You are not logged in.

Search results

Search results 1-20 of 1,000. There are even more results, please redefine your search.

Tuesday, August 16th 2011, 4:46pm

Author: Karanlıkdüş

Komik Yazılı Resimler :)

arkamdan konuşup beste yapacağına yüzüme konuş düet yapalım

Tuesday, August 16th 2011, 3:33am

Allah Bir Muhammed Ali Diyerek

sizlerin yüregine saglık canlar saolun..

Tuesday, August 16th 2011, 3:31am

Selam Olsun

selam olsun canlar..) yüreginize saglık tskler..

Tuesday, August 16th 2011, 3:29am

Erenlere Eywallah

güzel yüregine saglık tsk ederim melis..

Tuesday, August 16th 2011, 3:27am

MEVLANA'dan Hayattan Ne Ögrendim?

Ben dostlarimi ne kalbimle nede aklimla severim. Olur ya ... Kalp durur ... Akil unutur ... Ben dostlarimi ruhumla severim. O ne durur, ne de unutur ... MEVLANA ruhumuz olan dostlarımız iyiki varsınız hepte olun.. ben çok şanslıyım sanırım... güzel yüregine saglık cenk harikaydı tskler..

Tuesday, August 16th 2011, 3:24am

Dostluk ipleri

Dostluk iplerinizi koparmamanız dileğiyle....... amin inş janem..yüregine saglık.. dost yolunda ölünmeli menfaat ugruna satılmamalı..

Tuesday, August 16th 2011, 3:22am

CAN YUCELDEN BIRI OLMALI

Ama ''Çaya kaç şeker alırsın?'' Diye soran bir ses olmalı ya ara sıra... janem yüregine saglık harika dizeler tsk ederim..

Tuesday, August 16th 2011, 3:12am

Cafe Allaturkaa

Quoted from "Artık yok" yarin cafede parti vercem ayrilmamın şerefine foruma katıldıgımda vermemiştim bari ayrilirken verim herkez gönlünce eğlensin partide tüm ses cihazları, ışık sistemi ,djler, 12 kanal mixer, lazer gösterileri sanatci ,masa sandalye süsleme tüm masraflar benden harikasın verde eglenelim..) aramıza katılman bizim için şereftir..) seni kaybedenler düşünüp çok üzülecekler çok...

Tuesday, August 16th 2011, 3:10am

Cafe Allaturkaa

ben ne dedim mesajımı göremiyorum.. acaba körmü oldum yoksa görünmeyenler mi geziniyor ))

Tuesday, August 16th 2011, 3:09am

Cafe Allaturkaa

Quoted from "Artık yok" aha gene 30 saniye beklettii ben çıkıyom ya okadar bekleyemem sıkıntı basti nere yaf ne güzel iki lafın belini kırıyoduk..) sabah bu yazılara hasret kalırız demedi demeyin )

Tuesday, August 16th 2011, 2:55am

Cafe Allaturkaa

yok valla yanlışlıkla yazdım ) hem hep baskalarımı silicek bide ben silem )

Tuesday, August 16th 2011, 2:52am

Cafe Allaturkaa

Quoted from "__C e n K__" gece kuşları... göz kapaklarıma mani olamıyorum sizlerle olmak güzel ama yatma vakti... sizlere iyi geceler Allah rahatlık versin... nenni vakti tatlı rüyalar janem k.i.b

Tuesday, August 16th 2011, 2:50am

Cafe Allaturkaa

Quoted from "Artık yok" Quoted from "Y@smin" yok el etek öpmeye devam ederse yeri saglamdır kimden bahsediyonuz ya bendenmi çok ayip senden bahsetmiyom..) anlayan anlamıştır..)

Tuesday, August 16th 2011, 2:42am

Bir Çinli Filozofun Denklemi

alerfi ilacı hediye ederiz..)

Tuesday, August 16th 2011, 2:41am

Cafe Allaturkaa

Quoted from "Artık yok" bana biri mod demiş ben mod değilmki heyy uyaninn uyaninn bende artık sizingibi bir üyeyim co admin yazmasına bakmayın onu yarşimada kazanmiştim ama birinin gözüne çok batti burdan iki hafta sonra tümden gittiğimde ona hediye etcem kazanmadan hediye ne güzel işte haklısın artık bizden birisin agız alışkanlıgı) boş ver bizle olmak daha iyidir biz öbür türlüsünü beceremeyiz)

Tuesday, August 16th 2011, 2:38am

Cafe Allaturkaa

görünmezlere alıştık.. şimdi bişey olacak araki görünmez yetkili bulasın of of..)

Tuesday, August 16th 2011, 2:36am

Bir Çinli Filozofun Denklemi

konu begenildi kesin) yasmin biz mi tuturamıyoruz nedir..)

Tuesday, August 16th 2011, 2:32am

Cafe Allaturkaa

afiyet bal şeker olsun.. şimdiden Allah kabul etsin.. yasmin tutmuyom ama sen beni iftara davet et merak ediyorum iftar sofralarını )