Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Sunday, 6.09.2009, 22:38

Yazar: Enver

Turkcell VINN da port ayarı.

beretcan,İlginize teşekkür ederim. Söylediklerinizi gözden geçireceğim.

Saturday, 5.09.2009, 23:12

beretcan; Radyoya girebiliyorum,yayında yapabiliyorum.Bilgisayarımda ayar yaptım.Ancak,galiba modem ayarıda gerekli ki,eksi ve kırmızıdan kurtulamadım.(USB bağlantılı 3G modemim) Duyarlılığınız için teşekkür ederim. Beklerim sağolun.

Saturday, 5.09.2009, 22:23

Turkcell VINN ile internete baglanıyorum.Portum eksi ve kırmızı.Yardımlarınızı bekliyorum. Yardımcı olan arkadaşlara şimdiden teşekkür ediyorum.

Wednesday, 19.08.2009, 20:26

flatcast radyolarina birden fazla nick ile nasil girebilirim

[ Pek Tasvip edilmeyen bir yardım talebi ... ] Uslüpeverek geldiğimiz allaturkada yardımseverlik ve paylaşım ruhuna gölge düşürdüğü ve kıırıcı nitelikte ve onur zedeleyici olduğundan uygun değil. Dilerim bu tür uslüpleri ALLATURKA YÖNETİCİLERİ dikkate alır.

Wednesday, 19.08.2009, 20:09

schlange34; Emek ve yüreğinize sağlık.Proğramı şu an indiriyorum.Kurulumundada zorlanmaz isem harika olur. Mutluluğun daim,dünyanız güzel olsun.Sagolun.

Tuesday, 18.08.2009, 23:14

[schlange34;RasimLi KuruLum da veririm ama Forumda varmi yokmu biLmiyorum ] Resimli kurulumunuda verirseniz seviniriz.Çünkü forumu aradım göremedim.Ayrıca programı indirebileceğimiz en sağlıklı linkide istesek,çokmu oluruz.Ama olalım,bilgi paylaşımla güzelleşir. Zahmetin için şimdiden teşekkür ederim.Emek ve yüreğine sağlık.

Saturday, 25.07.2009, 21:08

Flatcast F5.2 (RC 1)

inci-tanem ; Duyarlılığınız ve açıklamalarınız için teşekkür ederim.

Friday, 24.07.2009, 21:16

Mavi Kule

beratcan, Emeğine saglık .Harika bir tema olmuş.bundan yayın yapmak insana huzur verir. iyi ki varsınız.

Friday, 24.07.2009, 09:44

Flatcast F5.2 (RC 1)

[ Chat ayarları: Artık misafirlerin açık veya kapalı, özellerin açık veya kapalı yada Dj mixer veya başka bir mixer kullanılcaksa, kullanım ayarları eskisi gibi tema üzerinde kaydedilmiyor, windows Registry (kayıt defteri) üzeri kaydedildiğinden, hangi temayı kullanırsanız kullanın ayarlarınız artık hep aynı kalacaktır! ] Kayıt defteri üzerinden windows Registryde ayar yapmak için,yol gösterici bir videolu anlatım varmı ? Bilen arkadaşlar:Varsa linkini vererek,yoksa yardımcı olurmusunuz.! Şimdid...

Thursday, 23.07.2009, 21:19

Flatcast F5.2 (RC 1)

DjCansu;Açıklama ve duyarlılığınız için teşekkür ederim.

Thursday, 23.07.2009, 16:41

Flatcast F5.2 (RC 1)

DJ; ( @Enver, beratcanin anlatigi gibi yapip export imkani ile takeover anahtarini kaydetip djlerine gönderebilirsin, onlarla import ile registeriye ekliyebilirler. ) DJ ; Beratcanın anlatımını yaptım.Mükemmelde anlatmış.Ve yaptım.Şimdi sizin dediğinizi nasıl anlıyacağım,dj lere ne göndereceğim Beratcanın anlatımıyla yaptığım ayar yeterli değilmi.? Eksiğim olduğu muhakkak dj lere ne göndereceğim "onlarla import ile registeriye ekliyebilirler" diyorsunuz.Açıklarsanız sevinirim. Şimdiden teşekkür ...

