Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Tuesday, 2.09.2014, 12:11

Yazar: AllaTurkaa

Yayinda Değil Uyarisi

Sorunu geçiçi bir çözümle düzelttik, İyi yayınlar

Sunday, 16.06.2013, 09:48

İyiki Doğdun Allaturkaa(Al-pi)....

@melye, türkece/gnl, onur, atilla_ky, onur, yavuz, cankiz, renksizgazete, okan, oguz, flatcastradio, engin, mekiscanan, zeynoo ve efsun, hepinize pastalar, cicekler, balonlar ve güzel dilekleriniz icin tesekkür ederim.

Sunday, 19.05.2013, 09:48

Allaturkaa bana ........... öğretti

AllaTurkaa bana.... Sanalda herkezin haklıSanalda herkezin dürüstSanalda herkezin yardım-sever oldugunu ögretti

Tuesday, 14.05.2013, 15:52

Ada Masal in Resimleri

Fener Maci öncesi index.php?page=Attachment&attachmentID=38075 -------------------------------------------------------------------------------------------------- sonrasi index.php?page=Attachment&attachmentID=38076

Monday, 17.09.2012, 20:22

Slowcu & Deniz Nişanlandı

Sevgili Deniz ve Murat, yillardir verdigimiz caba sonucu ilk defa bir ise yaradigimizi ve bu hayirli ise vesile oldugumuzu düsünerek tatmin oldum. Sizleri Allaturkaa adina tebrik ediyorum. Allah bir an önce tamamini erdirsin. Saygilar.. alpi

Tuesday, 3.07.2012, 20:01

Ada Masal in Resimleri

Ben Masalimi erkek gibi yetistirmeye calisiyorum, ters ters bakislar, sinir vs.. index.php?page=Attachment&attachmentID=33196 Alıntı sahibi "Türkleydi" ( Eeeee ADA MASAL tek basınamı büyüyecek yok olmaz böyle ) Tek degil, birde 15 yas büyük ablasi var index.php?page=Attachment&attachmentID=33198 Oda masali tam bir ev-hanimi yapti index.php?page=Attachment&attachmentID=33197 Bu arada Masalin dogum gününe daha cok var

Sunday, 1.04.2012, 10:44

[Eski] Radyo Rulet AllaTurkaa Hizmetinizde

Alıntı sahibi "ALTINYAYLA" Sanırım dikkate değer bulunmadı... önerilerimiz... önerinizi dikkate almadigimizdan degilde, dinleyici acisindan bir önem bulamadik. Sid yerine isim yazan radyolarda dinleyicilerimize bir nevi garanti veriyoruz suan yayindagiriste (port) sorun yokbir chat ortami bulunuyor Alıntı sahibi "ALTINYAYLA" Mesela Açıldığından beri en az (50.000) kişi tarafından ziyaretçisi olan radyonun ismini ekleseniz rulet kısmına daha adilane bir sistem olacağı kaaatindeyim. Toplam (ziyar...

Sunday, 24.07.2011, 11:02

Ada Masal in Resimleri

yavas yavas kiza benzemeye basliyor index.php?page=Attachment&attachmentID=24320

Sunday, 15.05.2011, 16:58

Forumdaki Portal Kutulari

Alıntı sahibi "TurkEce" Temaları puanlarken incelemede zorlanmıştım onuda kutuları kapatarak hallettim ekran boyutlari kücük olan kullanicilar sorun yasamasin diye, mesaj bölümlerinde portal kutulari görünmez, eger internet explorer7 veya daha düsük sürümünü kullanmiyorsan sendede bir sorun olmamasi gerek... index.php?page=Attachment&attachmentID=22693

Sunday, 15.05.2011, 13:00

Forumdaki Portal Kutulari

Merhaba arkadaslar, index.php?page=Attachment&attachmentID=22687 forumda görünen portal kutularindan rahatsiz olanlar, profil ayarlarindan bunlari iptal edebilir. Internet Explorer 6-7 kullanicilarina portal kutularinin iptal edilmesini öneriyoruz Portal kutularini BURDAN kapatabilirsiniz.

Friday, 11.02.2011, 01:44

Coklu Flatcast'a Bir Son [Flatcast News]

flatcast f5.3 ü yaklasik 9 aydir yetkililerimiz kullaniyor, uygun bir zamanda detayli aciklama gelecek! en ilginc özelliginden biri yayini winamp üzeri dinlemek olacak http://83.169.61.36:8000/299686.ogg.m3u (yalniz bu servis ücretsiz olmayacak)

Friday, 11.02.2011, 01:19

Coklu Flatcast'a Bir Son [Flatcast News]

Son dönemde dinleyici yanıltmak, ilgi çekmek ve Flatcast listesinde üst sıralarda yer alabilmek amacıyla kullanılan Çoklu Flatcast ( VirtualPc veya benzeri programlarla çoğaltılan dinleyici sayısı) şimdi de radyolarına eklenilen mesajları Flatcast listesinde üst sıralara çıkıp okunulmasını sağlamak için kullanılmaktadır. Bu kötü yaklaşımlar adil bir yayın anlayışı sunmaya çalışan tüm radyo sakinlerini huzursuz ettiği gibi Flatcast Yöneticilerini de -gelen şikayetler doğrultusunda- rahatsız etmi...

