Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Tuesday, 25.12.2018, 13:49

Yazar: Asena

Zorlaşmiş Mi ???

kosullari kabul edip onayladiktan sonra eskisi gibi calisiyor ve bu bildiri genelde birdaha cokmiyor, tabi kullandigimiz internet tarayicisi cerezleri engellemiyorsa Flatcast Radyoya Giremiyorum

Tuesday, 29.05.2018, 15:14

arka plan beyaz

Url almak için hizliresim.com sitesine eklenen resimler almayadaki kullanıcıların çoğunda görünmüyor. Örneğin birazdan vereceğim linkteki tema resmini ben göremiyorum, hizliresim sitesine yüklenip URL alınmış, Türkiye de yaşıyanlarda sorun yok. Tema yapan arkadaşına söyle resimleri başka resim sitesine yüklesin. Aranilanadam Flatcast Radyo Temalari 977 bu linkteki tema resmini muhtemelen sende goremiyorsun

Wednesday, 25.04.2018, 16:27

Flatcast sayfaları açılmıyor

Alıntı sahibi "sarikayafm66.tr.gg" slm.deyerli admin ve deyerli forumda bulunan dostlar flatcast bugun hatami vardir ki acilmiyor ? ne kadar surecek bu calisma? forumda bir bilgi verirseniz sevinirm simdiden cabalriniz icin tesekkürlerim sunarim saygilar sarikayafm66 Bugün bende hic giremedim, acaba almanyadan katılanlardami sorun var?? Www.flatcast.com www.flatcast.info www.flatcast.net www.flatcast.org ve son olarakta www.flatcast.de hicbiri bende acilmiyor

Thursday, 19.04.2018, 14:48

Flatcast radyo

Flatcasta radyo ismini değiştirme imkanın yok, silip istediğin şekilde yeni bir üyelik açabilirsin. Muhtmelen blogger sitesindede aynı

Thursday, 5.04.2018, 17:28

yardım

En basiti, mixeri iptal edip media player, Winamp veya benzeri bir player kullanmak

Friday, 30.03.2018, 22:10

Yardim..

Bu yazı rulettemi yada kendi sitenizdemi cikiyor, genelde flatcat kurallarına uymayan ve flatcastvtarafından engellenmiş sitelerde bu yazı çıkıyor.. rulete bu sorun yok, en iyisi silip yeni bir radyo acmak

Friday, 30.03.2018, 15:22

Yardim..

Hata mesajının tümünü yazmazsan, sana kimse yardımcı olamaz

Tuesday, 13.02.2018, 19:14

SAM Broadcaster ile FLATCAST yayın hakkında..

Flatcasta pek Sam kullanan yok, bu yüzden tecrübe eksikliği büyük. Hata muhtemelen VoiceFx ayarlarında... Genelde djmixer iptal edildikten sonra, flatcast bilgisayarimizdan çıkan tüm sesleri yayına yansıtıyor.

Friday, 29.12.2017, 22:16

flatcast

Flatcastı sadece internet explorer üzeri dinleyebilirsiniz , edge chrome.firefox, opers vs. çalışmıyor

Sunday, 24.12.2017, 00:56

Radyo Hesabım Kendiliginden Silinmiş

Hesabın kapandığını nerden biliyorsun, eski hesabın id numarasını hatırlıyormüsun?

Tuesday, 19.12.2017, 11:46

Mobil Wifi

Benim bildiğim kadarıyla, öyle bir imkan yok

Monday, 30.10.2017, 16:26

beyaz tema sorunu

Temaların beyaz görünme, yada dogrusu görünmeme nedeni, temada ekli olan arkaplan resminin, yüklenmiş olan siteden silinmesidir. Başka ufak bir ihtima ise, senin güvenlik programın, temadaki resmin yüklendigi siteyi engellemesidir. Kısaca sorun sende değil temayı kullanan dj de

Thursday, 26.10.2017, 20:27

flatcast

Merhaba, Dinleyici sayısını almak istedigin sid nolu yayın kapalı ve silinmemiş olması gerek!

Wednesday, 11.10.2017, 20:44

radyom acılmıyor

Negibi hata veriyor, link ve sid olsa, faydalı olur

Friday, 29.09.2017, 22:52

Lobideki Yaziların aşagıya doğru çekilip okunamaması

Hangi tarayıcı ile bu sorunları yaşıyorsunuz, internet explorer 11 de böyle bir sorun yaşamadım.

Monday, 11.09.2017, 20:43

port acma sorunu dir-615

Port forwarding doğru gibi görünüyor, modemde (gelişmiş bölümünde) veya bilgisayarında güvenlik duvarı varsa, onlarda portu engelliye bilir.

Monday, 11.09.2017, 15:34

radyom yayını kapatılmış

Yayın yaptıgın sid ile, rulette gönderdigin sid numarasına dikkat et, numaralar farklı olabilir.... 1554371 sid numaralı radyo en son cuma günü yayın yapmış

Thursday, 27.07.2017, 11:57

tema ekleme sorunu

Genel olarakmı tema ekliyemiyorsun, yada belirli temalarımı ekliyemiyorsun? Sayısını tam olarak hatırlamıyorum, fakat tema eklemede bir sınır var, bu sınırı aştığımızda, yeni eklemek için eskilerin bazılarını silmemiz gerek.

Wednesday, 12.07.2017, 15:30

Flatcast icin dj programlari hakkinda

Merhaba, Eskiden kullandıgım bir programla Flatcast için Dj Panel v2.0 yapmak istedikleriniz sorunsuzca yapılabiliyordu, maalesef bu program zamanla kayboldu... Aslında cözüm, wındows un kendi ses ayarlarında olması gerek, o bölümü birazdaha inceleyin.

Thursday, 22.06.2017, 21:53

Mozilla ya da diğer tarayıcılar ile Flatcaste giremiyor, yayın yapamıyorum

Maalesef google chrome, firefox, opera vs. Uzunzamandır flatcat viewer ve produceri desteklemiyor. Yalnızca İnternet explorer 11 ve aşşagısı ile flatcastı kullanabilirsin.