Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Tuesday, 25.09.2007, 08:17

Yazar: dilara

nikim calindi

Arkadaşlar hiç önemli degil bu anlattıklarınız. Adam radyoya giriyor istediği adamın niciniyle size yazıyor oradan radyonun nicine giriyor oradanda yazıyor. Sonrada iyi günler dileyip çıkıyor. Guest olarak giriyor siz kapatıyorsunuz guestleri yada tanımadıgınız isimleri oradanda yazıyor. Sonuç : 4.16 da demek ki güvenli bir sistem değilmiş. Şimdi cevap yazacak arkadaş olmaz imkansız diyecek. Daha iddia ederseniz verin adresnizi başımıza bela olan bu iletti sizede yönlendirelim. Ama biz acil çözü...

Tuesday, 11.09.2007, 21:50

Misafirlere chati kapatmak , özel mesaji kapatmak

4.16 da oluyor ve istediği kişinin adına girip istediği zaman girmeden herşeyi görüyor. Zennube bu yaşanmış bir olay ver radyonu sana o zaman nasıl olduğunu göstersinler. Amaç problem çözmek sorun çıkarmak değil.

Tuesday, 11.09.2007, 17:54

Bu yazan kişi tüm radyoların bu açığı olduğunu ve girdiğim her radyoda bu işi yaparım diyor ve ekliyor istediğim radyoyu çökertmek sadece beş dakika bu işler bu kadar kolay mı anlamadık ki. Bu adamı nasıl uzaklaştırırz.

Tuesday, 11.09.2007, 16:56

Admin şifresini degiştirmekte çözüm olmuyor. Tüm şifreleri değiştirdik ama malesef yine devam ediyor.

Tuesday, 11.09.2007, 12:27

Arkadaşlar bu bilinen ve herkesin bildigi problemlerin çözümü teşekkür ederim. Fakat bunları nasıl çözeriz. 1. Siz guestleri kapattınız ve sistem kapalı, adam girip tüm yazıları okuyor ve Dj e ekranda yazılanların ne oldugunu söylüyor. 2. Sistemde kimse görünmüyor fakat adam girip hiçbir nic kullanmadan direk yazıyor ve sistemde dinleyen sayısı 12 diyelim ama 13 üncü kişi hem yazıyor nic ve dinleyici sayısı artmıyor ve herkesin adına girip yazabiliyor. Kapatın yasaklayın ne yaparsanız sorunu çöz...

Saturday, 14.07.2007, 15:01

flatcast yeni sürüm 4.16 sorunları

cihan sanırım senin radyonun ana şifresinden giren dj in tüm kayıtı silmiş. Yapacağın yeni baştan bir radyo adresi almak ve verdigin yayını SID girşili verilebilmesini saglamalısın ana şifreni kimseye verme.

Tuesday, 3.07.2007, 13:28

Yaren Fm e teşekkür

Sevgili arkadaşlar öncelikle problemlerin çözümü için gösterilen çabaya teşekkür ederim. Yaren Fm , bilindigi gibi winap shout cast programda yönetim panelini bilen Admin yayından istedigi Dj hata yapar yada başka bir problemde anında düşürür yayınını keser. Flatcast programda böyle bir özelligin olup olmayacağı soruldu mu aceba. Birde 4.15 de olan bann yine 4.16 da kullanılabilir mi ? Ziyaretçileri rahatsız etmiş olsa bile ancak o kişiye sadece yazmama cezası verilebiliyor yani dinlemeside enge...

Monday, 2.07.2007, 13:33

Teşekkürler

Arkadaşlar benim anlamadıgım 40123 port açtım ama yinede yukarıdaki tarifte yer aldıgı gibi İstatistikte yer alan mapping o resimde yeşil yanıyor bizde ise kırmızı. Take over basınca zaten kırmızı yeşile dönüşüyor. Nerede hata yapıyoruz peki. Sistemi kurduk ama aktivex yükledigi halde bizi dinleyemeyen ziyaretçilerimiz var. Şimdiden yardımlarınız için teşekkürler.

