Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

. Çok fazla sonuç bulundu, lütfen aramanızı tekrar belirleyin.

Saturday, 16.01.2010, 07:11

Yazar: gulum64

NAZLI GÜLÜM SİİRLİ İNDEX

atardamar, emegine saglik ben begendimde radyo boyutunu acilir pencere yaparsaniz super olur :=) boyutlarini biraz daha buyutseniz diom

Friday, 1.01.2010, 04:50

sensiz olmuyor (Design gulum64 )

by KaRaGöZLüM, katlan, *MeLeK*, d_e_l_i_k_u_r_t, mikail27, tsk gercekten sagolun :-D simardim

Friday, 1.01.2010, 04:48

aklimda son bakisim kalacak hatıra (Design gulum64)

sürmeli, d_e_l_i_k_u_r_t, by KaRaGöZLüM, *MeLeK*, mikail27, tsk ederim canlar sagolun varolun

Sunday, 22.11.2009, 02:28

BU VATAN VE BU BAYRAK BİZİM (Desing gulum64)

kralimfm, kartanesi-özlem, murat_10, uluseif, by KaRaGöZLüM, dj*kemal*, uluseif, dj*kemal*, d_e_l_i_k_u_r_t, tsk ederim sagolun begenmenize sevindim canlar

Monday, 16.11.2009, 16:13

radyomun ana sayfasina giremiyorum :((

evet cnm soyledin saolsun obur arkadaslarda soyledi amöa bu siteyi kurandan boyle bisey beklemedigim icin ben sorun var sanmistim ama sunu anladim arkadasim dosttum demeyeceksin her kese yuzumuze gulupte arkamizdan kuyumuzu kazanlari goruyoruz her seferinde bize ders olacagina icimizde insanlik insan sevgisi saygisi varya ondan guvenioruz ama ant ictim bundan sonra kimseye guvenmeyecegim tsk ederim canlar saolun varolun ilginizden dolayi

Monday, 16.11.2009, 13:24

SORUNU HALLETTIM CANLAR COK TSK EDERIM ILGINIZE BANA SITEYI ACAN COK SAYGI DEGEER SOZDE ARKADASIMIZ ANA SIFREYI DEGISMIS COK SAOLSUN SOZDE DOST ISTE DOSTLARIN BOYLELERIDE VARMIS ARKADAN VURANI SAOLSUN ONUDA YASATTI BIZE MAIL OLARAKTA YOLLUYODUK OLMUYODU MAIL ADRESINI VE SIFREYI DEGISINCE TABIKI OLMAYACAK ) BIZDE MAIL YERINE RADYO NICK NE VE ILK MAIL ADRESINI SECTIK MAIL HEMEN GELDI BAKTIK HERSEY DEGISMIS HEY ALLAMYA ) SIZLERE COK TSK EDERIM ILGINIZE CANLAR ALLAH SIZLERDEN RAZI OLSUN

Monday, 16.11.2009, 01:00

can comu mynet sitesinden sildim info yaptim ama hala ben dedigim yere ne girelio nede sifre degismesi icin mail atabiliom olmuyo yukarda dedigim resim cikio( kafayi yiyecem

Monday, 16.11.2009, 00:51

Flatcast.com adresine saldırı

tsk ederim com sildim siteden info yaptim simdi sorun hallolmusmu oldu

Sunday, 15.11.2009, 22:53

) onurcum yeni sifre istedim bilion kac kere ama mail gelmio bide yollayinca mail yerine cikan yaziyi yukariya kopi yaptim bir bak bence mailde yollami cunki no passvord dio bence yollamio goruntuye bir bakarmisin anliosan)

Sunday, 15.11.2009, 01:04

girdim can ordanda olmuyo ben nick ve sifreyi veriom 2 saniye beklio ikiside silinio bos kalio( nasil olacak bu yha(

Saturday, 14.11.2009, 20:48

) ya ben onu demiom can ya ben radyo ana sifresiyle girioz hani boyutunu yada ayarlamasini yapiozya flattan onu diom oraya giris yapamiom ben f5/2 ye aldim en son o gunden sonra girilmio kabul etmio ben normal radyoma giriom millette girio onda sorun yok anladin demi demek istedigimi

Saturday, 14.11.2009, 17:36

Radyo kurmak istiyorum

beyazdosya, slm ben nasil soylenir aciklanir bilmiom ama egerki aciver dersen acabilirim boyle yardimci olabilirim ancak egerki ok dersen yazman yeterli yardimci olurum saygilar

Saturday, 14.11.2009, 17:04

bir garip durum..Fikri olan?

ben soyle bir olay yasadim sizlede yaplasayim kiz kardesim gece saat 05 civarlarinda yayindaydi ve laptoptan yapiodu ve laptopun sarji bitti bizler uctuk belirli bir sure sonra baskasi aldi yayini kardesimde geri gelmedi yatti obur gun laptupu aldiginda direk yayini baskasindan gece nerde kaldiysa mixserde hangi sarkilar varsa ve sarki kaldigi yerden devam etti bizlerde cok sasirdik oda cok sasirdi ama simdi kapi acikmiydi bilememiom :9 bizde bole sorun yasamistik

Saturday, 14.11.2009, 16:33

slm oncelikle simdiden tsk ederim sizlere 1 haftadir ben radyomun ana sayfasina giremiyorum sistemi f5/2 aldiktan sonra bir daha ana siteye giris yapamiyorum sorun nerdeki acana baska yolu varmöi nasil girebilirim baska ( dediklerinizi denedim hepsini hatta yeni sifre icin mail attim mail gelmio ve mail yolladiktan sonra bakin bu cikio yolluyomu yollamiomu belli degil resmi bu bakim)

Saturday, 14.11.2009, 01:05

Flatcast neden açılmıyor

beratcan, tsk ederim beratcan saol simdi oraya sid ben yazdim yayinida aldim zamani durdur dio durdurdum simdi ne oldu)

Friday, 13.11.2009, 20:00

flatcast yine kapandı

DjCansu, yayını aldimda nasil girilecek yayına ))