Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Saturday, 25.07.2009, 18:55

Yazar: mavigece

yüregim

uzun zamandir yoktum yorumlariniz birikmis tsk ederim hepinize

Wednesday, 10.06.2009, 01:15

Unutmayalım ki, yaşamın en güzel yanı sevgidir.

tsk ederim benim herzaman sevgiye zamanim var ve her sevgiye cok sükür

Monday, 8.06.2009, 00:25

ATAM

tsk ederim senin kiler kadar olmasada eliden geldigi kadar yapmisdim

Monday, 8.06.2009, 00:24

bebek

tskler

Monday, 8.06.2009, 00:22

YK 2

ben tsk ederim

Monday, 8.06.2009, 00:21

ATAM

tskler

Monday, 8.06.2009, 00:19

Brad Pitt

tsk ederim sagolun sevda hanim

Sunday, 31.05.2009, 22:51

ÖNCE CAN SONRA CANAN

nisa nisa devamli yorum yazan konuskan birisisin hep büyügümsün saygim sonsuzdur yanlis anlama devamli sen dolasip yorum yaptigindan ve ben sürekli gördügümden birde beni paylasimlarida begenip yorumladigindan bir büyügüm ablam gibi gördügümden özellikle demisdim

Sunday, 31.05.2009, 19:30

ÖNCE CAN SONRA CANAN

rica ederim nisa özellikle senin okumani istiyorum tek kelime atlamadan

Sunday, 31.05.2009, 19:25

ÖNCE CAN SONRA CANAN

yaziyi okudukdan sonra degilde düsündekden sonra kendinize icinden birseyler alip cok sey anladiginzdan sonra yorumlarinizi yazarsaniz eger sevinirimm

Sunday, 31.05.2009, 19:08

soruya bak soruya

cvp YER CEKIMI

Sunday, 31.05.2009, 19:05

ÖNCE CAN SONRA CANAN

Canan<< genc gözleri görmediginden vatandaslarin yardimi ile camii e girip cikan arkadaslari canan die seslenen yanliz bir yasayan bir insan asil ismi meliha cuma günü cuma namazindan ciktikdan sonra camii den vatandaslar sayesinde merdüvenlerden inen ve gerisini kendisinin gidebilecegini belirten genc sadirvana dogru ilerler banka oturup haline sükretmeye baslayan Canan bir an aklina takilir neler göremedigini yürüdügü adim attigi yolu duygugu seslerin nerden kimlerden geldigini kokladigi kokul...

Sunday, 31.05.2009, 19:04

ben tesekkür ederim ne kadar güzel hatirlamana sevindimm bu arada benim olan bir sey istemisdinn ekliyorum basligi ÖNCE CAN SONRA CANAN

Sunday, 31.05.2009, 17:26

ATAM

ben tsk ederim iyi günlerde kullanin ilgi olmadigi icin 7 tane yi eklemedim

Sunday, 31.05.2009, 17:24

Bardaği Birakin...

nedemeliyimki elimden geldigi kadarr özen gösderiiyorum mesela temalarimi eklemekde maksadim ihtiyaci olanin kullanmasi bu tür paylasimlar inanin firsatim oluyor hem fmde durmak hem tema yapmakdan aslinde herseyi birakip bunlari paylaasmak lazim ama bilmem belki ilerde bana ait olan larida paylasirim inss

Sunday, 31.05.2009, 17:20

Bardaği Birakin...

nedemeliyimki ben tesekkür ederimm yardimci olmak paylasima sunmak cok iyi birsey ne kadar yararli bilmem ama ben hep ilettim msnde arkadaslara anlayan varmi bilmem belkği burda okundukca anlasilir dediginiz gibi keske biraka bilsek

Sunday, 31.05.2009, 16:52

> Sevgiye her şeyin önünde zaman ayırın!!!!!! > > > Müsait Olunca Beni Severmisin? > > İçeri girer girmez neşeyle bağırdı: > -Anne biliyor musun bugün yuvada ne oldu? > - Görmüyor musun ? Telefonla konuşuyorum. > Herkesin sevdiği şey birbirine benzemiyordu. Annesi telefonu, babası arabayı > seviyordu. > > Herşey erteleniyordu, telefon ve araba söz konusu olduğunda... Bir de eve > misafir gelecek oldu mu kendisine hiç yer kalmıyordu. > Nerelere gitseydi? Annesi kapattı telefonu. > > Mutfaktan ten...

Sunday, 31.05.2009, 16:43

HERKES BARDAĞI YERE BIRAKSIN BUGÜN

TAVSİYE EDERİM ARKADAŞLAR... AH BİR DE UYGULAYABİLSEM... SEVGİLERİMLE HERKES BARDAĞI YERE BIRAKSIN BUGÜN Profesör elinde içi dolu bir bardak tutarak dersine başladı Herkesin göreceği bir şekilde tutuyordu ve ardından sordu : "Bu bardağın ağırlığı sizce ne kadardır?" '50gm!' .... '100gm!' .....'125gm' ..diye öğrenciler yanıtladı. "Bardağı tartmadıkça gerçekten ben de bilemem," dedi profösör, "ama, benim sorum şu ki : "Bu bardağı böyle birkaç dakikalığına tutsaydım ne olurdu?" 'Hiçbir şey' …..diye...