Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Thursday, 2.10.2008, 06:54

Yazar: yusufdemir

Re: Blogcu Tarzı Siteler için Index

Degerli Arkadaslar, Daha oncede yazmistim ama galiba ismi yanlis yazmisim. Yeniden ayni seyi yazdigim icin ozur dilerim. Ben bu indexi kullanmak istiyorum. Basligin ise sadece yazisini RADIO ZWOLLE pşarak degistirmek istiyorum. http://img510.imageshack.us/img510/3945/headergz3.jpg Bu basligin yazisini RADIO ZWOLLE olatak degistirirseniz cok memnun olurum. Simdiden cok tesekkur ederim. Saygilar.. Alıntı sahibi ""wanted"" Blogcu tarzı siteler için Html İndex Aşağıdaki kodları kopyalayıp Sitenizin ...

Sunday, 14.09.2008, 07:57

Blogcu.com üzeri ücretsiz Flatcast Radyo Portali

Merhabalar, Ben, bu index'i kullanmak istiyorum. Önce bazı şeyleri sormak istiyorum. *Logonun altındaki ana menü seçeneklerini değiştirmeme izin varmı? Mesela; Alaturka ve Flatcast linklerini: "Activa X yükle" "Nick Al" Nasıl Nick Alınır" olarak değiştirmek istiyorum. Bunun bir sakıncası varmı? Flatcast'ın bannesi var sayfa altında, Alaturka bannesride koyabilirim. O şekilde olurmu? Eğer olursa, birde istegim var arkadaşlardan; Bu index'e "Activa x Yükle" - Nick Al" - "Nasıl Nick Alınır" yükleme...

Sunday, 14.09.2008, 07:02

AllaTurkaa Blue Metallic ( hazir index olarak)

arkadaşlar, http://allaturka.al.funpic.de/blogcu/bm/images/header3.gif bu başlığın üzerine BİZİM RADYO yazmak istiyorum ama beceremedim. Yardım eden olursa memnun olurum.

Sunday, 14.09.2008, 04:41

kendi alan adıma index arıyorum

Arkadaşlar, Mynet proservis üzerinden satın aldığım kendi alan adı için sade bir index arıyorum. Blogcu gibi sayfalarda olan indexler, bu tür sayfalarda da olurmu? Bilgilendirirseniz sevinirim. Not: Mynet proservisten aldığım alan adı ve hosting, yine mysite gibi, hazır site aracı sistemi ile çalışmaktadır. Notum, ana yazıdan daha uzun oldu, özür dilerim.

Sunday, 14.09.2008, 04:00

kendi alan adımız

merhana, 1 yılı aşkın süredir, bedava-sitem ve blog sayfaları üzerinden yayın yapıyordum. şimdi, radyonun ismi ile bir alan adı, hosting ve amail adresi aldım. Bunları flatcast sayfasına eklemek istiyorum ancak email değişikliğini beceremedim. izah ederseniz çok memnun olurum. saygılar

Wednesday, 10.09.2008, 17:58

Index konusunda yardım istiyorum.

Arkadaşlar, Şöyle bir index istiyorum. Başlık gölgeli olacak, başlık adı BİZİM RADYO Başlığın sağında ve solunda birer tane kırmızı karanfil. Sayfama buradan index eklemiştim, yapanların emeğine sağlık. Aynı index üzerinde bu değişiklikler çok uygun olur. Sayfamın linki: http://guneslidunya.blogcu.com/ Sayfanın altında "Radyomuz Hakkında" yazıyor. Sağında ve solunda iki küçük resim var, aslında onları kırmızı karanfil yapabilecek arkadaş varsa çok makbule geçer. Yardımcı olacak arkadaş olursa ço...

Monday, 8.09.2008, 23:01

Re: TR.GG SİTESİ OLUPTA MENÜYÜ KALDIRMAK İSTEYENLER İCERİ

Alıntı sahibi ""oguzhan5038"" S.A ARKADASLAR BAZI ARKADASLAR TR.GG SİTELERDEKİ YANDAKİ MENÜYÜ KALDIRMAK İSTER AMA BASARAMAZ SİZE VERCEGİM KODDA TASARIMIN ÜZERİNDEKİ YAZIYA EKLEYEREK KALDIRABİLİRSİNİZ..... ÖNİZLEME: www.askruzgari-fm.tr.gg kod: <style type="text/css"> <!-- td.nav {visibility:hidden;} --> </style> Seğerli arkadaşım, milletin sitesini sildirtirsin)))) 6 ay önce benim sitemi benzeri bir nedenle silmişlerdi.