Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Monday, 16.10.2017, 14:44

Yazar: evdekiler

Al Suite 2 hatası

Merhaba arkadaşlar bilgisayara formata attım kurulması gereken tüm diriverleri kurdum ama bilgisayarı her açtığım üst kısımda beyaz bir şerit çıkıyor o şeride tıkladığımda alta paylaşacağım fotoğraf çıkıyor Proğramı Kapat tıklıyorum yok oluyor beyaz şerit bu konu hakkında internette bir bilgi bulamadım

Monday, 13.03.2017, 23:39

İe virüs var sanırım

Alıntı sahibi "inci-tanem" Genelde orda google reklamlari cikar, sanirim bir malware (virus) reklamlari degistirmis. genelde malware 3 bölüme yerlesiyor. 1. Programlar: (windows programlar da Counterflix programini sil. 2. internettarayicisi : IE den veya Chrome Plugin, Anasayfa vs. olarak girmistir, oralardan temizle 3. Windows registeriy. Start > calsitir'a regedit yazip windoes registery den Counterflix arayip buldugun tüm anahtarlari sil. altaki linkte nasil temizleyebilecegin almanca olara...

Monday, 13.03.2017, 13:27

İe virüs var sanırım

Sevgili arkadaşlar bir haftan aşkındır uğraşıyorum bir çözüm bulamadım (İe veya her hangi bir arama motorunda arama yaptığımda altta vereceğim fotoğrafta da göreceksiniz Ads by Counterflix) diye bir şey çıkıyor Sağda ki çarpıya tıkladığımda normale dönüyor ama sayfalara girdiğimde saçma sapan reklamlar acıyor sekmeler açıyor araştırdım bir sonuca ulaşamadım Lütfen yardım edin format atmak istemiyorum Saygılar

Friday, 21.10.2016, 15:38

CEVAP: İe güncenleme sorunu

Alıntı sahibi "Tomato54" Arkadaşım, bu adresten https://www.microsoft.com/tr-tr/download…-7-details.aspx Google veya Explorer den değil, birde Firefox'tan indirip öyle kurmayı deneyin. Daha önce bir kez benimde başıma gelmişti aynı sorun. Explorer den indirip kuramamıştım. Tomato54 çok teşekkürler sorun çözüldü

Thursday, 20.10.2016, 14:01

İe güncenleme sorunu

Arkadaşlar yazmış olduğunuz tüm çözümleri denedim olmadı başka fikri olan var mı?

Wednesday, 19.10.2016, 13:49

İe güncenleme sorunu

Hayırlı günler arkadaşlar sorunum internet expoler ie yi güncelleyememek bunu nasıl çöze bilirim Şimdiden teşekkürler

Friday, 4.12.2015, 15:30

Bilgisayarımdan video cekme programı arıyorum

Sevgili arkadaşlar bir programa ihtiyacım var site site dolaştım bir türlü istediğim programı bulamadım bilgisayarımda kamera var onun ile video çekebileceğim program istiyorum Lütfen yardımcı olun şimdiden teşekkürler

Thursday, 8.01.2015, 12:02

Airties5341 port sorunu

Oqus Pokus ilgin için teşekkürler olmuyor yapamıyorum müsait olduğunuzda bir yardımcı olabilir misiniz

Wednesday, 7.01.2015, 15:13

Airties5341 port sorunu

Alıntı sahibi "Oqus Pokus" Gösterdiğim yeri düzenleyin ve oraya da 40123 yazın. Ayrıca Kural adını Flatcast90 olarak belirliyorsanız Windows Güvenlik Duvarından da izin verirken Uygulama ismi kısmına buraya yazdığınız Flatcast90 ismini yazıp UDP port seçeneğine 40123 numaralarını girmeniz gerekiyor. IP numarası kısmına kafanızdan sayılar vermek yerine, size ilk verdiğim resimli anlatımdaki kendi IP numaranızı sabitleyerek daha kolayca bu işlemi yapabilirsiniz. bkz. Bir de sormak istediğim; inte...

Wednesday, 7.01.2015, 12:34

Airties5341 port sorunu

Udp 40123 yazıp bu hale getirdim İp noyu sabitledim internet kesildi ip nuyu tekrar otomatiğe aldım net açıldı

Wednesday, 7.01.2015, 00:38

Airties5341 port sorunu

Alıntı sahibi "Findik" uygulama adinin bir önemi yok farkli bir ad kullan örnegin Flatcast2 ayrica tcp portunuda acmana gerek yok, flatcast sadece udp portunu kullaniyor O dediğin Flatcast2 yi denedim olmadı Findik ama sadece udp ye 40123 yazıp demedim onu da deyip sonucu yazarım İlginiz için hepinize teşekkürler

Tuesday, 6.01.2015, 23:14

Airties5341 port sorunu

Alıntı sahibi "Melye" Aldığınız hata Flatcast diye başka bir uygulama mevcut hatası mı ? En altta uygulama listesinin olduğu yerde daha önceki denemeleriniz duruyor ise onlari silin yeniden aynı şekilde sabit ip numaranız ile yapın işlemleri. Evet Melye aldığım hata dediğiniz gibi başka bir flatcast uygulaması mevcut ama alt kısımda hiç bir uygulama yok hepsini sildim çünkü hala aynı hatayı veriyor

Tuesday, 6.01.2015, 14:54

Airties5341 port sorunu

Oqus Pokus ilgin için çok teşekkürler dediklerini yaptım ama yine hala hata veriyor nerede hata yaptığımı anlamadım fotolara bakıp yardımcı olursanız çok sevinirim

Monday, 5.01.2015, 23:29

Airties5341 port sorunu

Findik ilgin için teşekkürler Sorun ip adresini sabitlemek değil bu model modem Flatcast Port açma googlede bulamadım İp no 192.168.2.75 Forumda konuyla alakalı bunu buldum ama bir şey anlamadım AirTies 5341 port Arkadaşlar lütfen yardımcı olun

Monday, 5.01.2015, 13:34

Airties5341 port sorunu

Sevgili arkadaşlar bu modemde bir türlü portu açamadım yardımcı olursanız sevinirim Saygılar

Sunday, 16.11.2014, 12:48

Flatcast Fcp MEDİNE GÖRUNDU

Paylaşım için teşekkürler emeğine sağlık

Saturday, 15.11.2014, 13:11

Fcp Tema Benim_Kanburum_Hep_sırtımda

Alıntı sahibi "By_€x" Emeginize Yüreginize Sağlık Paylaşım Adına Teşekkürlerr.. Beğenmenize sevindim yorum için ben teşekkür ederim

Saturday, 15.11.2014, 13:02

Flash temaları forumda göremiyorum

Alıntı sahibi "*.REYHAN.*" explorer den sorun var burda gözükmüyor google mozilla denemen lazim flash gözüküyor ) Evet haklısınız Reyhan eksperden görünmüyormuş chromeden açtım forumu görünüyor ilginiz için tekrar teşekkürler