Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Friday, 13.08.2010, 22:04

Yazar: ASK-H€RS€Y€-D€G€R

Senin Adın Kavuşmak oLsun

Ben Tsk ederim Arkadaşım yorumun için ve de uğraşLarın İçin

Friday, 13.08.2010, 21:30

Senin Adın Kavuşmak oLsun

SENİN ADIN KAVUŞMAK OLSUN Tarifsiz bir sevdada kimliksiz bir sessizliktin Haykırışlarla çağlarken yüreğim durgun limanımdın Sen adını koyamadığım Senin adın kavuşmak olsun Fırtınalarda yolunu kaybeden gemi misali Rotasız ve pusulasız kalmışken yüreğim Ve hoyratça savrulurken bir limandan bir limana Teslim olmuşken kaderine Apansız sana rastladım o limanda Sen adını koyamadığım Senin adın kavuşmak olsun… Bakmaya kıyamazken gözlerine Tutmaya cesaret edemezken ellerini. Ve bütün cümlelerin sustuğu...

Tuesday, 10.08.2010, 04:02

Kalp Kırmak Suya Yazı Yazmaya Benzer

GüzeL payLaşımınız için Tskler..Bir kalbi kırmak senelerce ibâdet ve zikir sevabının hepsini alıp götürür.islâmiyet öyle bir dindir ki kâfirin dahi kalbini kırmayı yasaklamıştır. Nerde kaldı ki Allahü teâlâya ve Onun Peygamberine inanan Allah diyen bir Müslümanın kalbi kırılsın. Zira bir mü’minin kalbini kırmak çok büyük günahtır harâmdır.

Monday, 9.08.2010, 23:43

"mazlumun Ahi"

Arkadaşım payLaşımın için Tskler..Mazlumun Ahı Gökyüzüne Kıvılcım Şeklinde Yükselir.Bir dal kırılırsa tekrar tutabilir. Bir cam kırılsa belki tekrar yapıştırmak kabildir. Bir kuşun kanadı kırılınca uçamaz zannedilir; iyileşince uçması mümkün. Bazen bir söz, karşıdaki insanın dünyasını yıkar, harap eder. Bazen bir bakış öldürür insanı. Bazen de bir yüz ifadesiyle kaynar su dökülmüş gibi olur kişi başından aşağı. İnsan ne kadar sert mizaçlı olursa olsun, eğer dikkat ederse gönül yıkmadan, kalp kır...

Wednesday, 21.07.2010, 04:47

FLatcast Fcp Tema:YesiLLim GifLi

ArkadaşLar yorumLarınız için Tskler..Toprak tabiki senin kardeşinim de sen tatiL dönüşü bana tema yapmayı öğretme kardeşi o zaman görücen

Monday, 19.07.2010, 16:12

FLatcast Fcp Tema:YesiLLim GifLi

H.buLmusum ArkadasLar yorumLarınız için Tskler..KeLebek çaLabiLirsin

Wednesday, 7.07.2010, 11:57

TR.GG Sitesi Kurmak

Tr.gg Sitesinde indexsin tam yerleşmesi için ilk tasarım ayarlarına ordan Temel tasarımdan CSS-Desing-Genel Pek sevilmeyeni seçiyoruz..1. ekstra kutunun içeriği (sağ): Buraya indeximizi ekliyoruz..Bunları resimli anlatmak isterdim forum konusunda fazla bilgim yok..

Wednesday, 7.07.2010, 10:42

flatcast tema-fcp-ask

Kardesim temaLarını zaten hep begeniyordum ama bunlar kusursuz mükemel olmuş emeğine sağlık.Bende ögrenicem insss)