Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Tuesday, 15.04.2008, 15:04

Yazar: _Talya_

Mysite Ücretsiz Flatcast İndexi (Resimli)

SLOWCU çok teşekkür ederim.şimdi msj.ını okudum.dün üye olmakla uğraşınca sayfaya bakmadımm.şimdi yapmaya çalışacağım.tekrarrr teşekkürler....

Tuesday, 15.04.2008, 01:43

bu arada trinity, ben üye oldum yarin işlemleri yapicam.2 sayfali yapabilirmiyimmm...2.sayfada radyo açilsin ama sadece ekran olmasini istemiyom.inşallah yapabilirim.eğer 2 sayfali hakkinda bi açiklama yapabilirsen sevinirim. şimdiden teşekkür ederimmmmm

Monday, 14.04.2008, 23:52

TRİNİTY,gine süper bir anlatim patlatmışsın eline sağlık.bende karar verdim site adresimi değiştiriyorum.slowcunun da önerisiyle buraya bakdım gerçekden daha faydalı oldu. ya blocuda tıkanıp kaldım.2 sayflı yapmak istiyorum yada siteye bi kod eklemek istiyorum kabul etmiyor.inşallah burada sorun yaşamam. burada bişey sorucam,bir klasör seçin ve isim verin dedin nasil bi klasör yada isim ne verilebilinir??? EMEĞİNE VE ELLERİNE SAĞLIK......TEŞEKKÜRLERR.....

Monday, 14.04.2008, 20:26

Cicekli Index

slowcu bakdım çok güzel olmuş.haklısınnn galiba olmuyor burada.mynette mi kaysam.teşekkür ederimmmmm. masum masum ben çiçekli index in içine radyo kodunu koymak istedim.onu yapamadım.

Monday, 14.04.2008, 19:58

Cicekli Index

SLM MASUM MASUM, çok güzel bir index.de blacksilveri koyacak yeri ayarlayamadım.yani radyo kodunu nereye yapistirsam hep solda kenarda .ikiyor.bi türlü ortaya yerleştiremedim. yardımcı olursan sevinirim.teşekkürler.....

Monday, 10.03.2008, 19:27

Siteme nasil nick alma kisayolu ekleyebilirim?

slowcu, çokkkk teşekkür ederim.nik yazisini yaptim.şimdi bozduğum yerleri düzeltiyimm...))))))

Monday, 10.03.2008, 00:04

arkadaslarrr blacksilver index i vardi.oradaa üye ol varmiss zatennnnn.ben simdiii anladimmm.kusura bakmayinnn.oynarkenn allaturka butonu vardiii.orayiii bozmusum galimaaa.onu tıklıyıncadaa flatcast çikiyor.onu nasil eski haline getiririmmm.kusura bakmayinn ne olurrrr. yapa bozaaa öğrenicemm galibaaaaa...

Sunday, 9.03.2008, 23:50

tesekkürler arkadaslarrr.deniyimmmmm simdi.bakıyım yapabilecekmiyimmm.ödüm patliyorrr bozucammm biyerleri diyeee.olmasaaaa tekrarr gelirimmmm.

Sunday, 9.03.2008, 22:39

slm.iyii gecelerrrr.ben bişey öğrenmek istiyordum.bunun cevabını öğrenmek için forumu dolaşdım ama bulamadım. radyoya giren kişilerrr nik nasil alacak.yaniii buun kd siede varmıı?indexde nereye yapiştirabilirimkiii,RADYOYA GİRENLER ORAYA TIKLIYIP NİK ALSINLAR.ben bi radyoya girdiğimde orada nik al butonu vardı.açıklamalı....ilk oradan almışdım.girenlerrr soruyorr ama yardımcı olamadım.ben bi foruma gidip öğreniyim dedimmmmmmm. bilginizzzz vardirr kesin.yardimci olursanizz sevinirim.tema yapmayi ...

