Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Monday, 1.03.2010, 09:51

Yazar: SheKerLee

Flatcast Fcp By EviL Tema 003

sinem073, bide bu olabilir Senin Sorunun: Alıntı sahibi ""AllaTurkaa"" Bazi yayincilarda Flatcast Temalari acilmayip beyaz kaliyordu ayrica Gast ve Guestlere kapali oldugu halde bazilari yazabiliyordu BURDAN indereceginiz yeni Producer F5.2 Sep 28 2009 ile bu sorun cözülmüs olacak

Monday, 1.03.2010, 09:13

Flatcast Fcp By EviL Tema 003

sinem073, burdan indirdigin temalar FCP olarak indirilir ve FlatcaSt Producer di$inda bir$eye ihtiyacin yok. Yani kaydetmeyi anca radyo acikken yapabilirSin. Tüm bilgiler burada: http://www.allaturkaa.de/orion/kb.php?mode=article&k=3

Wednesday, 1.07.2009, 10:19

İFRAME HTML KODU MAİL ADRESİME GELMEDİ ?

StyLeDooM, Senin radyonun iSmi herteldenmi ? degilSe Sid yanli$ Sen yayindayken Sitendeki radyoyu actiginda hata meSaji verir, "You tried to open..." gibiSinden. Hem yayinda olup hemde Sitenden radyonu göremezSin cünkü, bir arkadaSina rica et Siteye bakmaSi icin veya link ver buraya "Stream iS not available..." $u anda yayin acik degil demek oluyo..gördügün üzere hertelden yayinda degilmi$

Wednesday, 1.07.2009, 10:02

cookkk yava$ kaldim cooook :smiley2085: radyo yayinda olmayinca naSil acilmaSini bekliyorSun ki? Önce biri yayin yapSin, Sonra dinleyici gelSin, radyo radyo olSun.........

Wednesday, 1.07.2009, 10:00

StyLeDooM, radyoyu kurduySan eger, flatcaSt anaSayfaSindan üyelik giriSi yap, my broadcaSterS area / meine Sendezentrale tikla, Sayfanin en altinda radyon ve SID noSu görünür, bu Sid noSunu bu $ekilde Sitenin html bölümüne gir: <IFRAME height="480" width="640" src="http://www.flatcast.com/de/Player.aspx?sid=282"> </IFRAME> !!! Dikkat: Sid noSu olan 282yi kendi SID numaranla degi$meliSin !!!

Friday, 29.05.2009, 11:36

ALLATURKAADA NEDEN YARIŞMA DÜZENLEMIYORUZ

Yari$mayi Siz düzenleyin, hediyeleri bana verin, o zaman olar

Friday, 15.05.2009, 12:30

Forumdan bir üye için, isim vermeden yorum yap

iSim vermiyom cok piS kokuyoo :puuf: iSim vermiyom cok efendiiii :burun: bi baSkaSi iSim vermiyom benden daha bi cok Sivri dilliiiiii :kirmizikartt: bi baSkaSi ama bakin bu Sevecen biri :smiley1227: ha biri daha var cok zeki bayiliyom zekaSina :smiley2085:

Monday, 11.05.2009, 11:03

bana acil radıo kurucak arkadaş aranıyor

papatya59, daha naSil yardimci olSun Ekmek piSirmeSini bilmiyoSun diye Sana naSil piSirecegini SöylemiS, eger ekmek verSe bi kere doyarSin, tarifle hic ac kalmazSin :-spor:

Monday, 11.05.2009, 10:30

Tema Yazı Değiştirme

Cw_Windtalker, burda önizlemelerde iyi günlerde kullanin diye yazar, Sen önizlemeSini kopyalamiS olabilirmiSin ? Temalari fcp olarak indirmeliSin o zaman o yazi yazmaz: http://www.allaturkaa.de/orion/kb.php?mode=article&k=3 Text olarak eklendiySe burda naSil degiStirebilirSin diye yaziyor: http://www.allaturkaa.de/forum/index.php?page=Thread&threadID=5427

Monday, 11.05.2009, 10:25

Re: Radyomu Dinleyemiyorlar!!

Alıntı sahibi ""teshis"" Radyoma girmeye çalışanlar port açık değil hatası alıyorlar.. Bütün firewall ayarlarını yaptım.. Portuda Actım.. ama gene aynı hatayı veriyor.. f5 sürümünü kullanıyorum.. neden olabilir?? TeShiS koyalim Ya, Bu Sid Size ait degil : 925265port göStergeSi yanliS cünkü zyxel veya speedport gibi Sorunlu bir router'in varadSl düSük o yüzden port acik olSada yeterli gelmiyor, gelen dinleyicilerin portlari kapali oldugunda bilhaSSa Sorun olur yada radyo acik degil canSunun dedi...

