Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Tuesday, 6.09.2011, 14:54

Yazar: 48EFSANE48

Modemlerde Port Açmak (Resimli)

benim medemim ZYXEL P-660W-T1 v3_IPv6 BU MEDEMDE BİR TÜRLÜ PORT ACAMADIM MAPPING İNFODA GÖRÜNEN LOCAL IP 192.168.1.33 TÜ BUIP SİMDİ SABİT OLARAK 192.168.1.2 OLARAK GÖRÜNÜYOR DEFAULT GATEWAY DAKİ IP 192.168.1.1 BÖYLE GÖZÜKÜYOR BEN BUNLARA GÖRA MODEMDE AYARLIYORUM AMA OLMUYOR PORT HALA KAPALI KİMSE YAYINA GİRMİYOR NERDE YANLIŞ YAPİYORUM ANLAMADIM BANADA BU MODEM İCİN YARDIMCI OLABİLCEK ARKADAS VARMİ

Tuesday, 6.09.2011, 13:49

Flatcast için Dj Panel v2.0

selam dostlar bende bu programı indirdim yaklasık bir saat surdu tum forumları okumam ama sonunda basardım ve kurdum beratcan arkadas gercekten güzel anlatmıs sıralamak istersek yapilacakları PROGRAMI İNDİRİP KURDUK SONRASINDA YAYINI ALMAK İCİN ARKADASLAR BURASI DİKKAT EDİN SİD YAZAN YERE TIKLADIGINIZDA HATA VERIYOR BUNUN İCİN YAYINI ALMAK İCİN ÜSTTE NK TASARIM İLE GİT ARASINDAKI BOŞLUGA http://www.flatcast.com/de/VideoProducer.aspx?tko=1&sid= (BURAYA SİD KODUNUZU YAZIN) VE BU SEKİLDE TAMAMLADIK...

Sunday, 4.09.2011, 16:12

flatcast indexs Asi~Menekse -senin için burdayım

öncelikle tesekkurler cevaplarınız icin peki temalara sarkı yukleme imkanımız yokmu varsa bubu nasıl yaparım tesekkurler birde ben söyle bir index istiyorum ana sayfa ayrı radyo sayfası ayrı ana sayfaya gelen dinleyiciler sarkıyla karsılassın radyoya girmek icin ayrı bir butonla girsin daha önce böyle birkac yerde görmüstüm böyle birsey yapilmasi mümkunmu acaba

Sunday, 4.09.2011, 01:01

flatcast indexs Asi~Menekse -senin için burdayım

öncelikle emeginize saglık cok güzel olmus aradıgım böyle bir seydi indirdim radyo sayfama koydum fakat beni üzen yeri bir türlü sarkının calmaması ne yapacam anlamadım ya bana bi yardımcı olsanız