Monday, 2.07.2007, 11:49

4.15 te bizi

dinleyenlere 4.16 kurduk dinleyemiyor. Bri kısmı Aktivex yapmadn girdi dinliyor. Bir kısmı ise Aktivex i yeniden kursada dinleyemiyor. Bir türlü anlamış degiliz. Sistemi tarif edildigi gibi kurduk geri 4.15 i kuralım diye geriye baktıgımızda tarif edilen flatcast anasayfadaki versiyon başlıgı yok yani geriye gönüş yok artık. Bir arkdaşa 4.16 yı yükleyelim dedik radyosunda flatcast ayarlarından girdik 4.16 secenegi ve versiyon yazan kısım yok. Sanırım bu sistem sorunlarla dolu olarak yenilendi.

Thursday, 19.04.2007, 20:23

Homepage

radyo icin Homepage nereden alamamız gerekiyor?

Thursday, 19.04.2007, 01:10

Türkiye 2 ( Flatcast Temasi )

ellerinize saglik cok guzel olmus tesekur ederim

Thursday, 12.04.2007, 11:06

Yeni Tema nasil yüklenir

Evet benim bir arkadaşım bunların hepsini biliyor ve uyguluyor. Eski pcde bu denenleri hemen yapıyordu şimdi yayın vermek istediginde ve bu fonları yada başkasını eklerken en son aşamada yayın kapatıyor kendini ve hiçbirşekilde tools içine alamıyor. Kullandıgı program vista ne gönderrirseniz fon olarak ekleyemiyor. Bunu nasıl çözeriz.

Thursday, 12.04.2007, 10:29

Nick Görünmez oluyo..

Al-Pi tesekkür ederim. Ben yukarıda ki işlemide yapıyorum. Fakat bir süre sonra yazanlar görünmez oluyor. Sayıda görünüyor sonra yazıyorlar ve bu sefer görünüyorlar. Bana msn den ben dinliyorum ama adım görünmüyor ve digerlerinin adını göremiyorum diyorlar. Ekrana yazılanları okuyabiliyorlar sorunum bu benim.

Thursday, 12.04.2007, 10:22

sürekli ses gidiyor

Can aynı sorun bendede oldu 64 bite olanı düşürdüm çözmedi bende 128 bite yaptım inan ki çözdü ama orjinal olanı 64 bite olmalı birde yükselterek denemeni tavsiye ederim.

Wednesday, 11.04.2007, 11:44

özel hakkinda bir yardim lütfen

Arkadaşlar ben size yayın esnasında başıma geleni söylesem inanmazsınız. Hact Ceyar adıyla biri girdi radyoya ve bu ekrankirli temizleyim dedi ve kimyazarsa yazsın görünmüyor adam bir işaret koyuyuor ve tüm ekran siyahlaşıyor gidiyor. İşin ilginci ise tüm gizli yazıları yani özelleri okuyor. Bunu da geçin her istediginin yerine yazıyor. Sonra güzelbir dille uyardım rica ettim msn adresi verdi ve programı gönderdi. Yani Hek midir nedir özeli okumayı ögretmedi ama birininadına yazmayı ve ekrandaki...

Wednesday, 4.04.2007, 23:14

flatcast radyuyu yeni kullanan biri için kullanma kılavuzu

Yardımınız için teşekkürler. Hewrşey muhteşem bir konuya takıldık ve yayını devredemiyoruz yani sizin dediginiz herseyi yaptık birtek modemden yapılan ayar neyse onu çözemedik gerisi muhteşem hersey için tesekkürler.

Monday, 2.04.2007, 16:01

flatcast radyuyu yeni kullanan biri için kullanma kılavuzu

Admin teşekkür ederim. Bana düştügünüz not yani ikigüne kadar cevap gelmezse ful açıklama yaparım. Ama malesef henüz bir açıklama yok. Şimdiden teşekkürler.

Monday, 2.04.2007, 15:17

Nick Görünmez oluyo..

arkadaşlar ben bu denilenlerin hepsini işaretledigim halde yinede nicler görünmüyor yazamıyorlar fakat kişi sayısı fonda görünüyor.