You are not logged in.

Search results

Search results 1-20 of 884.

Sunday, June 9th 2019, 9:54pm

Author: dj.müge

SEN Sonum Ol__ Flatcast__ Fcp________ ZENoBIA (İthaf ettiğim)

Hayal dünyan tasarımlarına çok güzel yansıyor. Uzun bir aradan sonra ilk göz agrısı Allaturkaya bakmak geldi içimden. Emegine saglık Zenobia..

Tuesday, March 1st 2016, 1:19pm

Flatcast Fcp Tema Şimdi Uzaklardasin 5 Adet

Yorum ve puanlama yapan arkadaşlara çok teşekkürler. Hakkınızı helal edin.

Tuesday, March 1st 2016, 1:17pm

Flatcast Fcp Tema Şimdi Uzaklardasin 5 Adet

Quoted from "ZENoBIA" Bu tema 3. puan değerlendirme almış.. Çok üzüldüm ve puanlama yapmadım hala.. Bence artık şu yıldız verme işini kadırmalılar.. Bir resim ve fonttan ibaret 1000 lerce tema bu temadan daha yüksek puan almışsa,bence jürilikte bitmiştir,değerlendirmede çıkar amaçlı kullanılır olmuş demektir.. Üzüldüm açıkçası....Bu tema dahil bundan sonra değerlendirme yapmıcam.. Yönetim buna bir çözüm üretmez ise 2- 3 yıldızı aşamayan temalar ile yola evam eder.. Senin temana duygularımı yazd...

Sunday, February 7th 2016, 1:51pm

flatcast fcp tema bekleyiş

Quoted from "MUSTAFA ÇİLEK" Emeginize yüreginize saglık güzel paylasım için tşklr Teşekkür ederim Mustafa Bey.

Sunday, February 7th 2016, 1:49pm

Quoted from "süslüü05" Kendi tarzında güzel bir çalisma emeklerine saglık Müge paylaşım adına tşk Teşekkür ederim Sedef.

Sunday, February 7th 2016, 1:47pm

Quoted from "by-dadas" Emeğıne sağlık Güzel Paylaşim için tşk ablacim Belliki Adobe Photoshop CS6 Kulaniyorsun bir ben öyrenemedim gitdi şu programı kulanmasını Teşekkür ederim By. Dadaş. Evet photoshop cs6 kullanıyorum. Bende bilmiyordum. Merak edince ögreniliyor.

Sunday, February 7th 2016, 1:45pm

Quoted from "ZENoBIA" Bu resimi bu kadar güzel renk akımı ile görmemiştim daha önce.Çokk güzel. Biraz detaylara girsen,parça parça ekleyerek günlerce uğraşsan kimbilir sen neler yaparsın inan çok merak ediyorum..Çünki sende o ışık ve hayalgücü var. Şaşırtmanı inan 4 gözle bekliyorum Müge biliyorsun temalarının sıkı takipçisi ve beğeneniyim..Yine çok beğendim ve hadi biraz oyun oyna temalarla diorum, bol hayalgücü ,ve ellerine yürreğine sağlık olsun.. Güzel yorumlarına ve önerilerine çok teşekkü...

Tuesday, January 12th 2016, 12:49am

Flatcast Radyo Index Karagül

Quoted from "MUSTAFA ÇİLEK" Emegine yüregine saglık güzel paylaşım için teşekkür ederim TEŞEKKÜR EDERİM MUSTAFA BEY

Saturday, December 5th 2015, 12:25pm

Flatcast Radyo Index Asil Mavi

Quoted from "Atilla_Ky" Emeğinize saglık, paylaşımınız için teşekkür ederim Müge. Amaca uygun cok şık bir çalışma olmus kutlarım Değerli yorumunuza çok teşekkür ederim Atilla Bey.

Saturday, December 5th 2015, 10:26am

Flatcast Radyo Index Asil Mavi

ÖN İZLEME: http://asilmavifm.blogspot.com.tr/

Tuesday, December 1st 2015, 7:38pm

Flatcast Fcp Tema Amazon

Quoted from "TAMER*39" emeğine yüreğine sağlık güzel paylaşım adına teşekkürler müge Teşekkür ederim Tamer.

Thursday, November 26th 2015, 9:51am

Flatcast Fcp Tema Amazon

Quoted from "MUSTAFA ÇİLEK" Emegine saglık güzel paylaşım için tşklr Teşekkür ederim Mustafa Bey.

Thursday, November 26th 2015, 9:50am

Flatcast Fcp Tema Amazon

Quoted from "Kerim Can" emegine saglık müge..Güzel paylaşım adına teşekkürler. Teşekkür ederim Kerim Can.

Wednesday, November 25th 2015, 10:50am

Flatcast Fcp Tema Mor Aşk

Quoted from "By.Eray" Emeğine yüregine sağlık arkadaşım paylaşımın adına çok tşkler Teşekkür ederim Eray.

Wednesday, November 25th 2015, 10:49am

Flatcast Fcp Tema Mor Aşk

Quoted Emeğinize yüreğinize sağlık paylaşım için teşekkkürler... Teşekkür ederim Hanım ağa.