Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Friday, 16.03.2007, 15:22

Yazar: ~KARTAL~

inaniyormusunuz

>> >>INANIYOR MUSUN? Adamin biri her zaman yaptigi gibi sac ve sakal trasi olmak için berbere gitti. Onunla ilgilenen berberle güzel bir sohbete basladilar.Degisik konular üzerinde konustular. Birden Allah ile ilgili konu acildi... Berber: " Bak adamin, ben senin söyledigin gibi Allah'in varligina inanmiyorum." Adam:" peki neden böyle söylüyorsun?" Berber: " Bunu açiklamak çok kolay. Bunu görmek için disariya çikmalisin. Lütfen bana söylermisin, eger Allah var olsaydi, bu kadar çok sorunlu, SIKI...

Friday, 16.03.2007, 14:01

Babada kalacaktir

hahahhahha paylasim icin tskler denizim süppermis ya......

Wednesday, 14.03.2007, 17:35

Tekrar deneyin

MUHAHAHAHAHAHA. DENIZIM PAYLASIM ICIN TSKLER:

Wednesday, 14.03.2007, 17:22

Baska Asker yokmu

muhahahahhahahahah süpper valla denizim ya, tskler paylasim icin....

Tuesday, 27.02.2007, 18:41

Canli yayin Anlasmazligi:)

süper ya vallahi süper.. karnim agridi gülmekten.tskler paylasim icin.... :kopx: :kopx: :kopx:

Tuesday, 27.02.2007, 18:24

Ates ve Suyun Aski...

stella paylasim icin cok cok tskler,gercekten cok anlamli ve manali sözler.tekrar tsklerimi sunuyorum.... :birinci:

Tuesday, 27.02.2007, 17:55

Bir sehidin Mektubu...

CENAB I hak mehmetciklerimizi korusun. ALLAH sehitlerimizin mekanini cennet eylesin... ALLAH tüm sehit aylelerine sabir versin... ALLAh bu törürü YERLE BIR ETSIN.... BU HESAPTIR SORULACAK APO DENEN KÖPEKTEN............ SEHITLER ÖLMEZ VATAN BÖLÜNMEZ..................

Saturday, 24.02.2007, 01:06

CETIN DOGUM GÜNÜN KUTLU OLSUN

abi tekrar dogum günün kutlu olsun.... iki oldu ama olsun icimden geldi..... ben aslinda sey diyecektim yaa sey iste ya hani sey var ya..... seni seviyorum be abim.. )) ))

Saturday, 24.02.2007, 00:25

CETIN DOGUM GÜNÜN KUTLU OLSUN

cetin abicim,dogum gününü en icten dileklerimle kutlar saglik dolu yillar dilerim.cetin abi,iyiki varsin ya,iyikede dogmusun.allah uzuuuuunn uzuuuuuunn ömürler versin.seni seviyorum abicim bunu sakin unutma. IYIKI VARSIN ABICIM.... ~DJ~KARTAL~ yani (OKAN)

Wednesday, 14.02.2007, 18:09

Ask (acisi)

eline emegine saglik admin