Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

. Çok fazla sonuç bulundu, lütfen aramanızı tekrar belirleyin.

Saturday, 23.06.2018, 22:59

Yazar: OguzhanFm

Explorer Her Girişte Onay Istiyorsa Izleyin

Merhaba Arkadaşlar... Radyolara her girişinizde karşınıza bu satırlar çıkıyorsa alttaki videoyu izlemenizi tavsiye edebilirim... The European "General Data Protection Regulation" came into force at 5/15/18. Please accept the Privacy Plolice from FLATCAST (click here for FLATCAST-Privacy Police). After acceptance reload this page.

Wednesday, 25.04.2018, 12:34

Flatcast radyo

Merhaba... Bloggerden radyo isminizi değiştirmek için blogger e giriyorsunuz ... Sol taraftaki MENÜ lerden AYARLARA Tıklıyorsunuz ... Açılan sayfada radyonuzun adresini göreceksiniz yanında DÜZENLE diye buton var... DÜZENLEYE Tıklayın isminin ne olmasını istiyorsanız yeni isimi yazın ... NOT : BUNU YAPTIĞINIZDA RADYONUZUN İNTERNET ADRESİ'DE DEĞİŞMİŞ OLACAĞINI UNUTMAYIN ... Mesela ... radyoadiniz.blogspot.com olduğunu var sayalım siz radyoadinizfm.blogspot.com yaptığınızı var sayalım... Radyonuza...

Wednesday, 25.04.2018, 11:10

port acma sorunu dir-615

Merhaba... Arkadaşlar port açarken PC nizdeki virüs programından da izin vermeniz gerekmektedir ... Her şeyi yüzde yüz doğruda yapsanız virüs programından izin vermediğiniz sürece açılmaz... Özellikle ESET izin vermiyor ...

Wednesday, 25.04.2018, 11:04

Port açmakta yardım

Merhaba ... PC de VİRÜS programınız varsa ondan da izin vermelisiniz ... Özellikle ESET Port açılmasına izin vermiyor siz izin vermelisiniz ...

Wednesday, 25.04.2018, 11:01

Tema Yapma Programı

Merhaba ... Hoşgeldiniz ... Photoshop un hangi programını versiyonunu bulabilirseniz hepsi çok güzel ... Youtube de ders videolarıda var onlardanda faydalana bilirsiniz ... Bu sayfada var ilginizi çeke bilir ... https://www.youtube.com/results?search_query=oguzhan01fm

Wednesday, 7.03.2018, 17:52

Sid Onayı

Teşekkür ederim Atilla bey...

Monday, 5.03.2018, 21:32

Sid Onayı

Merhaba ... Rica etsem 156 75 30 nolu sidi onaylarmısınız ...

Wednesday, 28.02.2018, 09:37

Aktivasyon Mail i Gelmedi ?

Selo bey ... Hotmail zaman zaman geç yollaya biliyor veya şöyle diyeyim hotmail e geç gelebiliyor bu 8 saat gibi olabiliyor... gmail i deneyin gmail de anında geliyor... Birde spam ı konturol edin istenmeyen Postalarda olabiliyor... Kolay gelsin...

Wednesday, 28.02.2018, 09:25

Sidin Onaylanması

Merhaba arkadaşlar ... Rica etsem 1566979 nolu sidi onaylarmısınız ...

Wednesday, 28.02.2018, 09:22

flatcast

Nazif bey bu video size yardımcı olacaktı Flatcasttın kendi programı nasıl kurulumunu anlatıyor tarayıcıya ihtiyacınız kalmayacak... https://www.youtube.com/watch?v=tNSmisbB3Aw&t=86s

Wednesday, 28.02.2018, 09:19

mixerde ses sorunu

Makber hanım sorununuz CODEK sorunu Program ekle kaldırı açın K-Lite Codec Varsa onu silin ses kartınızın güncel olmasına dikkat edin sanırım sorununuz çözülecektir...

Wednesday, 28.02.2018, 09:15

tarayıcı

Cansu hanım bu video işinize yarar sanırım ... https://www.youtube.com/watch?v=tNSmisbB3Aw&t=86s

Wednesday, 28.02.2018, 09:13

Niçk Almak

Bu video sanırım işinizi görür... https://www.youtube.com/watch?v=q4bj96Gfb0w

Sunday, 15.10.2017, 08:49

Yeni Acilan Radyolarin Rulete Sid Kaydi

Merhaba arkadaşlar... Yeni bir radyo açtım 12 - 10 - 2017 de sid onayı yapılmadı henüz rica etsem sidi onaylarmısınız ... Daha önceleri bir günde onaylanıyordu sanırım bazı şeyler değişmiş

Thursday, 1.09.2016, 13:59

flatcast radyoda yayinda cizirti sorunu...

Merhaba... Arkadaşlar nacizane tavsiyem Win10 la hiç uğraşmayın ben çok uğraştım çok araştırdım tek çözümü Win7 ye geri bulmakta buldum... Denemediğim yöntem kalmadı denemediğim Driver kalmadı olmuyorda olmuyor... Bir kaç arkadaşında PC sinde aynı sorun vardı onlarda Win7 ye dönmek zorunda kaldı... Sanırım flatcast henüz Win10 a hazır değil bir çok sey Win10 da hata yapabiliyor Win10 da tam hazır değil... Kolay gelsin hayırlı forumlar...

Monday, 8.02.2016, 17:40

Flatcast Sorunu....

Merhaba arkadaşlar ... Flatcastta sorunu var yoksa sorun bendenmi kaynaklı... Yayın alınamıyor Ruletten bile radyolara girilemiyor... Konu hakkında fikri olan yazarsa sevinirim ...

Sunday, 24.01.2016, 22:55

Radyo Açik Olmasina Rağmen

Merhaba Oguz bey... Gözüde açtım fakat yine aynı hatayı veriyor ... Açık olmasına rağmen kapalı foruma baş vurun diyor ... Kolay gelsin ...

Saturday, 23.01.2016, 22:49

Radyo Açik Olmasina Rağmen

Merhaba.... Sayın arkadaşlar 1500955 Sid nolu radyo açık olmasına rağmen rulette kapalı görünüyor ... İlgilenirseniz memnun olurum... Falatcast sayfasında göz kapalı bunun etkisi olurmu ??? Şayet Flatcasttın takibindeki göz kapalı diye oluyorsa onu açayım...

Wednesday, 18.11.2015, 22:48

Radyo açılma sorunu

Merhaba arkadaşlar... Nem sorunun kaynağını buldum ve çözdüm ... Sorunu olan arkadaşlar Şablonlarında bulunan IFRAME leri vereceğim IFREME ile değişmeleri halinde sorun çözülecektir... <iframe name="iFrame1" width="800" height="600" src="http://www.flatcast.com/de/player.aspx?sid=*******" scrolling="no" frameborder="0"></iframe> Şablonunuzu açın Bu kodun aynısı şablonunuzda var... Onu bulun ve silin bu vermiş olduğum kodun ******* larını silin kendi sid numaranızı yazın onaylayın... Sorununuz çö...

Wednesday, 18.11.2015, 16:26

Radyo açılma sorunu

Arkadaşlar Flatcastta sorun mu var ??? Yayın alınamıyor ve yayınada girilemiyor ... Konu hakkında bilgisi olab arkadaş paylaşırsa sevinirim...