Thursday, 23.07.2009, 16:28

Flatcast F5.2 (RC 1)

Beratcan;harika bir anlatım.En önemlisi emek ve alınteri dökülerek ortaya konan bir anlatım olması. Ne zaman takıldığım bir konu hakkında imdat çığlıkları atsam siz yardımıma koşuyorsunuz. Emek ve yüreğinize sağlık. Çok teşekkür ederim. Mutluluğunuz daim,dünyanız güzel olsun. Sağolun.

Thursday, 23.07.2009, 16:11

Flatcast F5.2 (RC 1)

Takeover: İsteyenler artık kendi bilgisayarında devir imkanını (Takeover'i) sürekli açık bırakabilcekler, bunun için Windows Regsitry'e bu ayar verilmeli 1 veya 0 --> HKEY_CURRENT_USER\Software\1 mal 1 Software GmbH\Flatcast\Settings\Takeover Takeoveri sürekli açık tutmak için.ne yapılacağını ve nasıl ayar yapılacağı konusunda anlıyamadım.Bilen arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

Wednesday, 22.07.2009, 21:50

Flatcast F5.2 (RC 1)

[Takeover: İsteyenler artık kendi bilgisayarında devir imkanını (Takeover'i) sürekli açık bırakabilcekler, bunun için Windows Regsitry'e bu ayar verilmeli 1 veya 0 --> HKEY_CURRENT_USER\Software\1 mal 1 Software GmbH\Flatcast\Settings\Takeover ] Bu konuyu anlıyamadım.Takeoveri sürekli nasıl açık tutacagım yardımcı olursanız sevinirim. Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

Saturday, 6.06.2009, 23:14

renk sorunu

Design Tool >>>>wıew>>>>Fullscreen yap sorunun kalmaz.Iyı formlar

Sunday, 17.05.2009, 23:02

RENK PENCERESİ EKRANI GELMİYOR.

Super Moderotorum beretcan: Bilgilendirdiğiniz için çok teşekkür ederim. Sağolun.Emeğinize sağlık.

Sunday, 17.05.2009, 22:58

Super Moderorum beretcan: bilgilendirdiğiniz için çok teşekkür ederim.Sağolun.Emeğinize sağlık.

Saturday, 16.05.2009, 21:22

Saygıdeğer Layla; Evet Windows Vista ve Internet Explorer 8 Kullaniyorum.Daha önceleri böyle bir problemim yoktu.Güvenlik ayarını kaldırmadan,dediğinizi yani Fullscreenu aktifleştirerek gerekli ayarı yaptım.Yardımınız için teşekkür ederim.Ancak bu engelleme veya renk penceresinin açılmamasını sağlıyan Internet Explorer 8 mi diye sormak geldi içimden..Değilse sağolun sayenizde bu sorunum çözüldü. Emek ve zahmetleriniz için teşekkür ederim.Yüreğinize sağlık. En içten duygularımla,mutluluktan yana ...

Saturday, 16.05.2009, 20:43

Temamda edit yapıp yazdığım yazılarıma renk tayin etmek istediğimde,renk penceresi açılmıyor.Yine Temalarımdaki chat penceresindeki renk ayarımı değiştirmek istediğimde aynı sorun karşımda,renk penceresi açılmıyor...Dost radyolara gidiyorum oralardada nikimin rengini değiştirmek istediğimde aynı sorun renk penceresi açılmıyor..Temamda renk butonunu kullanmak istiyorum buton olarak oluşuyor,ordada aynı sorun..! Renk penceresi açılmıyor... Yardım lütfen. Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim...

Thursday, 14.05.2009, 11:43

VİSTADA GÜVENLİK SORUNU

Super Moderatorum yardımlarınız için.Teşekkür ederim. Emeğinize sağlık.