Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Sunday, 6.01.2008, 04:56

Yazar: gooddialog

Flatcast icin Port Acmak

resimdeki yere kendi sayilarimi yaziyorum ama sayfa acilmiyor. sayfaya giris yapamiyorum. sanki internet yokmus gibi. ama internet var. yani o sayfa acilmiyor. ------------ sabit bilgisayar ip sini falan girince internete baglanamiyorum. ----------- comodo firewall ve avira antivirus personal classic i kullaniyorum. comodo firewall ile ayar vermem gerekse nasil bir ayar vermeliyim? tskler.

Sunday, 6.01.2008, 04:01

Flatcast icin Port Acmak

Alıntı sahibi ""gooddialog"" Alıntı sahibi ""**ASI~KIZ**"" BU MODEMIN IPINI NERDEN BULACAM HERYERDE KARSIMA PC NIN IPI YANI INTERNET IPI CIKIYOR.MODEM IPIM NERDE :blink2: AYRICA 1 DEN 244 DE KADAR DENEMEMMI LAZIM YOKSA MODEM IPI ZATEN SABITMIDIR DIREK OMU YAZILACAK ACIKLAYIN LUTFENNNNNNNNNNN :cry: orda yazmis ya 2-244 arasi. hani rakami girersen gir. 49,20 gibi.. sen sadece 2 yaz.

Sunday, 6.01.2008, 04:00

Flatcast icin Port Acmak

Alıntı sahibi ""gooddialog"" iyi güzel de keske su asagidaki yerleri de resimli olarak anlatsaydiniz. sizin özel bilgilerinizi silerdiniz sadece IP yazardiniz Ip nin yanini gösterirdiniz. ip adresinizi silerdiniz. asagidan o kadar ugrasmama ragmen basaramadim. ayrica modem ip sini bulacagimiz siyah listede bir sürü yer var onlari da resimli anlatim yapsaniz iyi olur. tsk. yoksa yarim kaliyor. Subnetzmaske B= 255.255.255.0 Standartgeteway ve Bevorzugter DNS server C ve D = 192.168.1.1 bu modemin...

Sunday, 6.01.2008, 02:47

Flatcast icin Port Acmak

Alıntı sahibi ""**ASI~KIZ**"" BU MODEMIN IPINI NERDEN BULACAM HERYERDE KARSIMA PC NIN IPI YANI INTERNET IPI CIKIYOR.MODEM IPIM NERDE :blink2: AYRICA 1 DEN 244 DE KADAR DENEMEMMI LAZIM YOKSA MODEM IPI ZATEN SABITMIDIR DIREK OMU YAZILACAK ACIKLAYIN LUTFENNNNNNNNNNN :cry: orda yazmis ya 2-244 arasi. hani rakami girersen gir. 49,20 gibi..

Sunday, 6.01.2008, 02:45

Flatcast icin Port Acmak

iyi güzel de keske su asagidaki yerleri de resimli olarak anlatsaydiniz. sizin özel bilgilerinizi silerdiniz sadece IP yazardiniz Ip nin yanini gösterirdiniz. ip adresinizi silerdiniz. asagidan o kadar ugrasmama ragmen basaramadim. ayrica modem ip sini bulacagimiz siyah listede bir sürü yer var onlari da resimli anlatim yapsaniz iyi olur. tsk. yoksa yarim kaliyor. Subnetzmaske B= 255.255.255.0 Standartgeteway ve Bevorzugter DNS server C ve D = 192.168.1.1 bu modeminizin IP si degisik olabilir 19...