Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Wednesday, 26.12.2007, 08:52

Yazar: uZuN_HaSaN

SABİT İP - PORT SORUNU

Dj__OzGuR_, kardeşim ne olursa olsun. Ya neden forumu başka yere saptırıyorsunuz ? avatarım büyüktü site webmasterlari uyardı özür diledik bitti gitti. Biz burada bunlara tartisacağimiza sorunlarımızı bilgi paylaşarak çözmeye çalışalım ? En güzel günler sizlerin olsun sevgi ve saygılarımla...

Wednesday, 26.12.2007, 08:46

SABİT İP - PORT SORUNU

MeRaL ben uyduruyorum. Bu forumuda zevk olsun diye açtım. Zevk olsun diye soru soruyorum. Sizlerden kıskandıgım için yanlış bilgi veriyorum. Doğrusunu sakın söyleme kimseye sende tamammı? Olayı farklı yerlere çekip forumun düzenini bozmayalım... Flatcast radyo yayını yapacagım fazla sorunlarla ugrasmak istemiyorum derseniz ben xp derim. ben yaşadım gördüm !

Wednesday, 26.12.2007, 08:38

SABİT İP - PORT SORUNU

slowcu, Kaçamak yapmak istemiştim... Özür Dilerim

Tuesday, 25.12.2007, 22:27

SABİT İP - PORT SORUNU

Arkadaşlar eger vista kullaniyorsaniz bu tip sorunlarla çok karsilacaksiniz... Ben bilgisayarin ipsini dediginiz gibi 30 kere denedim adım gibide eminim dogru girdigime. Modemdende portlari açtım. virüs programlari güvenlik duvarlari olsun hepsine karistirdir. 3 gün ugrastim ugrastim ugrastim. sonuç sıfır.... Ama yarim saatte sorunu çözdüm xp kurmaniz yeterli... hiç ip modem felan ugraşmayın... xp kurun başlayin yayina

Monday, 24.12.2007, 23:26

SABİT İP - PORT SORUNU

slm Diva Teşekkür ederim... Ama olmuyor. kafayi bununla bozdum. inanin vistayi kaldirdim xp kurdum. sadece bu sorunun gitmesi için ama yine ayni

Monday, 24.12.2007, 13:18

SABİT İP - PORT SORUNU

arkadaşlar 4.16 radyo kullanıyorum. Yayin bendeyken dinleyiciler düşüyor veya giremiyor. http://www.allaturkaa.de/forum/index.php?page=Thread&threadID=3297 bu linkteki her şeyi yapiyorum. Modem Airties. Modemden portları actım (http://www.allaturkaa.de/forum/index.php?page=Thread&threadID=7155 bu linke göre) ama bilgisayarin ag baglantısından sabit ip verdiğimde internete giremiyorum. bilgisayarımın ip 192.168.2.1 oldugundan da eminim. statistics deki mapping bölümü her zaman - (eksi) gösteriyor...