Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Saturday, 4.10.2008, 20:45

Yazar: asidelimavi

Bölüm 3 EviL Temaları

ewil .. sen mükemmelsin .. nasıl derler pörfekt .. ay law yu ewill .. mujax

Tuesday, 1.07.2008, 00:27

Flatcast için Dj Panel v2.0

selamlar paylaşım güzel .. fakat 1 - herkesin ses kartı anlatımdaki gibi olmayabilir uyumsuzluk yaratabilir .. ama mutlaka olur olmaz degil biraz karıştırıp halledebilirsiniz .. 2 - bende hata veriyor dj mixeri yükle dedikten sonra hata verip kapanıyor . çalışan arkadaşlarda cok kolaylık saglayacaktır eminim ki ..

Friday, 18.01.2008, 16:33

Siyah, Mavi , Sade Tema...!!!

Alıntı sahibi ""KaraMelek"" Ayni Resim Üzerinden Tema yapacaginiza Degisik Resimlerden Tema yapmayi deneseniz daha iyi olmaz mi ?? ne farkeder ki emek vermis paylasmis cocuk saolsun ellerine saglik . paylasimin iyisi kötüsü yoktur bence hepsi takdire şayan .. saygılar

Saturday, 12.01.2008, 07:44

##__ METAL ve KIRMIZI___## [Tema]

kırmızıyla metalik cok güzel uyum saglamış .. bravo

Saturday, 12.01.2008, 07:41

@@ AHŞAP DOĞRAMA @@

ellerine saglık farklı bir calışma ..

Wednesday, 9.01.2008, 06:08

Bunlarda Benim Temalarım Ayrılık Temaları :(

cok güzel ama hüzünlü :cry: daha canlı bişeyler bekliyorum senden çalışmaların güzel oluyor eline saglık

Tuesday, 8.01.2008, 16:41

"korkunc Tema" ;)

aslında korkunç degil hoş bile olmuş .. eline saglık kullanıyorum .. ve begenildi

Tuesday, 8.01.2008, 16:33

cengizci_gökh@n dan bir tema daha :)

[b]*-*Trinity*-*, çok harika ve bıkmadan anlatmış eger yinede cözemediysen gercekten sende bir sorun var .. umarım en kısa zamanda fcp lerini hazırlayıp paylaşabilirsin .. kolaylıklar[/b]

Friday, 4.01.2008, 00:43

Error: your bandwidth is too small

tesekkürler hemen deniyorum .. bu kadar kisa sürede cevap ald%u131g%u131m içinde minnettar%u131m.. evet denedim ve oldu 32 Kbit lede pek fazla degisiklik olmuyor ses kalitesi cok az farkediyor . hem hepimiz icin daha iyi serveri yormam%u131s oluruz diye tahmin ediyorum ..cok saolun yayını aldım .

Friday, 4.01.2008, 00:29

Error: your bandwidth is too small

ya kafayı yeycem ne yapmalıyım hata bu arkadaşlar yardım lütfen Error: your bandwidth is too small