Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Sunday, 13.01.2008, 19:47

Yazar: caddy41

İnternetin yeni sürümünü yükledim yayın yapamıyorum YARDIM!!

Acilir pencere ayarlarini kontrol et.. araçlar + açilir pencere engelleyicisi + engelleme = www.flastcat bunu dene.. ve active-x yüklü olsun..

Sunday, 13.01.2008, 19:44

Radyoyu Nasıl Açabilirim?

simdi arkadasim.. Activities .!! Sag ustte.. orda Take over of start var.. ona tiklayip.. Mailine gelen SİD nonu uste, kayit yaparkn girmes oldugun numarayida.. alta yani password yazan yere giriyosun.. ve radyon aciliyor.. bu kadar

Sunday, 13.01.2008, 19:39

Sİtede yayınım gözükmüyor yardım lütfen

ewet o secenek isaretli... Bu yuzden kaydini tekrar duzenle ve o secenegi isaretleme.. sorun kalmaz

Sunday, 13.01.2008, 19:37

Yayin Yapiyorum Gelemiyorlar ? Kapali Gözüküyor

almanca bilmiorum ama.. Senin Port kapali olabilir. vede sadece misafirlerin giris yapabilecegi kutuyu isaretlemis olabilirsin.. onada dikkat et..

Sunday, 13.01.2008, 19:33

Radyoyu Nasıl Açabilirim?

arkadasim tam olarak nasil bir yardim talep ediyorsun ? Foruma geciş derken ?

Wednesday, 2.01.2008, 16:31

AsK :oops:

Aşktır .. Yağmur tanesidir.. Kâbenin siyah örtüsüne yüz sürenin gözünden dökülendir Mecnun leylaya sen de kimsin dediğinde çöl marallarının gırtlağına takılandır Aşktır .. Bahta yemin ettirendir. Zamana kafa tutturandır. Hesap günü kargaşasında anaya yavrusunu unutturan neyse, istediğinde insana herkesi ve her şeyi öyle unutturandır Aşktır .. Mahpushanedeki ilk akşamın ilk cigarasıdır. Hemşirenin kucağında iki kilo sekizyüz gramlık kütlesiyle, yarım yamalak gözünü size doğru dönüp bir şey söylem...

Wednesday, 2.01.2008, 16:26

Allaturkaa Günlük

Cami hocası bir gün köyünde bir kız sever. Aradan kısa bir zaman geçtikten sonra ailesiyle birlikte sevdiği kızı istemeye giderler. Aİlesi usulune uygun kızı ister fakat, sevdiği kızın ailesi kızı vermez. Aradan kısa bir süre geçtikten sonra cami hocası minareye çıkıp ezan-ı muhammediye başlamadan, Bu Ezan-ı sevipte kavuşamayanlara gelsin Der... ewet sewgili gunluk bu yaziyi okuyana kadar moralim cok bozuktu.. Ama saolsun arkadaslardan , email me gonderdikleri bu fikrayla bugunü de kurdardik, ha...

Sunday, 30.12.2007, 20:27

2008

Evet bir yil daha gecti benden habersiz, Senden uzaklarda.!! Nerde ,neyin ne sekilde , nasil basladiigi artik beni ilgilendirmemekte, Cunku ne yenilik olursa olsun, biliyorum icinde sen yoksun..!! :cry: Senin olmadigin bir yeniligi ise, kabullenemiyor bu beden.. Ve eskilerden Kullanmaya dewam ediyor, Taki Tükenene kadar.... iste boyle sevgili gunluk :revamidir:

Sunday, 30.12.2007, 18:02

HoSGeLDiN 2008

mutluk saglik ve ii dostlarin serefine.. h.g 2008

Saturday, 29.12.2007, 12:34

CANIMDEME

ben cok begendim tsk. ettim

Friday, 28.12.2007, 21:15

You Tube ' de Yılın En çok izlenen Videosu

yanliz o aslanlarda ayani denk alsin, italyan mafyasi gibi nasil toplandilar oyle.. bu is orda kalmaz abicim soyleyim yani

Friday, 28.12.2007, 19:48

You Tube ' de Yılın En çok izlenen Videosu

hmm hmm bende bakim.. 14 milyon 1 olsun izleyen

Friday, 28.12.2007, 17:23

Yeni TEMA Yapan Arkadaslara rica:

Beceriklisin Dostum Tbr. ler.. hepsinde de gozum kaldi soyleyim, bi an once yedekle bence Yanliz yanliz mod arkadasa katilmadan da edemicem.. 6 secenegi de dogru tesbit etmis.. ustune laf eklemek konuyu bozar..!!

Friday, 28.12.2007, 16:53

Allaturkaa Günlük

sefgili gunluk hala is yerindeyim,Sinirliyim.. ; fuff 7 olsada evime gidecemm... Gunlugu paylasan arkadaslarin yorumlarini okumak ayri bi zevk vermekte bana ) gusel paylasimlari var.. neyse cnm gece dewam edicem hoscakal simdilik..

Thursday, 27.12.2007, 22:58

Allaturkaa Günlük

gunluk ben gidiyom, kalbimi kirdilar.. yayin saatimde tv de kayboldular.. allah tan seni ekledim de dertlesiyoruz yarin belki olmazsa aksam mutlaka tamam gunluk.. iyi geceler

Thursday, 27.12.2007, 19:50

ALLATURKAAYI NEDEN SEVİYORSUNUZ PART -2-

Alıntı sahibi ""orhun684"" ben allaturkayı çok seviyorum kendim den dolayı çok hoş birisiyim, az gerryimdir emme insan olmayı ögrenicem ,değilmi orhun ))) Ne oldugunun farkindasin,kendini taniyorsun, senide sevdim.. iste bu forumu seni sevdirdigi icin sevdim..

Thursday, 27.12.2007, 19:14

Dejenerasyona Ugruyan Dilimiz

evet bende okumustum daha once ama tekrar okumak iyi geldi.. Tşk. ederim

Thursday, 27.12.2007, 18:03

Dejenerasyona Ugruyan Dilimiz

Ne MuTLu TuRKuM DiYeNe bakidir..!