Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Sunday, 4.05.2008, 12:56

Yazar: -RüYaaa-

ÖZEL TEMA ISTEKLERINIZ BURAYA

slm kral yaptigin arka planlari aldim cok güzel ellerine saglik emegine saglik senden özel bir ricam var yardim edersen cok sevinirim sizin benkral yazan reklam paneli gibi nikiniz varya cok güzel duruyor ondan yaparsaniz yada nerden yaptiginizi söylerseniz cok sevinirim yaparsaniz DJ_DELiKADIR_70 DJ_SAHiN-70 ikiside gececek birtanede www.toprak.at simdiden tesekkür ederim.

Thursday, 1.05.2008, 18:31

slm ben kral nasilsin senide cok yorduk ama bir istegim daha olacak bursa sporlu bir arka plan yaparmisin DJ_SAHiN-70 olacak ayriyeten birde siyah kirmizi DJ_SAHiN-70 olarak bir arkaplan yaparsan sevinirim simdiden cok tskler ellerine saglik hepsi birbirinden güzel olmus....

Thursday, 24.04.2008, 19:40

Ben kral cok güzel olmus cok sagol emegine saglik yayinada herzaman bekleriz

Thursday, 24.04.2008, 01:01

cok tskler süper bir tema olmus bitane daha yaparmisin gene kirmizi siyah kalpli felan olursa sevinirim üzerine DJ_DELiKADIR70 olcak simdiden coook tskler ellerine emegine saglik...

Saturday, 19.04.2008, 01:55

slm bende cok sey istiyorum biliyorum kusura bakmasan kalpli bir sayfa ask yazilarida olabilir üzerine deli-kadir70 yazilcak mümkünse tabiki simdiden tsk ederim

Thursday, 17.04.2008, 23:29

slm banada siyah kirmizi yukarida www.toprak.at yazisi olan bir sayfa yaparsan sevinirim alta dj ismi yazma yeri kalirsa iyi olur tskler...

Friday, 11.04.2008, 19:15

hareketli isim yazmak istiyom

banada dj gülüm diye yazarmisiniz

Monday, 7.04.2008, 03:15

Hosgeldin/iz mesaj resimleri

SLMLARR ELLERINIZE SAGLIK HEPSI COK GÜZEL ZAHMET OLMASSA BANADA DÖNEN DJ ISIMLERINDEN YAZARMISINIZ??? DJ_DELI-KADIR DJ_DILBERAY DJ_BOZKURT DJ_DEDE-SÜLO YAPMASANDA TSK SIMDIDEN TSK EDIYORUM...

Wednesday, 2.04.2008, 00:40

HAZIR BANNER 2

emegine saglik hepsi cok güzel

Monday, 24.03.2008, 21:09

HaReKetli Gif Banner Logo İmza Yaptirmak istersen Buyur

SLM LAR BANA CANDIRIN SESI YAPTIGIN GIBI BANADA YAPARMISIN ADRES VE ISIM DEGISENDEN DEDE-SÜLO VE WWW.TOPRAK.AT SIMDIDEN TSKLER

Saturday, 22.03.2008, 03:22

HAZIR BANNER ARSIVI

ellerine emgine saglik cok güzel olmus...

Wednesday, 12.03.2008, 03:33

~~~~YALNIZIM~~~~ [Tema]

yani bende anlamadim altinda calisacak bisey yokki bence güzel olmus ellerine emegine saglik...

Monday, 11.02.2008, 13:22

slm RIDO gene ben sizin radyo ne zamanlari acik oluyor seni ziyarete geleyim dedim ama hic acik degil. görüsmek üzere k.i.b

Monday, 11.02.2008, 00:49

zahmet olmassa www.toprak.at DJ_Sahin-70 DJ_Deli-Kadir DJ_Dilberay Adem_75 ama zahmet olmassa simdiden yapmasanda tesekkürler.

Monday, 4.02.2008, 03:00

banada yaparmisin -RüYaaa- ve DJ_ °B°O°Z°K°U°R°T diye simdiden tskler