Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Sunday, 4.01.2009, 13:00

Yazar: selamisaygili

4.16 yla yain kurmak

arkadaslar ben radyo kuuryorum, icerigini dolduruyorum. sadece f5 le kurum yapilir cikiyor. 4.16 yla kuramiyorum. Vista kullaniyorum bana yardim ederseneiz sevinirim. f5 le yayin yapiyorum malesef herkes giremiyor sikayet geliyor. ne yapmam gerekiyor aciklarsaniz sevinirim

Sunday, 5.10.2008, 13:14

ISTEK TEMA RADYOMUZ ICIN

UYGULUYORUM KARDES AYNISINI YAPIYORUM INANIN AMA BIR TÜRLÜ ACMIYOR MERET KAFAM SISTI INANIN FORUMDAKI GIBI YAPIYORUM TAM 5 DAKIKA BEKLIYOR TEMA CIKMASI ICIN MASUMA HAK VERIYORUM 3 SEFER BÖYLE TEMA YÜKLEDIK O YAPINCA ACIYOR BEN YAPINCA YAYINDA % DAKIKA SAYFA MAVI OLUYOR ISTERSENIZ RESMI KALDIRAYIM SIZLERIDE RAHATSIZ ETTIM KUSURA BAKMAYIN BIRAZ YENIYIK

Sunday, 5.10.2008, 13:09

ISTEK TEMA RADYOMUZ ICIN

ARKADASLAR OLSA BURAYA YAZMAZDIM DENIYORUM BIR TÜRLÜ OLMADI MAHSUS BURAYA YAZMIYORUZ SANIRIM

Sunday, 5.10.2008, 12:55

ISTEK TEMA RADYOMUZ ICIN

DEGERLI ARKADASLAR BEN BIR TÜRLÜ FCP OLARAK TEMAYI YÜKLEYEMIYORUM KENDI YAPTIGIM COK GEC ACIYOR 5-10 DAKIKA BEKLIYORLAR . vista kullaniyorum size zahmet bu resmi bana fcp olarak yaparmisiniz simdiden selamlar

Tuesday, 9.09.2008, 22:32

ISTEK TEMA RADYOM ICIN

ellerine saglik gardasim simdi acti, bende yaptim ama acmadi, bin kere tesekkürrrrrrrrrrrrrrr iyiki varsin senide yoruyorum ama sagol var olllllllll

Tuesday, 9.09.2008, 22:16

ISTEK TEMA RADYOM ICIN

gardaslar su temayi fcp yapsaniz sorun cözülecek size zahmet biraz yeniyim kusura bakmayin

Tuesday, 9.09.2008, 22:01

ISTEK TEMA RADYOM ICIN

vallaha masum bende vista kullaniyorum bir türlü yapamadim sana zahmet bunu bir yapsan kardes, ben yinede ugrasayim ama bir türlü vistaya yükleyemedim yayini kapatiyor

Tuesday, 9.09.2008, 21:38

ISTEK TEMA RADYOM ICIN

sevgili yönetici arkadaslar degerli üyeler radyom icin bir tema yaptim arka plan olarak ekliyorum 10 dakikada aciliyor fcp ye ceviremedim sizlerden ricam bu resmi fcp yapip indirme linkini koyarsaniz size minnettarim. simdiden tesekkür ediyorum

Friday, 15.08.2008, 20:54

BU RESI FCP OLARAK YAPARMISINIZ

allah razi olsun gardasim bu temayi radyomda kullanacam bu resmi arkadasim yapti fcp ye dönüsütürememistim eline saglik

Friday, 15.08.2008, 20:35

BU RESI FCP OLARAK YAPARMISINIZ

arkadaslar degerli admin kardeslerim sizden ricam benim radyo resmini fcp olarak yapabilirmisiniz ben arka plan olarak koyuyorum resim 5-10 dakika sonra aciliyor vista kullaniyorum sorun bendemi acep sizden ricam asagidaki resmi fcp formatina dünüstürüp buraya eklerseniz indirme yaparsam sevinirim, calismalarinizi izliyorum allah sizden razi olsun Selami SAYGILI

Thursday, 24.01.2008, 00:13

Son tema Yıldızlı Gece

emeginize saglik güzel olmus