Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Saturday, 21.06.2008, 16:35

Yazar: Pink

Haydi Türkiyem, biz cildirmaya coktan haziriz!

Allahtan parmaklarimiza bi$ey olmuyor maci izlerkende, bende sizlere sonrasini aktarabiliyorum, ses telleri.. ehhh.. malum YIRTILDI, sürer bu durum artik haftaya Car$ambaya kadar. Feda olsun size ses tellerimiz, lafimi olur aslanlar. Kork bizden Germany, gümbürrrr... gümbürrrr...geliyoruz evelallah, salliycaz buralari!!!! Hakkinizi yemeyeyim, dogruyu söylemek gerekirse... Sizin icinde cok sevinmi$tim, Portekizleri eve yollamanizi cok sevdim. Oldu bitti hic Sevememi$tim zaten o miletti, sadece o...

Friday, 20.06.2008, 13:57

Aslanlarimiz önce sever sonra döver! Rabbim sen büyüksün... "Yagdir Mevlam su" Haydi TÜRKIYEMMMMM... Sen zoru seversin!!!! :türk: :türk: :türk: :türk: :türk: :türk: :türk: [stream]http://www.fileupyours.com/view/184871/123.mp3[/stream]

Friday, 20.06.2008, 02:00

Haydi Türkiyem Ne büyük bir heyecandir bu. Evimizde Mac öncesi herkez kendi yerini aliyor (Büyükannem, Amcam, Yengem, Teyzem, Recep Murat, Sema, Yasin, Elif, Burcu, Co$kun, Yildiray ve ben Deniz), aliyor almasinada macin verdigi heyecan türbulansalari, Kalp spazmi gecirmemize neden olacak diye korkarken ahaaaa... goooooooooooollllll.... bagri$lari, ses tellerimizi yirtmaklada kalmiyor. Anin heyacani bir anda motoriklerimizi kaybetmemize sebebiyet verirken, kimin kolu kimin kafasinda patladi...?...

Monday, 9.06.2008, 15:28

Nefret ediyorum... ;)

Nefret ediyorum… 1.) Cikleti agizi köpüre köpüre„sesli“ cigneyenlerden! (coook iticiii…!) 2.) Birinci uzunca bogaz burun arasi igrenc ses cikarip, sokaga tükürenlerden! (Ayiiii…!) 3.) Ak$am yemeginde bol vitaminli sarimsak sogan tüketip sonrada evinde oturmasini bilmeyip, topluma eziyet cektirenlerden! (Kokuyorsun karde$im!) 4.) Umuma acik ortamlarda „yüksek sesle konu$anlardan“! (ne denilirki...?!) 5.) Zorla „rep“ yazdiran Forumlardan! (rep. Sapigi!) 6.) Anlatmaya doyamayan cok konu$an insanlar...

Sunday, 8.06.2008, 03:57

Serbest Kursude Tartisalim

Aminnn... Her insanın özgür iradesini kullanarak giyimini, ya$antısını, inancını, diledigi gibi ya$aması gerektigi taraftarıyım. Madem demokrasiden bahsediyoruz türban takanada, mini etegini giyene de saygı göstermesini bilecegiz. Bu ülkeyi orta caga geri götürmek isteyip, Kara car$af gelsin diyenede HAYIR! Laikligi agzinda sakiz gibi kullanipta, Türban takanini hor görenede, HAYIR! Evet fikirlerimiz, görü$lerimiz ve ideolojimiz de var. Ama körü körüne degil, bilerek, görerek, sorgulayarak, hemd...

Saturday, 7.06.2008, 00:29

Ele$tiriye insanin herseyden önce, kendinden ba$lamasi gerektigine inaniyorum. Tarti$ma konusuna gelince diger önemli bir beceride empati. Yani kendimizi digerinin yerine koymak, onun duygularını dogru anlamak ve bu anlayı$ı ona yansıtmak. Yazımı kolay uygulaması zor bir beceri! Saglikli bir tartsima ortami icin neler yapmaliyiz? Tartisma konusu hakkinda bilgi edinmeden, öne getirilen fikir kisiyi zan altinda biraktigi gibi , konun dagilmasinada sebep olur. Öncelikle okudugumuzu anlamayi ögrenme...

Friday, 6.06.2008, 01:28

Birden „yüksek gerilim hattimi geciyor AllaTurkaa´dan“ nedir dedim… E$inden eziyet gören…, Babasindan eziyet gören…. Vs vs. Biz bunları cok duyduk, yok mu ajitasyonu artıran? Hemcinsi üzerinden hoyratca prim yapmaya calısan, yine Kadin degilmi? Hergün onlarca kanallarda aglayan sizlayan, e$inden, babasindan, dayisindan, abisinden siddet gören bir „umut“ sayip nefesini „Kadin programlarinda“ alanlar ve sunucunun hergün dinledigi siradan hikayelerden sikilpta, cümlesini tamamlamasına bile izin ver...

