Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Monday, 11.02.2008, 20:15

Yazar: siyahinci

Flatcast tamirhane

Arkadaşlar radyom kurulu ama ftp ye şu anda ulaşamıyorum radyo ekranı çok büyük bir kısmı gözükmüyo ..Biraz küçültmeliyim rayo admin panelinden dü,zeltebilirmiyim .. Yoksa ftp den ayarlamadan olmaz mı bilgisi olan varsa çok teşekkür edrim şimdiden

Sunday, 10.02.2008, 17:26

Flatcast tamirhane

Tamam çok teşekkür ederim saolasın ..

Sunday, 10.02.2008, 16:18

Flatcast tamirhane

Merhaba arkadaslar . Yeri burasimi bilmiyorum ama bir sorum olucakti .. Ben siteme radyoyu ekledim .. sorun yok .. radyo çalışıyor .. ama dj adi benim kullanıcı adım cıkıyor .. ben radyo kayıot esnasında o ismi kullanmadım diye biliyorum ama normal kullanıcı dım çıkıyo üniversty2 diye kaydım var benim flatcastta .. o kullanıcı adıyla giriş yapıp radyo kaydını yapmıştım ondanmı acaba .. üniversty2 kullanıcı adımla almıştım sid numarasını ondanmı acaba .. eğerki ondansa dj ismini tekrar kayıt olma...

Sunday, 3.02.2008, 20:39

Bütün Flatcast Kullanicilarin Dikkatine !

Çok teşekkür ederim ipek .. Denicez bakalım inşallah sorun hallolur .. Tekrar teşekkürler ...

Sunday, 3.02.2008, 16:45

Kod icerisinde zaten 6 haneli bir numara var .. tamam o sid numarasıymış yeni farkettim Ama zaten bu kodu diğeriyle değiştirince sid numarasıda ayrıca değişmiş olmuyormu .. yoksa sid numarasının değişmesi için başka bir işlemde mi yapmak zorundayız ...

Sunday, 3.02.2008, 16:36

sid numarası derken, bana yollanan kod da mesela ; ,,,,... height="600" width="800" .. diye giden bir kod var .. bu koddaki 600 ve 800 rakamlarından mı bahsediyosunuz başka bir konuda onlarında değğiştirilmesi gerektiğini söyleyen arkadaşlarımızın yazılarını okumuştum tesadüfen ..hatta 604 ve 804 yapabilirsiniz falan diyordu o arkadaşımız... sid numarası dedğiniz onlarmı oluyor acaba Cahilliğim için kusuruma bakmayın (: Bilmiyorum valla bilsem sormam

Sunday, 3.02.2008, 13:19

Ama maile gönderilen kodun html kodu olması ve sitemin php olması sorun teşkil etmez umarım

Sunday, 3.02.2008, 13:07

Teşekjkür ederim inbşallah sorunu halleder bu ...

Sunday, 3.02.2008, 13:00

Flatcast Sorun Mesajlari

Alıntı sahibi ""siyahinci"" ARkadaşlar bizim site zatennormalde popup olarak açılıyordu burda bir sorun yok ... Ama daha önceki kaydı ben yapmadığım için siteismi mail adresi vs vsvsvs bilgiler verilmişmiydi bilmiyorum .. Ama ben şimdi yeniden kayıt yaptırdım ve bana html kodu yolladı mail adresime .. son aşama olarak o kodu kullanmam lazımmış.. ama benim site phpbb .. kod ise html .. ne yapacağımı bilmiyorum (: Daha doğrusu bu tip teknik konularda pek bir bilgi sahibi değilimdir .. Yrdımcı olu...

Sunday, 3.02.2008, 12:54

ARkadaşlar bizim site zatennormalde popup olarak açılıyordu burda bir sorun yok ... Ama daha önceki kaydı ben yapmadığım için siteismi mail adresi vs vsvsvs bilgiler verilmişmiydi bilmiyorum .. Ama ben şimdi yeniden kayıt yaptırdım ve bana html kodu yolladı mail adresime .. son aşama olarak o kodu kullanmam lazımmış.. ama benim site phpbb .. kod ise html .. ne yapacağımı bilmiyorum (: Daha doğrusu bu tip teknik konularda pek bir bilgi sahibi değilimdir .. Yrdımcı olursanız ç9ok sevinirim .. Teşe...