Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Sunday, 23.02.2014, 09:49

Yazar: tuba

radyolarda dinleyici sayısını arttırma

tirnali arkadaşım, eğer arama moturuna Radyo Rulet sid gönder yazarsan karşına çıkan sayfada sid no yazar oraya sid nonu yaz yani yayın alırken üst satıra yazdığın no sonra gönder de sid nosu rulet listesine girer ve o anda rulette olan kişiler tercih ederlerse gelirler bazilarida sid attigin anda otomatik anda radyona düşer yalnız ruletten gelenler adres göremediği için 15 dakika sonra dakikayı durdurmazlarsa düşerler... eğer böyle bi uygulama yapacaksan radyo temasına radyo adresini eklemeni ö...

Friday, 6.12.2013, 07:56

port hakkında

oqus pokus çok teşekkürlerrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr evet oldu nihayettt mapping (+) olduuuu emeğine yüreğine sağlık.... hiçbir karşılık beklemeden yapıyorsunuz ya ne diyim sizlere sağolun CUMAMIZ MÜBAREK OLSUNN.... Rabbime emanetsiniz.... ay çok sağolun yaaa çok mutlu oldum nedense :-)

Thursday, 5.12.2013, 17:00

port hakkında

selam yetkili arkadaşlar, sanırım çok fazla aynı konu üzerinde durulmuş ama bende derdimi anlatayım, benim modeminde portu bir türlü açılmıyor, sizlerin paylaşımlarındaki bütün işlemleri yaptıysamda bir türlü + yapamadım maphing i yapamadığım gibi Ip yi sabitlediğim zaman dns ayarları bozulup net kesiliyor, bende Superonline ı aradım teknik destekle 40123 nolu portu açmak istedim lakin açılmadı açmak istediğiniz sitenin IP sini verin dedi bende yayındayken mausun sağ tuşuyla tıklandığında çıkan ...

Monday, 4.11.2013, 22:10

indeksler

selam arkadaşlar lütfen yardımcı olurmusunuz acilen ya hazır indeksleri indiriyorum winziple açsamda internet adresi olarak açılıyor, önceden not defterinde açılıyordu ve üzerinde sid yazıp hostinge yapıştırabiliyordum ama şimdi alamıyorum ne yapmam lazım lütfen biriniz acil yazabilirmi delircem(

Thursday, 10.10.2013, 23:59

byethost7 ücretsiz host

selam sayın alaturka admin arkadaşlar, facebookta radyo dinletebilmem için byethost7 de ftpli alan kullanabilmem için host adresi aldım, ama sadece almakla kaldım nereye açacam, nereye index yerleştirecem bir bilgim yok acaba bilgisi olan bir admin arkadaşlar anlatabilirmi şimdiden teşekkür ederimmmmm...

Friday, 8.04.2011, 09:32

tşklr

paylaşımınız için çok tşkler harika ve sade bir tema olmuş yüreginize sağlık

Wednesday, 6.04.2011, 08:58

tşklr

dağlar çok teşekkürleremeğine sağlık her biri birbirinden güzel ben seni öyle sevdim indeksini kullanıyordum ama bugün zeminde bi sorun oldu şimdi bu indeksi kullanıcam emegine yüregine sağlıkk teşekkürler

Wednesday, 23.03.2011, 14:21

teşekkür

süper bi temaa elinize yüreginize sağlıkkkkkkkkkkkkk

Tuesday, 15.03.2011, 07:50

Teşekkür

by dağlar ben melek bu indeks dahada güzel olmuş elinize emeğinize yüreğinize sağlık her şey için teşekkürler şimdi bu indeksi kullanıyorum

Thursday, 3.03.2011, 08:38

teşekkür

çok teşekkürler emeğin ve paylaşımın için radyomda kullandım eline emeğine yüreğine sağlık imageshack hatasından dolayı radyomuzu kurbağalar basmıştı ama şu an düzeldi sanırım teşekkürlerr ilginiz emeğiniz içinnnn kolay gelsinn

Sunday, 16.05.2010, 00:28

Dönmesini beklersin:yarennisa

çok güzel bi tema eline yüreğine emeğine sağlık arkadaşım teşekkürler

Sunday, 16.05.2010, 00:25

~~*~~Bir Kalemde~~ Silerdim Seni~~*~~

süper olmuş eline yüreğine sağlık arkadaşım

Saturday, 27.03.2010, 10:43

Turkuaz

teşekkürler süer olmuş