You are not logged in.

Search results

Search results 1-20 of 92.

Saturday, February 26th 2011, 12:11am

Author: AYDOST_FM

dj mixser sorunu

slm arkadaslar kolaty gelsin benim sorunum radyoda yayin alamiyorum onceden oluyordu simdi dj mixser yok .audio eror:no audio device found yaziyor bunu nasil yapabilirim yardimci olursaniz co,k sevinirim.insallah yardimci olursunuz kolay gelsin

Friday, January 29th 2010, 9:44am

radyo kurmak istiyorummm

tesekkur ederim ama bu ingilizce bundan anlamamkine

Friday, January 29th 2010, 12:02am

radyo kurmak istiyorummm

siz bir videoylaanlatamazmisiniz

Friday, January 29th 2010, 12:00am

radyo kurmak istiyorummm

moderm Bboxmodem code.1517895595 bunlar yetiyormu

Thursday, January 28th 2010, 9:59pm

radyo kurmak istiyorummm

slm arkadaslar kolay gelsin.benimde bir problemim var radyomuza dinleyiciler giremiyorlar.once sorun yoktu simdi var ne yapmam lazim acaba.beni bilgilendirirseniz veya gelip bakarsaniz sevinirim.tesekkurler

Friday, January 1st 2010, 6:02pm

Flatcast Sorun Mesajlari

slm arkadaslar iyi yillar.bu ikinci defa gelisim benimde interneti degistirdim.port ayarlarini ugrasiyorum yapamiyorum bana yardimci olursaniz sevinirim.radyoma giremiyom ve radyoda yayin alinca herkes dusuyor.radyomun adresi:aydostfm.com msn adresim:edit@hotmail.com bana yardimci olursaniz sevinirim iyi calismalar

Wednesday, September 30th 2009, 11:44am

FLATCAST DJ MIXSER

slm arkadaslar kolay gelsin.benim flatcastta radyom var acamiyorum giriyorum .anasifresini nikini aliyor herseyi yapiyom obur tarafa sifrelreri veremiyorum neden acaba.

Saturday, July 18th 2009, 1:48pm

yeni radyo açmak istiyorum

slm kolay gelsin ben f5.2 yayinina gectim ordan ozelleri kapatamiyorum.nasil kapatacagimi anlatirsaniz cok sevinirim.saygilarimla .

Tuesday, June 30th 2009, 1:55pm

Flatcast F5.2 (RC 1)

tesekkur ederim ben gectim yeni surume cok guzel ellerinize saglik yaptiginiz icin.

Tuesday, April 14th 2009, 5:04am

winaptan yayın ( videolu anlatim )

arkadaslar ben winwaptazn yayin yapacagim olmuyor.dj mixseri kapatiyorum audi acilmiyor neden acaba .audi cikmiyor bende. yardimci olursaniz sevinirim.

Tuesday, April 7th 2009, 8:25pm

Flatcast icin Port Acmak

TESEKKUR EDERIM VERDIGINIZ BILGILER ICIN.KOLAY GELSIN

Tuesday, April 7th 2009, 4:52am

Flatcast icin Port Acmak

selamun aleykum ben frework 8 kullaniyorum tema yapiyorum radyo icin.resoime renk verip yapamiuyorum resmi nasil uygun sekil yapabilirim.yardimci olursaniz sevinirim gorusmek uzere.

Thursday, April 2nd 2009, 5:04am

Flatcast için Dj Panel v2.0

tesekkur ederim bilgileriniz icin allah razi olsun.

Thursday, April 2nd 2009, 4:52am

Flatcast için Dj Panel v2.0

SLM ARKADASLAR BENIM BIR SORUNUM VAR MAREMODIA FREWORKS 8 DE BUTONLARI CICEKLI VE DEGISIK SEKILDE YAPAMIYORUM. NASIL YAPILACAGINI GOSTERIRSENIZ SEVINIRIM. SIMDIDEN TESEKKUR EDERIM .HAYIRLI GUNLER DILERIM HEPINIZE.

Saturday, February 28th 2009, 9:45am

AllaTurkaa'yi nasil buldunuz?

tesekkur ederim ellerinize saglik cok guzel siteniz cok guzel faydali seyler. var..

Friday, February 27th 2009, 5:43am

peçeli

ellerinize saglik mukemmel olmus

Monday, February 16th 2009, 5:51am

DJ TEMALAR

TESEKKUR EDERIM SIZE COK GUZEL CALISMA OLMUS