Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Monday, 26.11.2007, 00:14

Yazar: egeli_efe

Yine Güzel 1 Tema "BLuEyeS"

guzel tema paylasim icin cok sagol :up:

Saturday, 24.11.2007, 23:37

flatcast ta port sorunu

Alıntı sahibi ""Aylion"" yukardaki sorun port dan cok bir bilgisayarda 2 flatcast programi kullanmandan kaynaklaniyor... karar ver ya yayinci ya dinleyici.. ikisi bir arada olmuyor! . sen beni yanlis anlamissin bende biliyorum ayni anda iki flatcasttan girilmedigini ben hem yayin yapip hemde baska biryere gireyim demiyorum ki sorun cok farkli birsey ben dj yaparken sorun yok zaten ama ben sonra yayindan cikip kendim dinlemek istedigimde giremiyorum sorun orada neyse yinede sagol :hiding:

Friday, 23.11.2007, 16:12

flatcast ta port sorunu

onceden kaspersky anti virus kullaniyordum suanda avira AntiVir PersonalEdition Classic kullaniyorum

Friday, 23.11.2007, 15:55

flatcast ta port sorunu

selamlar yine ben basinizin belasi :lol: benim sorunum belli portum kapali ve acmaya calisiyorm wanted arkadasimizin videolu port acmasini indirip aynisini yaptim taki expolerden yani http den 40123 bunu acincaya kadar cunku user name ve sifre sordu ne name nede sifreyi kabul ettigi icin giremedim zaten aldigim pc ikinci el belki daha onceki kullan sifreyi degistirdi ben nasil sifreyi ve usarname bulacam ne guzel landan ipi yapmistim simdi tam yapamadigim icin islemin eksik kaldigi icin artik be...

Thursday, 22.11.2007, 23:03

Flatcast dj-mixer sorunu

Alıntı sahibi ""i-rem"" Alıntı sahibi " belki sen icat edersin ise koyulmusken [/quote" :hehe: :hehe: keske oyle birsey olsa ne guzel olur ama demi neyse gülü seven dikenine katlanirmis bu hayatta kolay ne varki hersey zorlukla dolu bu arada temalarin guzel hatta bi tanesini kullaniyorum guzel calisma kolay gelsin

Thursday, 22.11.2007, 18:53

radionuzun djlerini ekleyin

paylasim ve emek icin sagol tam aradigim birseydi :up:

Thursday, 22.11.2007, 17:32

Flatcast dj-mixer sorunu

i-rem cok sagol ben zaten djlik yapiyorum ve kendi radyomu bile kurdum ve site yaptim kendi kendime ogrendim nasil radyo kurulur nasil faaliyete gecirilir kac kere yanlis yapip silip tekrar kurdugumu gelde bana sor ogrenmenin yasi yoktur derler bu arada adresi vermeyeyim reklam olmasin bende senin dedigin gibi sarkiyi isaretleyip yukari cekiyorum zaten ama daha kolay yolu varmi acaba diye merak ettim ama yinede sagol yardimlarin icin :harika:

Thursday, 22.11.2007, 16:05

Flatcast 1.6 Flower Theme

guzel olmus emegine saglik

Thursday, 22.11.2007, 14:54

Mavi-Gül-Temasi i-REM'den (FLATCAST TEMA)

:up: ellerin dert görmesin hepsi birbirinden guzel :up:

Thursday, 22.11.2007, 13:50

Türkiye A Milli Avrupa 2008 [ Flatcast - Tema]

Alıntı sahibi ""KesmeSekeri"" egeli_efe, Indir yazan yerden indireceksin Temanin altinda yaziyo hemencik cok sagol ya dün ben onu nasil goremedim :wallb: bugun dikkatli bakinca farkettim :up: tesekkürler

Thursday, 22.11.2007, 13:47

Flatcast dj-mixer sorunu

:lol: :lol: arama derken ben neyi arayacagim ki :lol: :lol: sadece bilgi almak istedim nasil yapiyoruz diye :lol: :lol:neyse yinede tesekkürler

Thursday, 22.11.2007, 02:06

Flatcast dj-mixer sorunu

selamlar ya belki ben cok oluyorum ama iste yeni yeni birseyler ogrenirken illaki sorunlar cikiyor bilemeyincede sormak ve bilgi alisverisi yapmak gerekiyor benim sorunum dj-mixer de istedigimiz calabiliyormuyuz yani winamp gibi hangisini istersek calabiliyormuyuz ben genelikle en uste veya bastan ikinci siraya koymakla ugrasiyorum yani tasimakla daha kolay yolu varmi yoksa standart böyle mi ve birsey daha sesli yayin yaparken nasil yapiyoruz talk overe basinca sesim tam gitmiyor sanirim yanlis ...

Thursday, 22.11.2007, 00:51

Türkiye A Milli Avrupa 2008 [ Flatcast - Tema]

tema cok guzel olmus irem ellerine saglik helede bugun maci alinca bir baska gzel gözüktü :lol: ya birsey soracam bu temalari biz de istesek kullanabiliyormuyuz bende kullanmak istedimde nasil indirecegimi bulamadim :lol: yeniden ellerine saglik En Büyükl [C*] TüRKiYE [C*]

Wednesday, 21.11.2007, 00:37

Flatcast da Yayin sorunu

cok sagolasin simdi inceliyorum tesekkürler paylasim ve yardim icin :thx: :thx: :thx:

Tuesday, 20.11.2007, 17:24

Flatcast Radyo Teması Yapalım ( Videolu Anlatim )

paylasim icin cok sagol benim de aradigim birseydi :lol: tesekkürler

Tuesday, 20.11.2007, 17:20

Flatcast da Yayin sorunu

Selamlar bende kendime radyo kurdumda yayindan sonra dj arkadasima yayini biraktikdan sonra kendim girmek istedigimde dinlemek icin bana sürekli hata yazisi cikiyor yani bu Flatcast arbeitet im P2P-Verfahren. Es konnte kein geeigneter Knoten gefunden werden, von dem Sie die Sendungsdaten empfangen können. Vorallem wenn wenig Teilnehmer in einer Sendung sind, liegt das Problem vielleicht garnicht bei Ihnen. Wenn das Problem aber öfter auftritt, sind die häufigsten Ursachen: * Sie haben eine "Pers...