Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Tuesday, 11.12.2007, 11:51

Yazar: sezersezer1979

winaptan yayın ( videolu anlatim )

Alıntı sahibi ""i-rem"" sezersezer1979, yanlis ses kartini isaretlemis olmayasin bende iki degil üc ses karti var mesela listede... yada arkadasimizin bahsettigi gibi ses kartin randiman vermiyor olabilir, fakat sen ses duyuyorsan ve pc'nin ses kartini isaretlediysen normalde equalizer'de kimildar... winamp yada baska bir müzikcalar olmuyorsa dj mixer'ini kullan ses kartında yanlış işaretleme yok bu garanti ama randıman vermiyo derseniz kabulüm onboard ses kartı ama ben ses duyuyorum ve ben bun...

Monday, 10.12.2007, 03:46

Re: winaptan yayın ( videolu anlatim )

Alıntı sahibi ""fcf35"" dj arkadaslarım artık yayınlarımızı winap media player virtualdj mixserler yada diyer muzik calarlardan yapabiliriz kesintisiz bisekilde.... evet arkadaslar ılk olarak EXPORT MODE den ıse gırıyoruz 2. adım olarak ekolayzırın ustune gelıp sağ tıkla audi,dj-mixser diyip use dj-mixseri ısaretini kaldiriyoruz. ve mixserimiz kalkiyo. sonra tekrar ekolayzırın ustunde sağ klik audi diyip alt tarafta olan birincil ses sürücüsünüü altinda bulunan pcnizin ses kartını isaretliyosun...

Monday, 10.12.2007, 03:43

winaptan yayın ( videolu anlatim )

arkadaşlar bana bi yardım edin normal olarak yayın yapıyorum fakat winamptan yapamıyorum bende ses var ama ekolayzır kıpırdamıyor dediklerinizin hepsini denedim 1. sücüdede yok benim ses kartımı gösterdiğimdede yok (mixseride kaldırdım) anlamadım neden xp kullanıcısıyım explorer kullanıyorum yayında

Monday, 10.12.2007, 02:54

temaları kayıt etme

ya ben temayı düzenliyorum kaydet diyorum ertesi gün yine bozuluyor bi fikri olan