Thursday, 10.02.2011, 13:15

(Tema Oylama) Duyuru !!

Arkadaslar aslinda bir oylama (degerlendirme) gizli olmalidir, yalniz tema oylamasinda gizliligin kaldirilmasi, tasarimci ve kullanici acisindan daha faydali oldugunu düsünüyorum. Suan belirli bir mesaj sayisina ulamsis tüm üyeler degerlendirmelere katilabilir, bu kisileri biz secmiyoruz ve onlardan hicbir beklentimiz yok, kendi cikarlari icinmi degerlendiriyorlar, tasarrimciyi ödüllendirmek veya cezalandirmak icinmi?! bizim icin pek önemli degil, bu uygulama aralarindan uygun jüri üyesi secme n...

Wednesday, 9.02.2011, 18:16

(Tema Oylama) Duyuru !!

Alıntı sahibi "TurkEce" MODLAR HARİCİNDE KİMLER GÖREBİLİYOR ONU ÖĞRENEBİLİRMİYİZ? Degerlendirme detaylarini Yetkililerde göremiyor, bu özellik sadece ayin en caliskan Jürilerine mahsustur!

Tuesday, 18.01.2011, 18:57

Ada Masal in Resimleri

Güzel dilekleriniz icin hepinize ayri ayri tesekkür ederim arkadaslar, Masal'im resimlerde biraz büyükmüs gibi görünüyor aslinda daha minnacik, ekteki resimlerin birinde elinde loli-pop tutuyor, nerdeyse kafasinin yarisi @harun, istedigin puro olsun

Sunday, 19.12.2010, 23:08

Flatcast Fcp Tema by Tamer [ Uzaklarda Arama ]

Alıntı sahibi "tamer34" 4 alan tema 3. gruba mı taşınır!!! 3.65 degerinden fazla deger verme... günde ortalama 20 tema tasiniyor, hata olabilir farkedildiginde düzeltilir. Alıntı sahibi "tamer34" Ben juri değilim evvelce puanlamalara katılamıyordum. Dün akşam Harunla konuştuğumda bana artık oy kullanabileceğimi söyledi ve bende bugünden itibaren kullanmaya başladım. Üye hareketlerini görebiliyorsanız bakın. portalda yapilan duyurulari, kurallari okumuyorsan, bizleri niye sorumlu tutuyorsun? Alı...

Sunday, 19.12.2010, 22:28

Flatcast Fcp Tema by Tamer [ Uzaklarda Arama ]

mennuniyetsizlik sikayet, sikayet, sikayet... eger temalara biraz deger veriyorsaniz, sizlerde temalari degerlendirmek icin günde 5-10 dakikanizi harcayin. Bizim görevimiz sizlerin verdigi puanlara göre temalari tasimak. Dikkat ederseniz bölümler 1.2.3. secime ayrilmis, bunlarda sizin secimleriniz! edit// yani temalari nasil siz seciyorsaniz yapilan elestirilerde sizedir!

Tuesday, 14.09.2010, 13:18

flatcast f5 2 port açmak gereklimi ?

Bazen dedikodularda gerceklesebiliyor.. Flatcast'in F5.4 sürümünde, portu kapali radyolarda baglantiyi kurabilmek icin "SINIRLI" miktarda slot (bot [Mapping Gold +] ) destegi olacak. Bu hizmeti biz 1,5 yildir 10-15 bot ile radyo rulette zaten sunuyoruz.

Tuesday, 1.06.2010, 08:53

[Logo Arşivi ] Allaturka.de By EviL

Arada bir AllaTurkaa Logosunu degistirmeye ne dersiniz, google'in yaptigini biz niye yapmiyalim? Bu baslik altinda AllaTurkaa Logolari biriktirelim, begenilenleri firsattan firsata kullaniriz. Olmasi gerekenler, aksi halde kodlamayida her seferinde degistirmeliyim arkaplan: seffaf, transparent genisligi: 640px yüksekligi: 150px büyüklügü: en fazla 100KB format: png

Wednesday, 19.05.2010, 11:33

Flatcast 4.15 ve 4.16 ya elveda

25.05.2010 (saat 11:00) tarihinden itibaren 4.15 ve 4.16 sürümlü radyolar otamatik olarak F5.2 olarak acilacaktir. Bilginize