Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Tuesday, 29.09.2009, 13:21

Yazar: türküler susmaz

ZyXEL Modemlerde Port Açma Sorunları

selam dostlar iyi çalismalar ve paylaşimlar için tesekkürler iki yayincimda zyxel modem var modemlerde resimlerdeki anlatimlara uygun port açmayi denedim ama olmadi öncelikle ilk modemde yukarda çaylak arkadaşinda belirttiği gibi firewall seçeneği yok ne yapacağimi bilemedi,m trinity bu konu için secruty üzerinden yapabilirsin demis ama bu secruty ayarlarindan ingilizce olduğu için bisi yapamadim modemin markasi P-660RU-T1 v2 bunu nasil düzeltebilirim ikinci modem ise P 661 HW d1 BU modemde ise ...

Friday, 4.09.2009, 13:46

Flatcast icin Port Acmak

selam dostlar yine bir modem port konusunda yardim isteyeceğim mümkün olursa yardim ederseniz sevinirim zyxel prestige 2602r modem kullanan bir yayincim var flatcasti tanitamadik yardimci olursaniz sevinirim biraz farkli bir modem nette çok fazla bilgi yok üzerine simdiden tesekkür ederim

Sunday, 5.04.2009, 17:49

Modemlerde Port Açmak (Resimli)

Selam öncelikle Geç kalmis bir tesekkürle baslamak istiyorumm paylasimlariniz ve ytardimlariniz için tesekkür ederimm dostlar benim bi yardiminiza ihtiyacim var THOMSON TG585 marka modemde nasil port açabiliriz yardimci olurmusunuz tesekkür ederim simddiden

Saturday, 14.03.2009, 19:09

selam dostlar yine ben bi arkadasima yayin vermek istiyorumm ancak Ladox marka modem kullaniyor bu konuda bilgi edinemedim yardimci olurmusunuz. tesekkür ederim simdiden

Saturday, 14.03.2009, 16:24

beratcan sağolasin dost tesekkür ederim su anda de diklerini aynen uyguladim bilgisayarimin hangisi önce girerse radyoya onda port açik gösteriyo ve söle bi çözüm buldum uğrasmadan yayin alacağim bilgisayarla yayini almadan önce diğer bilgisayari kapatip yayini aldiktan sonra açmak bu sekilde bi kaç denme yaptim çünki ama nereye kadar bilmiyorum değerli vaktini ayirdiğin için tesekkür ederimm

Saturday, 14.03.2009, 15:48

tesekkür ederim öncelikle ilginiz için ben söle bisi yapmistimm mesela modem ıp si 192.168.1.1 ise pcler ıpleri192.168.1.2 ve diğerine192.168.1.3 seklinde vermistim tamam yerel ıp adresleri farkli ama modem ıp si 192,168,1,1 olarak sabit kaldi bunu nasil düzeltebilirim modemin markasi pikatel combo max ben bu sekilde biş açilim buldum ama konuyuda anlamamis olabilirim yardimci olursaniz sevinirim tasekkür ederim

Saturday, 14.03.2009, 14:08

Selam Dostlar paylasimlariniz için tesekkür ediyorum öncelikle bir sorunum için çözüm ariyorum. kafam karisti yardimci olursaniz sevinirim . daha önce bilgisayarima sabit ıp verip modem portlarinida açmistim simdi yakin zamanda modeme bir bilgisayar daha ekledim iki bilgisayar var ikiside ayni ıp üzerinde çalimiyo normal bisi farkli ıpler denedim her ikisine yine olmadi . dinleyici iken sorun yok my pc yesil ama yayin yaparken mappin kirmizi bu durumda ne yapmam gerekiyor yardimci olurmusunuz te...

Tuesday, 10.02.2009, 14:52

Flatcast icin Port Acmak

arkadaslar mobil net bağlantili bir laptopta portlari sabitlemem gerekiyor bana yardimci olabilirmisiniz bu konuda lütfen

Wednesday, 3.12.2008, 17:38

ALLATURKAYI NEDEN SEVİYORSUNUZ

[b]selam ben çok seviyorum allaturkayı ve baska bir yadim sitesiyle çalismiyorum zaten çünki aradiğim her yardim konusuna burda fazlasiyla cevap buluyorum.çok tesekkür edyorum bu sebeble tüm emeği geçen dostlara tesekkür edyorum güzel paylasimlarda birlikte olmak dileğiyle. Türküler http://edit.edit

Saturday, 22.11.2008, 23:15

can dost yürekten tesekkür ederim sağolasinn çok katkin oldutesekkür ederimm

Friday, 21.11.2008, 21:47

mrb dostlar benim ZyXEL P_660 bir modem cihazim var ve port ayari yapmam gerek ancak sizin verdiğ*iniz tanitimlara baktim hiçbirisi onunla ayni tablo içerisinde değil sanirim sürümleri farkli ve bu türkçe yardimci olursaniz sevinirim tesekkürler simdiden

Friday, 4.07.2008, 21:02

slm.

emeğine sağlik derman dost index çok güzel

Monday, 12.05.2008, 21:02

Kullandiğim Index Paylaşmak Istedim

selam can dost harika bir çalisma emeğine sağlik ancak ben radyomun sid nosunu girdiğimde benim radyo orada açilmiyo radyo kurulumundan site adresi olarak bi adres değisikliği gerkiyor sanirim ama bu adresi ne olarak girceğimi bulamadim yardimci olursaniz sevinirim tesekkür ederim