Monday, 11.05.2009, 10:14

BİR AUDİO VAKASI

Alıntı sahibi ""adventur"" acıl yarım lutfen benım radyomda chat bolumunde sorunvar audioya bastıgmda dj mıkserı gelıyor bu neden olablır yardımcı olursanız sevırım arkdaslar audioya baSmak icin equalizer yani SeS cubugunun chat alaninda olmaSi lazim, eger öyleySe chat alani mahvolmuStur chat radio dark tikla Sorun hallolur :allam:

Thursday, 23.04.2009, 11:28

Tema Gold Diamond [By Prenses]

Prenses, bu tema bir harikaaaaaaaa, butonlarin üStünde ve hoSgeldin yaziSinin kenarlarindaki kirmizi tac caliSmaSi Süper duruyor, gümü$ taclarda harika öteSi, pirlantalarin dizili$i nerdeySe kuSurSuz, bu kadarmi emek verilir bi temaya :ask: o yüzden ele$tiri mini minnacik kaliyor bu muhte$emligin yaninda :utan: ama boyutu cok büyük, benim pc milattan kalma acmiyo hemen boyutu yükSek Seyleri ama dj iSmi icin uygun yer ayirmamiSSin ama türkce karakter kullanmiSSin fcp acilmayinca korktum önce bi

Thursday, 23.04.2009, 11:19

Sila ..dan sonra [ Flatcast Tema ]

guderi, azcik =))ONuR((= gibi yorum yapmaya cali$ bak Süper olan temayi $ip diye gördü bu temada hep ayni yüz kullanilmami$ ki, bu temadaki bayan Sanatci SILA bu temanin boyutu 100 kb altinda bu temanin taSarimi orjinal kopye diil bu teman AllaTurkaa taSarimi olan bir indexle takim bu temaya eleStiri aradim aradim ben bile bulamadim Sayin admine bu kadar yagciliktan Sonra beni keSin mod yapar

Thursday, 23.04.2009, 10:45

Mac'ler neden flatcast'i desteklemiyor..

Alıntı sahibi ""engongem"" özür dilerimm SheKerLee, yorumun içinde tesekkürler incelemeye alıyorum saolasinn .... özürü gerektirecek bi$i yokki :blush2: ben onu forum iceriSinde arama yaptigimi göStertmek icin yazdim malum adminin gözü üzerimizde belki benide mod yapar

Thursday, 23.04.2009, 10:08

Yeni Tema nasil yüklenir

* Mahkum *, bence HANI iniyor buraya bi bak: http://www.allaturkaa.de/orion/kb.php?mode=article&k=3 veya bu videonun ortaSindan SonraSina: http://www.allaturkaa.de/fcp/2/temayap.html

Thursday, 23.04.2009, 10:03

Mac'ler neden flatcast'i desteklemiyor..

engongem, mac pc'lerde flatcaSt radyolarini dinleme/yükleme olanaklari windowStan geciyor. FlatcaSt yeni F5 Sürümünden Sonra mac/linux icinde bir plugin geliStirmek iStiyor fakat yeni Sürümündeki ekSikler tamamlanmadan plugin'de hazirlanmayacak. Plugin bu gidi$le en erken 1 Senede bizlere ulaSir Ama olanaklar var, imkanSiz diil [list]Mac OS X 10.5 Leopard indirip mac pcye kurun, boot camp özelligi SayeSinde windowS kurulabilir. Kurulumu yapabilmek icin özellikler: Mac BilgiSayarda Intel, PowerPC...

Tuesday, 21.04.2009, 11:21

itiraf ediyoruz(başımızdan geçen komik anılar/olaylar)...

nisa nisa, ben o durumda olmak iStemezdim dogruSu Bende anlatayim arkadaSimin baSina gelen bir olay (almanyada), dün no'Su görünmeyen biri telefon aciyor, erkek SeSi, HüSeyin Tanoglu ben diyor (bence dogru degil), HüSo: Berlin noterliginden ariyorum, Sayin Ali Abasi Yanik (attim ) evdemi? Arkim: Hayir kendileri di$arda, cagirayim mi? HüSo: Peki evin anneSiyle görü$ebilirmiyim? Arkim: öhöö, evin anneSi benim HüSo: Siz Ali AbaSi Yanik'in anneSimi oluyorSunuz? Arkim: Ne diyoSunuz kardeSim, evin ann...

Tuesday, 21.04.2009, 10:20

Güzel gözlü yalnızlığım-Araba-2 Tema

Alıntı sahibi ""xxBursalixx"" cok begendim süper olmus ya bayildim gercekten tebrik ederim emegine saglik yalniz bi sorun var tollsda cikmio syfa neden anlamadim indirdigin doSyayi Sag tikla, dosyanin iSimlendirmeSini degiS (meSela guzelgoz.fcp yaz), toolSda cikar o zaman türkce karakterlerden dolayi herkeSte cikmayabilir *Se-LiN* :roll: renklendirilebilirdi cerceve kiSmi veya buton yazilari ama güzel olmuS :up:

Tuesday, 21.04.2009, 10:11

EviLEsPriTüeL

imza editlemenin yeni iSmi modify olmuS Dj iSmine yukarda yer birakabilirmiSiniz, gelen önce benim iSmimi görSün diye fantaStiq olmuS hele alttaki dairelerin daginik durmaSi ayri bi hava katmi$