Thursday, 22.05.2008, 13:28

Babaya mektup

:happy[1]: :kopx: :happy[1]: :kopx: :happy[1]: :kopx: cimcime13: :thx:

Thursday, 6.03.2008, 22:02

TÜRBAN

Kim onayliyor, basörtüsünün Okullarda yasak olmasini? Benmi? Yazimi idrak edememissin, anlasilan Birdaha oku derim, sakin sakin... Devletin islerine karismayalimmi? Niye? Devleti „Devlet“, Hükumeti „hükumet“ yapan kim ? Agzimiza Aci Bibermi sürerler? Bu nasil zihniyettir sevgili karakan ? "Böyle konulari sacma buluyorum", diyorsun... O halde sen sus, konuyada hic dahil olma Dengemiz yerinde bozulacagini sanmiyorum, bizler burada sadece fikir yürütüyoruz ve birbirimizin fikirlerinede sonderece sa...

Thursday, 6.03.2008, 20:17

TÜRBAN

*melikenalan: lol: Hayir, onlar öyle demiyor iste, onlar TÜRBAN oldugunu israrla idda ediyorlar. Fakat dikkatimi ceken sey: hangi Türbanliya sorarsaniz sorun, kendileri bile bilemiycektir, Basörtüsü ile Türbani farkli kilan önemli unsurlar, nedir ?! Biz degiliz onlari sira disi birakan! Onlar kendilerini saf disi tutuyorlar! Haksizda sayilmazlar aslinda cok farkli takiyorlar "Basörtülerini" Takip takistiklari, döküp döküsdükleri, jan janli halleriyle halleriyle, gercekten hicte Babaanneme (basör...

Thursday, 6.03.2008, 18:58

TÜRBAN

*melikenalan : Burada söz konusu „Türban“! „Basörtüsü“ degil. Eger konu Basörtüsü olsaydi, yorumlarim COK daha farkli olurdu. *Djseker: O dediklerine ignoremi cekmisim ben zaten. Ama Hükumetede cekiyorum! Senin hosuna gitmeyen, bir Fikrimin olmasi… “Konuyu anlamadi” ile özürlendirilecekse ve buda seni rahatlatacaksa, buyur. Hehhh.. gelelim simdi özgürlüge. Okuma özgürlügü var bu Memlekette, bu özgürlük „herkez“ icin gecerli! Neden burada kanunlara göre degilde, „canimizin istedigine“ Üniversiten...

Thursday, 6.03.2008, 17:44

TÜRBAN

Türbanlilari ciddiye alanlarin, Türbanlilar kadar akillari yok diyorum. Ignore cekiyorum, hükumetede, Türbanlilarada :ban:

Thursday, 28.02.2008, 01:36

Radyo Temanizi Kendiniz Yapin!!

Emegine saglik Masum, cok güzel bir fikir olmasiyla birlikte, Tema yapmasini ögrenmek isteyen arkadaslara cok büyük bir feed back

Wednesday, 27.02.2008, 13:33

Tekno-Style Sade bir Tema [ FLATCAST - TEMA ]

Alıntı bende cok fazla tema begenemiyorum fakat begenmediklerimede emek harcanmiS oldugunu görebiliyorum, i-Rem ve Tuana tek olmaSada farklariyla belli tarzlar cikarabilmiS kiSiler ve caliSmalar görüyorum, gercekten ayakta alkiSlarim Ben alkislayana bakarim... Alkisladigi kim? Ciddiye almalimiyim? Bildigindenmi alkisliyor yoksa alkislamak istedigindenmi? Alıntı Üzerine alinanlara: bir temanin altina birileri övgü dolu Sözler yazdi diye nicin tepkininiz bu kadar Sert olup hakarete varan Sözler S...

Wednesday, 27.02.2008, 00:49

Dini Tema

Resu(r) degil Resul olacak , heycandan karistirdin sanirim ama biseyciks olmaz onuda hemmenciks düzeltirsinki :hiding:

Wednesday, 27.02.2008, 00:44

Sensizlik { TeMa }

Iste budur!!! Effekt ile calisilmis bir Tema, az biraz daha gayret bak daha neler neler cikcak kolay gelsin :up:

Wednesday, 27.02.2008, 00:25

Dini Tema

Ufak bir hata olusmus :roll: Ya Resulallah (s.a.v) (bu sekilde yazilmaliydi)

Tuesday, 26.02.2008, 18:24

Ayyıldız [Tema]

evet bende bu nedenden dolayi size öneride bulundum cünkü "yeni" degilsiniz ama gelismeyide benimsemiyorsunuz. Sürekli Resimleri , resimlere baglamakla yada Resimlerin üzerine yazi yazmakla kalmak istiyorsaniz. Buyurun... Meydan sizin , benimkisi acizane "öneriydi". "Ben" sizin gelismenizi izlemek isterdim Birlikte tebesüm edelim bu duruma efendim Sizden gelen eserlere yorumum burada , noktasini almistir. Kolay gelsin :thx:

Tuesday, 26.02.2008, 17:57

Ayyıldız [Tema]

Yavas yavas daha net, belirgin ve canli renklerle calismaya baslayabilirsin. Resimleri birbirine baglayarak degil, Grafik calismasina baslayarak. Kendi Graffiklerinle elde edecegin her bir Buton bile sana cok daha büyük bir zevk vericektir. Dene bak :lol: , göreceksin :hiding: , tabiki bu calismalarin cok daha uzun sürecek ama tamamende SENIN eserin olacak kolay gelsin :book: