Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Thursday, 8.08.2013, 21:04

Yazar: Tugi

4 Adet Bayram Temasi (SekerLi) (By Tuqi)

BY GeNC.. REYHAN.. DaLqic.. BuLent.. Tesekkur Ederim ALLAH Razi OLsun HayirLi BayramLar..

Tuesday, 6.08.2013, 15:08

Alıntı sahibi "H@LIL." emegine saglık paylasım için tşkler HaLiL Tesekkur Ederim.. HayirLi bayramLar..

Tuesday, 6.08.2013, 15:07

Alıntı sahibi ".CANKIZ*." Elinize emeğinize sağlık paylaşımlarınız için teşekkürler... İyi Bayramlar... Alıntı sahibi ".CANKIZ*." Elinize emeğinize sağlık paylaşımlarınız için teşekkürler... İyi Bayramlar... Cankiz Tesekkur Ederim.. HayirLi BayramLar...

Tuesday, 6.08.2013, 15:03

Alıntı sahibi "harbi kız" Emeginize saglık paylaşım için Tskler herkese hayırlı Bayramlar EyvaLLah Harbi Kiz TesekkurLer.. HayirLi bayramLar..

Tuesday, 6.08.2013, 15:02

Alıntı sahibi "TurkEce/GnL" Ellerinize sağlık yine güncel ve kullanışlı temalar olmuş Emeğini paylaşan yüreğinize teşekkürlerimle,devamını bekliyorum Tesekkur Ederim TurkEce... Nasip Kismet InsALLAH

Tuesday, 6.08.2013, 10:50

4 Adet Bayram Temasi (HuzunLu) (By Tuqi)

Alıntı sahibi "E.Günbey" Emeğine Sağlık Kardeşim, Oldukça Hoş ve Kullanışlı Çalışmalar Olmuş.. Güzel Paylaşımın İçin Teşekkürler Alıntı sahibi "E.Günbey" Emeğine Sağlık Kardeşim, Oldukça Hoş ve Kullanışlı Çalışmalar Olmuş.. Güzel Paylaşımın İçin Teşekkürler Ersincim Tesekkur Ederim..

Tuesday, 6.08.2013, 03:39

Alıntı sahibi "cansin159" emeklerinize sağlık qüzel paylaşımlarınız adına teşekkürler iyi bayramlar Cansin.. Tesekkur Ederim Sizede HayirLi BayramLar DiLiyorum..

Tuesday, 6.08.2013, 03:15

Alıntı sahibi "cansin159" Emeklerinize sağlık Tugi her bayramda olduğu gibi bu bayramda güzel çalışmalarınızı görmek güzel ama daha sık görmek isteriz desem haksız sayılmam sanırım Güzel paylaşımlar için Teşekkürler Şimdiden iyi bayramlar Cok Tesekkur Ederim Cansin ALLAH Razi OLsun.. Oncedende BeLirttiqim Gibi Cok Vaktim Yok MaLum ArkadasLara Yetistiremiyorum.. O Yuzden Buraya cok zaman Ayiramiyorum.. GonuL Isterki Tabiki Formda PayLasmak Ancak BayramLarda PayLasimLar yapabiLiyorum.. Bayramdada...

Tuesday, 6.08.2013, 01:53

SeLamunaLeykum ArkadasLar.. HayirLi RamazanLar.. 4 Adet Tema Yapmistim.. Cok HuzunLu Yapiyorsun dediLer.. Bende SekerLi Tema yaptim 4 Adet Daha ve Sizin Beqeninize Sunuyorum.. Simdiden HayirLi BayramLar DiLiyorum.. Sevqi Ve SayqiLarimLa.. Beqenen KuLLanmak Isteyen arkadasLara HayirLi OLsun.. GuLe GuLe KuLLansinLar..

Monday, 5.08.2013, 17:37

Alıntı sahibi "TurkEce/GnL" Ellerinize sağlık, güncel ve kullanışlı temalar olmuş Emeğini paylaşan yüreğinize teşekkür ederken,sizede iyi bayramlar olsun dileklerimle Tesekkur Ederim TurkEce.. ALLAh Razi OLsun..

Monday, 5.08.2013, 17:35

Alıntı sahibi "::ASLI::" Emeginize saglik paylaşım için tskler.. Güzel temennileriniz için tsklerr. AsLi Tesekur Ederim.. CumLemizden ALLAH Razi oLsun...

Monday, 5.08.2013, 13:27

EsseLamunaLeykum.. HayirLi RamazanLar DiLiyorum Butun Herkese... Gecen YiLda Yapmistim Bayram TemaLari.. Bu YiLda 4 Tane Yaptim EkLedim ArkadasLar.. Rabbim Tekrarini Nasip Etsin InsaLLah.. SevdikLerinizLe.. HuzurLu.. SaqLikLi.. MutLu Bir Bayram Gecirmeniz TemennisiyLe.. Bayraminizi En Icten DiLekLerimLe KutLar.. Sevqi Ve SayqiLarimi Sunarim..

Sunday, 9.09.2012, 22:55

Bayram 2 Adet 2012 Tema (By Tuqi)

::ASLI:: Cok Tesekkur Ederim... Gölqe_ Cok Tesekkur Ederim Darisi Gormeyi Umut ettiqimiz ALLAH Kismet Ederse Diqer BayramLara.. s.o.n.b.u.s.e Cok Tesekkur Ederim.. Acelya_Almanya Cok Tesekkur Ederim.. ZENoBIA Cok TesekkurLer ALLAh Razi OLsun Kurban Bayraminda Gorusuruz

Monday, 20.08.2012, 14:21

Alıntı sahibi "ZENoBIA" Tema Ekleyenlerin Dikkatine (Lütfen bu başlığı okuyun) <<<<<<<<<<< buraya bir göz atın Paylaşımlarınızı tabiki yaptığınız ölçüde paylaşabilirsiniz.Bunda bir sakınca yook.Değerlendirmelerde gerekli değerlendirmeyi yakalayabilmesi açısından önemli diye düşündüm,emeklerinizi sizde benim kadar hak ettiği sıralamada görmek istersiniz sanırım.En önemlisi ekranda tema dağılma yapar ölçüler büyük olduğunda..Güzel emekleriniz için tekrar çok tşk ederim Tugi.. Okudum Evet Tesekkur...

Monday, 20.08.2012, 13:59

Alıntı sahibi "ZENoBIA" Alıntı sahibi "Tugi" Cok Tesekkur Ederim.. Ben YakLasik 4-5 YiLdir 1024x768 Yapiorum öLcuLeri simdiye kadarda hic bir seyde probLem yasanmadi siz nerde yada Neden probLem yasadiniz anLamadim? PROBLEM BENDEN DEĞİL TUGİ OLMASI GEREKEN ÖLÇÜLERİ VERDİM ŞAHSİ ÖLÇÜLERİM DEĞİLDİR,FLATCASTİN VE ALLATURKANIN ÖNGÖRDÜĞÜ ÖLÇÜLERDİR,MODLARIMIZ SİZİ EN GÜZEL ŞEKİLDE AYDINLATIR.SAYGILAR İYİ BAYRAMLAR. Bundan onceki Temamda ayni sekiLdeydi herhanqi bir uyari aLmadin biLmiyorum doqrudur ...

Monday, 20.08.2012, 11:10

E.Günbey Cok Tesekkur Ederim Size sozumu unutmadim En kisa zamanda InsaLLah MeRaL Cok Tesekkur Ederim YorumLariniz ve GuzeL DiLekLeriniz Icin... picmicrop Cok Tesekkur Ederim... Türkleydi Cok Tesekkur Ederim... .CANKIZ*. Cok Tesekkur Ederim... maviruya20 Cok Tesekkur Ederim... atilla_ky Cok Tesekkur Ederim... ßy-_Rmx Cok Tesekkur Ederim... sahra-cantanem Cok Tesekkur Ederim.. Demi Ne kadar GuzeL Bayram Sevincinin her yerde yasanmasi Burdada boyLe yasanmasi qercekten cok quzeL ve anLamLi MUSTAFA ...