Saturday, 1.03.2008, 14:17

Flatcast icin Port Acmak

slowcu, linkdeki sayfa açılmıyor.bu sitedeki açılır pencereler engelini kaldır yazısınada tıkladım.ama sayfa görüntülenemiyor.1.link 2.link leri tıkladım.engelide kaldırdım.galiba gine eksik bişey yapıyorum..... :wallb:

Friday, 29.02.2008, 19:21

Modemlerde Port Açmak (Resimli)

Alıntı sahibi ""Masum Masum"" senin adina cok sevindim talya, ve trinitye de tesekkur ediyoruz yardimlari icin, insallah bir daha sorun yasamazsin talya, gecmis olsun... çok teşekkür ederimmmm.artik sorun yaşamakdan korkmuyorum.çünkü sizler varsınız. :hiding: ve bana demişdin ya format at kurtullllll.öyle bi hale getirmişimkiiii pc.yi çöküyormuş :lol: .format yedirdikkkkk kendine geldiiii. yaniiiii benim sorularımdan,takılmalarımdan anladınkiiiiii format yemesi lazım .öylede oldu.hepinizeeeee ç...

Friday, 29.02.2008, 19:07

Flatcast icin Port Acmak

Alıntı sahibi ""DjRiDo"" _Talya_, hayirli olsun gözün aydin talya ins onuda ögrenirsin en kisa zamanda basarilar dilerim simdiden teşekkürler arkadaşım.inşallah kısa zamanda öğrenirimde sizleri bayıltmamm. :hiding: sanırım o zevklideee.tabiiii yapmayı öğrenirsemmm heralde sitemin başı dönecek :roll: .çünküüü biraz karışık çalışıyorum.artık sitenin içi labirent mi olur bilmem :lol: .ama öğrenicemmmm. :up:

Friday, 29.02.2008, 19:02

Flatcast icin Port Acmak

sevgili meral, TRİNİTY bu konuda vallahiii süperrr :up: .resmen pc.uzmaniiiii.insana güç ve güvende veriyor.senin dediğin gibi,şimdi erkek arkadaşıma port açmayı anlatmaya çalışacağım.tabikiii pc.sini çökertmeden anlatabilirsemmmm :lol: .ben bi format yedim ve çökmek üzereyken kurtardım. ama şimdi trinity ve sizler sayesinde kendime güvenim geldi ve arkadaşıma yardımcı olucam :book: .dua edinnn pc.sini çökertmiyim arkadaşlar.belkiii bi formatta o yerrrr takıldığım nokdada yardıma size gelicemmmm...

Friday, 29.02.2008, 18:51

Flatcast icin Port Acmak

meral ve djrido, teşekkürlerrr arkadaşlar.çok doğru söylüyorsunuzzzzzz.daha çok öğreneceklerim var :book: .vallahiii bunların sayesinde pc.yi öğreniyorum.ben radyoda çok takıldığımdan,pc.kursuna bile gitmeyi düşündüm.çünkü çok takılıyordum ve bi dosya açmayı bile bilmiyordum :blink1: .ama bu site ve tabikiiiii sizler sayesinde,gitmekden vazgeçdim.kursum burası.. :thx: .çok samimi söylüyorum anlatımlardaki işlemleri yapınca,sadece radyo değilll biçok işlemi programları öğreniyoruz. tekrarrr tekra...

Friday, 29.02.2008, 01:55

Modemlerde Port Açmak (Resimli)

SEVGİLİİİİ TRİNİTY 'e çokkkkkk çokkkkk çokkkk teşekkür ederim.portumu açmamda yardımcı oldu.zaten anlatımlarııı süperrrrrr.bu yetmiyormuş gibi modem markalarına görede resimliii anlatımlar hazırlıyor ve sunuyorrr. ben vazgeçerkennn,radyoya elveda derken sayesinde yoluma devam ettim.radyonun en zor kısmı PORT.zoruda başaran TRİNİTY oldukdan sonra,bütün sorunlar çözülecekdir ve çözülüyor. tekrar tekrar yardımların,anlatımların için çokkkkkkk teşekkürlerrrrr.hayatında böylee süperrr geçsinn.bütün m...

