Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Tuesday, 5.10.2010, 15:32

Yazar: EsPriTüeL

flatcast tema fcp/yeşillimm/snm

eline sağlık Snm , Pek megan fox sevmesemde sade bir tema. Fakat bayanı enine doğru esnetmişsin , Boyutunu değiştirirken Shift Tuşuna basılı tutarak yap.

Tuesday, 5.10.2010, 14:54

Pink Woman Flatcast Fcp & Psd Tema • EsPriTüeL

Birde mavi olanını ekliyorum arkadaşlar + Butonlarda Biraz daha efect uyguladım , Kabloları değiştirdim , Elektrik tesisatını baştan yaptım Efect Stylleri Gradient Stroke olarak görebilirsiniz içerisinde. Buradaki temalarda çokça kullanılıyor. Bu temayı kaç kez daha kullanırlar diyen arkadaşta incelesin bir. Umarım işinize yarayacaktır. Bir sonraki tema Tüm style dosyası ile birlikte vereceğim. Kolay gelsin. İndir... Ekran Görüntüsü

Tuesday, 5.10.2010, 08:22

Teşekkürler arkadaşlar , eminimki işine yarayan arkadaşlar olacaktır. Kendi imzanızı atabilirsiniz , problem değil. Bir sonraki temayı beklemiyen arkadaşlar var , isteyen olursa Style li hallerinide ekliyecem. + Küçük bir jest daha bir sonraki temanın nasıl olması gerektiğini sizler belirtin PSD sini style leri ile birlikte paylaşacam. Kolay gelsin arkadaşlar.

Monday, 4.10.2010, 21:39

Alıntı EMEĞİNE SAĞLIK ARKADAŞIM HOŞ BİR KİBARLIK GİBİ DURUYOR İLK BAKIŞTA AMMA NE YALAN SÖYLEYEYİM BEN BU PSD DOSYASINDA ÖĞRETİCİ HERHANGİ BİRŞEY BULAMADIM MALESEF BÜTÜN STİLLER RASTELLEŞTİRİLMİŞ YANİ RESİM HALİNE GETİRİLMİŞ BU TEMANIN AYNISINI DAHA KAÇ KİŞİ YAPMAK İSTERKİ BUNLARIN ÜZERİNDE HERHANGİ OYNAMA YANİ DEĞİŞİM YAPMAK ZOR DEĞİLMİ MADEM BİZ ACEMİLERE YARDIM ETMEK İSTİYORSUNUZ STİLLERİNİZİ BİZDEN SAKLAMANIZA GEREK YOK DİMİ EN AZINDAN BİZLERDE KULLANDIĞINIZ EFEKLERİ GÖRÜP ÖĞRENİP SİZLER Gİ...

Monday, 4.10.2010, 20:04

Alıntı Espritüel şifresini yazmamışsın dosya korumalı şifreli dedi koruma programım??? İçinde beni oku var ece. Oradan alabilirsin parolayı.

Monday, 4.10.2010, 18:19

Alıntı emegine saglik esprituel cok iyi dusunmusunuz psd sini eklemekle tema yapmayi bilmiyenler icin faydali olacagini dusunuyorum... benden tam puan. Teşekkür ederim Görüşün için, Daha kaliteli ve profesyonel çalışmalarda gelecektir. Konuya bakıpta yorum yazma zahmetinde bulunan diğer arkadaşlarada teşekkür ederim. Bir sonra ki tema Daha Kaliteli olacaktır.

Monday, 4.10.2010, 17:31

Özellikle sizlerin beğenebileceği bir Psd tema paylaşmak istedim , Tema yapamıyorum demiyen kalmasın. Tema PSD dosyası halindedir arkadaşlar , Ne kadar yoğun ilgi görürse bir sonraki tema daha kaliteli ve psd'si profesyonel paylaşılacaktır. Ekran Görüntüsü PSD ekran görüntüsü İndir. ----- Edit/ Rar şifresi kaldırılımıştır

Tuesday, 15.06.2010, 11:40

Flatcast FCP Tema Vista By EviL

Harika ötesi bir tema yine. Alışılmışın dışında temalar görmek çok güzel evil. Süper

Wednesday, 19.05.2010, 17:01

Photoshop Cs5 Content-aware (nesne silme) kullanımı

Yenileride gelecek arkadaşlar. Diğer Dersleride paylaşacam videolu olarak.

Monday, 12.04.2010, 09:08

Bright Fcp Tema • EsPriTüeL

Alıntı sahibi "EviL" Şahane diyebilirim. ellerine sağlık ersin. Tşk ederim. Eğer Excellent temaların sahibi bu yorumu yaptı ise , ve Tek Style 3 resim eklenen temalar Excellent oluyorsa, Neden 2. seçim diye düşünüyorum aslında. Fakat nedenini kestirir gibiyim. Bu Allaturkaa'da ki son temamdır arkadaşlar. Al-Pi' nin hatırı olmasa kaldırırdım ama onun hatırı var. Kalın sağlıcakla.

Saturday, 10.04.2010, 16:45

gümüs mikrofon(by/asikardelen)

Çok çok güzel şık ve sade *-*ASİKARDELEN*-* . Bu tarz temalarda en üstlere çıkacak bir çalışma.

Saturday, 10.04.2010, 16:24

XARA3d

Yada nette aratıp Portable olanı indir. Kurulumsuz. Demo yazısıda çıkmaz. Google da araştır bulursun.

Saturday, 10.04.2010, 16:21

Rica ederim. Bu arada not olarak '' Volume Bar '' Temada mevcuttur...

Saturday, 10.04.2010, 16:10

Tema yapmayalı bayağı oldu. uzun aradan sonra ısınma turu atayım dedim .Demo yazısı Fcp'de yoktur arkadaşlar. iyi yayınlar

Saturday, 10.04.2010, 12:43

Yeni Forumu Nasil Buldunuz?

ellerine sağlık Al-Pi. Bende çok çok beğendim gerçektende. Grafik ve Flattaki en güzel 2 forum. benim site ve burası hehehe işin şakası tebrikler.

Sunday, 3.01.2010, 11:17

msn plus daki sorun nasil cözülür??

Sorun Plus'la alakası yok. Resmi sitesinde ki açıklamalara göre Sürümde olan birşey. Yani 9.0 ' da. Bence böylesi daha güzel oldu. Bazı şeyler gizlide kalmalı

Wednesday, 16.12.2009, 11:03

bana yardım edicek birisi varmı :(

Bilgisayarını ve modemini 1 defa kapa geri aç. Tabi eğer denilenleri yaptığından eminsen ?

Tuesday, 15.12.2009, 16:07

Photoshopla TypographyK Yazı Modelleme

Önce Yeni Bir Layer oluşturalım. Yapacağımız Desen aynen Bunun gibi olacak. Not : Ağaç Deseni için bunu indir ( http://rapidshare.com/files/229845229/agac_doku.rar ) Adjustment Panel’den Gradient Map’ı kullanacağız. Blend Mode : Overlay, Opacity:50 Yine Adjustment Panel’den bu sefer Fill Layer yaratın. #633a1c renk koordinatında Ve de bu layerın blend modu Multiply Yeni bir layera Gradient çekeceğiz. Foreground color beyaz olacak. Foreground to Transparant modunda bir gradient’ın ardından layerı...