Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Saturday, 25.02.2012, 16:51

Yazar: DeLüADM!N

Bir Resmin Photoshop Olup Olmadığını Anlamak

gerçekten de çok basit bir yolu varmış teşekkür ederim elinize bilginize sağlık

Monday, 12.09.2011, 11:47

Blogger (blogspot.com) Site Kurulumu [Resimli Anlatım]

Tesekkür ederim cok isime yaradi biraz karisik gelmisti bana ama sayende hallettim saolasin

Wednesday, 9.03.2011, 23:29

Yansıma Efekti Verme

eline saglik cok cok faydalandim saolasin

Wednesday, 26.01.2011, 00:31

dreamweaver portal kodlama videolu anlatim

Alıntı sahibi "ZeN" Photo Shoop'la İndex Yapımı kolay bi index yapmak istiyorsaniz photoshop ilede yapabilirsiniz linkte resimli anlatim var.. tesekkür ederim Zen senin videolardan biri sayesinde tema yapmayi ögrendim photoshopta saolasin link icin de tesekkürler güzel anlatim lakin bendeki proda sorun cikti slice tool yok benim cs5 de cok aradim biri biyerlere koymustur diye ama nette tools indirmek icin hicbiryer bulamadim bütün tooller var slice tool yok maalesef ve resimlere link veremiyoru...

Wednesday, 5.01.2011, 20:30

Flatcast index 805 - Karayel64

blogcular icinmidir Karayel, ben ftp den attim htm olarak ie de aciliyo ama firefoxda sadece rakamlar harfler beliriyo baska bisey yok beyaz sayfa pc den baktigimda güzel hersey normal ama dizine atinca ???????? sence sorun nedendir ilk defa oliyo blöyle anlamadim neden oldugunu hersey pc de normal...

Wednesday, 5.01.2011, 19:17

Flatcast index 805 - Karayel64

cok güzel bir calisma olmus ellerine saglik

Monday, 3.01.2011, 22:32

Alıntı sahibi "BaBuSh" Bunun Yolu Kolay Vede Basit Arkadaşım Google Amcaya Deramweawer Temel Eğitimi Yazınca Hemen Çıkıyor Bu Defalık Seni Yormiyim Ben Bu Sitede İşine Yarayabilecek Herşeyi Bulabileceğine Emin Olabilirsin Şimdiden Kolay Gelsin Sana Başarılar..! cok tesekkür ederim bakicam hemen elimde cok var temel egitim videolarindan ama benim istedigim index yapimi yani nasil baslayip nasil bitere kadar biri index yaparken videoya almis olsa bana yeticek , templeteler portaller dreamviwer ku...

Monday, 3.01.2011, 14:54

Html ve WebTasarim Dersi [Resimli]

videolu olsa bi de tam süper olucak dreamwiever la index yapimi ariyorum bi de hic yapmadim daha önce ve bugünlerde tek merakim index yapabilmek kimsenin indexini editleyip kullanmak istemiyorum artik burdan bi sonuc cikmasa da kafaya koydum illaki bulucam bi yolunu index yapicam , takinti oldu bende bu olay ama hayirlisi bakalim hehe

Monday, 3.01.2011, 14:37

harika bir anlatim olmus ellerine yüregine saglik heryerde ariyorum ama daha hala bulamadim bana lazim olan index yapma videosu dreamwiever cs5 var elimde photoshop da var ama sirasiyla bir radyo indexi nasil yapilir videosu yok yardimci olucak biri de encok istedigim sey ise kendi basima radyo indexi yapabilmek tek zevk aldigim sey kodlarla oynamak ama artik editlerden usandim diyebilirim kendi emegimle oynamak istiyorum bastan sona hic anlamayan biri icin index nasil yapilir html ye bastiktan ...

Monday, 3.01.2011, 13:42

altin index meltemL

ellerine saglik güzelmis altin cerceve ici bos olup istedigimiz resmi biz koyabilseydik daha da süper olurdu sade ve hos olmus arkaplan resmi de güzel eline saglik tekrardan

Wednesday, 14.04.2010, 23:43

Renk degisen turkiyem indeks

ellerine saglik cok güzel bir index olmus deniycem...