Friday, 29.02.2008, 01:33

Flatcast icin Port Acmak

sevgiliiiii Trinity 'eçokkkkk çokkkkk teşekkür ederim.portumu açmama yardımcı oldu. ve sizlerde inanmayacaksınızzzz PORTUM AÇILDIarkadaşlarrr .ben yayın almakdan vazgeçerken belkide radyodan vazgeçerken :cry: Trinitysayesinde ilk günkü heyecanıma isteğime kavusdum. :thx: emeğineeeee,ellerineee saglıkkkk.superrrrr bir yardım,inanılmaz sabırrr,büyük yardımsever ve SÜPERR BİR BİLGİYLEbana yardımcı oldu.forumda bana yardım da bulunann arkadaşlar çok iyi bilirkii ben portu beceremez duruma gelmişdim....

Thursday, 28.02.2008, 20:12

Flatcast icin Port Acmak

offfff yaaaa öyle bi yazmışım kiii karınca duası gibi :x .umarım rahat okursunuz. :book: yazarken farketmedim.tekrarr emeği geçen arkadaşlara çokk teşekkür ederim.ama benim daha çokk öğrenecek şeylerim varrr.umarımm canınızı sıkmamm :roll: .lakin şunada emin oldumkiii bana yardımcıı olan kişiler gerçekden çokkk sabırlııı ve ilgiliiiii.o yüzdende artık rahatlıklaaa sorular sorabilirim.diyeceksiniz ki zaten soruyordun.evet vallahii çok soruyordummm. :wallb: ama ilk başlarda çekinerek aynı soruyu s...

Thursday, 28.02.2008, 20:01

Flatcast icin Port Acmak

Alıntı sahibi ""SheKerLee"" bu konuda MaSum en iyiSini yazmiS, format at kurtul gerci neyden kurtulunuyo onu anlamadim formatla her dertten kurtulabilSek keSke ama keSinlikle Port acmaktan foruma daimi üye olup flood atar gibi yapamiyom yapamiyom tarzinda meSajlar kimSeye fayda göStermez en azindan BURADA bir yol göSteriliyor ve forum caliSanlarini rahatlatalim ki bir cogumuz burdaki anlatimlardan baSariya ulaSiyoruz vede kimSeye Soru Sorma geregi bile duymuyoruz cünkü zaten yol göSterilmiS, yü...

Tuesday, 26.02.2008, 14:14

Flatcast icin Port Acmak

DeRyaDeNiZ. BENİ anladığın için çok teşekkür arkadaşım.inan şimdi daha iyi hissediyorum kendimi.çünkü sadece bendemi sorun var,benmi yapamıyorum diye bütün şevkim kırılmışdı.inanmazsınnn şu anda bile anlatabilirim neler yaptığımı.resimli anlatımdan uygulamaları olduğu gibi yaptım.ezberledimm artık....fakat radyoyu açıyorum şu MAPPİNG i - görünce kafam allak bullak oluyor.zaten şu port yüzünden diğer işlemlerdede kafam allak bullak oldu.saolsunn buradaki arkadaşlar diğer konularda oldukçaaaa yard...

Monday, 25.02.2008, 23:13

Flatcast icin Port Acmak

Alıntı sahibi ""**BeBeTo**"" _Talya_ önceliklee merhabaa yazilarini okudum arkadasimm...evet port isi biraz dikkatt vee sabirr gerektiriyorr cozumee ulasamamissin..ve baya bi canin SIKILMIS bu konuda..ama senden okudugum kadariylaa herseyii tam yapmisinn yukarda demissinkii..bir tek ben acinca girilmiyorr..egerki yayina girilmiyorsa yaa baglanti hizin dusuk ya modemin kaldirmiyor ki:: onuda degistirmissinn yada modem secimin kötu oldu cunku bazi portlar tutmuyor..birde nete usbden baglanmaa dir...