Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Saturday, 15.03.2008, 15:35

Yazar: sunlit

network use by another application hatası

Denedim. Bu seferde devamlı network failed diye bir mesaj geliyor. Bu sefer ne yapmalıyım acaba?

Friday, 14.03.2008, 17:48

network use by another application hatası

Selam, Yayın almaya çalışırken veya radyoya girerken arasıra da olsa devamlı bu mesajı alıyorum. Bu mesajla birlikte hiçbir radyoya giremiyorum ve yayın alamıyorum Bunun sebebi ve çözümü hakkında bana yardımcı olabilirmisiniz? İnanın acaip bunaldım bundan dolayı

Monday, 11.02.2008, 10:54

Flatcast tamirhane

Kaptan.34 http://www.flatcast.com/de/WizTakeOver.aspx?new=-1 bu link yayın alma linkidir. Her yerde bu aynıdır. Radyonun ana şifresine gerek yok bu linkten ulaşabilirsin

Saturday, 2.02.2008, 10:30

ikinci pcden yayın yapamamak

zennube yardımın için teşekkürler ama bunların hepsini okudum zaten configiration sayfasını da buldum baştan sona kelime kelime belki 5 defa da okudum. Ancak maalesef hiçbir yerde virtual server yazmıyor. Belki bununla eş anlamlı başka bir kelime vardır. Ancak o kadarına da benim ingilizcem yetmiyor

Saturday, 2.02.2008, 10:09

Flatcast tamirhane

Tamam ilk ekran geliyor. Ama HKEY_LOCAL_MACHINE ve HKEY_CURRENT_USER menülerinin içinde sadece ab diye bi dosya var. Geri kalan yok

Friday, 1.02.2008, 13:46

fcp dosyası açılmıyor

süpersiniz. Artık fcp dosyalarını yükleyebiliyorum. Bu kadar basit bir çözümü olduğunu düşünmemiştim. Sağolun )

Friday, 1.02.2008, 13:28

Flatcast tamirhane

Merhaba Yayından devamlı düşüyorum. Bununla ilgili yukarıdaki açıklamanızı okudum. Firefozda malesef başarılı olamadım. 2. yolu deniyorum. Ama; HKEY_CURRENT_USER >> Software >>1mal1software dosyasını sağ seçenekle silin. HKEY_LOCAL_MACHINE>>Software>>1 mal 1Software bunu da sağ seçenekle tamamiyle silin. Dikkat(!) sadece 1 mal 1Software dosyasını ve içindekileri sileceksiniz daha önceki dosyaları değil. diye yazmışsınız ama ben regedite girdiğimde sadece ab diye bi dosya geliyor türü reg_sz yazı...

Thursday, 31.01.2008, 15:38

radyom yayindayken dusuyor

Alıntı sahibi ""ZenNube"" sunlit, niye yapamayasin :cici: Internet Explorer 7'mi kullaniyorsun ? bu sorunu Mozilla Firefox kullanirsan yasamazsin, daha sorunsuz yayin yapabilirsin :up: bu sorunu Mozilla Firefox kullanirsan yasamazsin, daha sorunsuz yayin yapabilirsin Mozillayı da yükledim ama sonuç aynı Firefoxdan yayın alıyorum ama sonuçta yine explorer kapanacak diye mesaj geliyor ve düşüyorum malesef.

Saturday, 26.01.2008, 16:26

ikinci pcden yayın yapamamak

bu konuda benim de acil yardima ihtiyacim var . Benim laptopda vista var ve kablosuz baglanti kullaniyorum. Statistic yazan yere baktım bende (-) var ama(!) yok. Firewall nedir bilmiyorum ama sanirim vardir. Port acmak basligini inceledim modemim e-con TDM-3424M ve bunun portlari nasıl acilir anlamadim. Belki de ingilizcem yetmedi yardiminiza simdiden tesekkur ederim.

Friday, 25.01.2008, 12:42

[little_girl] dinleyiciler yayina giremiyor (edit)

Aşağıdaki linki tıklayıp bir oku istersen. Sanırım cevap burda : http://allaturkaa.de/forum/index.php?page=Thread&threadID=1770

Friday, 25.01.2008, 12:38

radyom yayindayken dusuyor

Buna benzer bir sorunu ben de yaşıyorum. Pcmde xp var. Radyoya dinlemek için girdiğimde gerekirse bütün gün dinleyebiliyorum. Ama yayın aldığımda bir süre yayın yapıyorum (En fazla 5 şarkı filan ) ve sonra hata raporu veriyor ve yayından düşüyorum. Yani ben yayın yapamayacakmıyım ( :yardim:

Sunday, 6.01.2008, 11:28

fcp dosyası açılmıyor

Merhaba, Benim pc de vista yüklü. Yaptığım fcp sayfalarını ya da buradan indirdiğim fcp sayfalarını anlatıldığı şekilde file dan import file diyip açmasını istiyorum. Ama explorer hatalı işlem yürüttü diye mesaj alıyorum. Benim kendime ait sayfam olamayacakmı ( Ayrıca resim olarak backgrounda bişi koyayım diyorum onu da kaydedemiyorum. Bana yardımcı olur musunuz ? Şimdiden hepinize teşekkürler