Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Saturday, 9.06.2007, 22:00

Yazar: murat2560

No Free Stream Entry Point Flatcast arbeitet im P2P-Verfahren

allah razı olsun ne diyeyim. ben sizin vermiş olduklarınızı girmedim. ama yine de yanlış girmişim ipconfig/all dan tam öğrendim. zamanınızı aldım kusura bakmayın sabrınız için de teşekkürler.... :dj: :aycicek: tekrar tekrar teşekkürler.

Saturday, 9.06.2007, 21:22

resimdedki gibi yapıyorum ama internet bağlantısı kesiliyo. yapacak bişeyim kalmadı radyoyu iptalden başka. ilginiz için teşekkürler. rahatsızlık verdiğim için de kusura bakmayın.

Saturday, 9.06.2007, 19:35

merhaba. sabit ip dediğiniz şeyi tam anlamadım ama, bu port açma ile ilgili örnek vardı denilen şeyleri yaptım açılıp açılmadığını bilmiyorum. acaba eksik bişey mi yapıyorum. bu arada alakanız ve zamanınızı ayırdığınız için çok teşekkürler

Saturday, 9.06.2007, 18:39

hayır hiç bi güvenlik duvarı yok. olanları iptal ettim ama ... hala - çıkıyo zaten eksiyi görünce cinler tepeme çıkıyo...

Saturday, 9.06.2007, 18:37

ikinci pcden yayın yapamamak

benim sorunum modem de değil buldu nasıl yapıldığını ama radyoda dj olduğumda yine kimse giremiyo bu konuda yardım edecek kimse var mı onu arıyorum yardım edeceklere çooook çok teşekkürler

Saturday, 9.06.2007, 18:16

öncelikle ilginiz için çook teşekkür ederim. ya rakadaşlar aramadığım yer kalmadı. tamam benim port şeklini de buldum denilenleri de yaptım. (benim port airties rt 102) vermiş olduğunuz link tam uymuyo ama benzeterek yaptım radyoyu yeniden açtım ama yine olmuyo ben girince kimse giremiyo. googleden hepsine baktım bulduklarımı denedim ama + olması gereken yer benim yine - çıkıyo acaba port açılmadı mı başka bi sorun mu var? güvenlik programı kullanmıyorum. windows un güvenlik duvarını da iptal et...

Thursday, 7.06.2007, 21:12

yok mu yardım edebilecek bi Alllah'ın bi kulu. ya allahaşkına biri bana yardım etsin bitsin şu işkence kaç haftadır deli olucaam f1 f1 f1 f1 f1 f1 f1 f1 f1 f1 f1 f1 f1 f1 please... (((((( Edit:@hotmail.com

Thursday, 7.06.2007, 20:52

arkadaşlar ne olur biriniz bi yardımcı olun port açma olayında denilenileri yapıyorum ama dj olduğumda yine kimse giremiyo. (-) çıkıyo yine . acaba açılmamış mı oluyo. yoksa başka sorun mu var? açılmamışsa nasıl açıcam ne olur bi bilen yardımcı olsun... talihsizim._@hotmail.com burdan da yardım ederseniz sevinirim. bi yardımsever arkadaşı bekleyeceğim . şimdiden teşekkürler... : (((

Sunday, 3.06.2007, 21:57

yok arkadaşım olmuyo nat dedikten sonra herkeste alt başlık olarak sanal sunuıcu çıkıyo ama bende sadece port yönlendirme çıkıyo. bizim radyo daha çok yatacağa benziyo yine de teşekkürler ((((((

Sunday, 3.06.2007, 19:46

merhaba. ben port açmak için airties e girdim ama ilerdeki bir aşamada soldaki sanal sunucu diyor ama solda sanal sunucu yok ne yapmalıyım yardım edebilirmisiniz şimdiden teşekkürler

Sunday, 3.06.2007, 19:38

merhabalar. portları açmak için verilen linkten airties modemini seçiyorum ama aşamanın birinde soldaki sanal sunucuyu seçin diyo ama solda sanal sunucu yok nasıl yapmam gerekiyo bi açıklama yapabilirmisiniz. radyo açtım kendi radyomda dj olamıyorum bu acemilik ne kadar kötü bişey acaba radyomda dj lik yapabilecek miyim cevap verenlere şimdiden çoook teşekkürler