Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Tuesday, 9.08.2016, 12:06

Yazar: cadi-kiz

windows 10 da yayın alamıyorum

hangi tarayiciyi kullaniyorsun, flatcast windows 10da bulunan Microsoft Edge ile calismiyor, ayrica Opera ve Google Chrome ilede calismiyor. fakat Internet Explorer 11 ve FireFox (32Bit) tarayicilarinda suan sorun yapmiyor

Saturday, 7.02.2015, 11:02

Index sorunu

istedigin index winrar ile paketlenmis, rar kökenli paketleri acabilecegin programlar. 1. Winrar (yanilmiyorsam 30 gün bedava sonra ücretli oluyor) 2. 7.zip ( ücretsiz) rar, zip gibi bircok paketi acabiliyor 3. Winzip (genelde window sistemlerinin icinde bulunuyor fakat rar larin hepsini acamiyor) Bilgisayarinda bulunan winzip ile acamiyorsan ve ücretsiz winrar bulamiyorsan senin icin uygun olan 7Zip

Sunday, 22.12.2013, 16:44

TR.GG Sitesi Kurmak

Alıntı sahibi "SILADA_N" belkide yanlis anlatmis olabilirim kusura bakmayin flatta baktigimda radyo ackken blogcu var tr gg yok blogcuyu ayarlayamadigim icin girilmiyo zaten kapali gozukuyo tr gg de radyo Change Sream's data üzeri, radyonun sifresi ve boyutu yanisira radyo adresinide degistirebilirsin, altaki linki takib et Flatcast AdminPan Radyonun boyutlarini ve Sifresini degistir

Wednesday, 4.12.2013, 21:38

Port Olmuyor olmuyor

1. ) komsunun modemindeki güvenlik duvarinda udp 40123 izin ver 2.) komsunda güvenlik duvari oldugu icin , kendi dagiticindaki güvenlik duvarini iptal et, 2-3 güvenlik duvari islemleri iyice zorlar. 3.) dagiticina ve bilgisayarini farkli fakat sabit bir Local ip ver. modemdeki portu sabit olarak belirledigin dagitici ipye yönlendir. dagiticidaki portu sabit fakat farkli olan bilgisayarinin ipsine yönlendir

Saturday, 30.11.2013, 23:12

Port Olmuyor olmuyor

Alıntı sahibi "ALTINYAYLA" bütün denilenlerri harfiyyen yaptım olömuyor olmadigina göre, demekki harfiyen yanlis yapmissin. sadece "olmuyor" yazarak negibi bir yardim bekliyorsun? yaptigin islemlerin ekran kopyasini yaparak buraya eklersen, nerde hata yaptigini belki görebiliriz. önce komsunun modemiyle basla

Monday, 7.10.2013, 00:47

Yayın sorunu lütfen yardım...

yaklasik 4 yildir flatcast sitesiz yayinlari kendi linkleri üzeri dinletmeyi engelliyor, ya radyonu bir siteye ekliyeceksin yada rulet üzeri dinleyicilerine sunacan.

Wednesday, 18.09.2013, 22:10

flotlar hk

yada chat akimini altan --> üste yapacaksin, yani yazilar yukari dogru cikacak, sadece Flatcast F5.3 sürümlerinda mümkün

Tuesday, 10.09.2013, 15:16

FlatApp [Yayıncılar İçin]

Alıntı sahibi "urkebek" Bir de bu Apps leri Cep telefonlari icin yapsalar daha da iyi olacak. Iphone, Samsung, Sony, Lg, vs. telefonlarda radyolari dinleyebilmek icin. Emegi gecen herkeze sükranlarimi dilerim. flatcast ücretsiz oldugu sürece p2p üzeri ceptelefonlariyla dinleme mümkün degil.

Saturday, 17.08.2013, 22:21

sid radyo ismi olsun istiyorum ricadır

az önce 1389515 sid yayinini dogukan-fm olarak önerilen radyolar arasinda gördüm, eklenmis sanirim, tek haber vermeyi unutmuslar

Thursday, 28.03.2013, 22:57

Annelerle Bebekleri

Anne + cocuk +baba

Friday, 1.03.2013, 07:53

[Eski] Radyo Rulet AllaTurkaa Hizmetinizde

Alıntı sahibi "turan1" tabikihem öneri hemde fikrim belki benden önce siz ALLATURKA yöneticileri dusunmussunuzdur ruledde sid gönderme yerine yayindaki dj ismini de eklemek mumkunmu acaba yapilabilirmi suan sadece secenek kullanilabiliyor (muzik tarzi , cinsiyet, ülke) bunun yanina yazi yazma imkani tanilirsa (dj ismi, sarkinin ismi, sitenin adresi vs.) bircok kisi bunu kötüye kullanir. küfür, reklam .....

Sunday, 2.09.2012, 23:15

eski versiyonlar hakında yardım :(

flatcast sürümlerinin hepsine viewer plugin (active-x) gerekli. f5de kullanacak olsan ayni sorunu yasayacaksin.

Friday, 3.02.2012, 23:15

Blogcu sitelerinde tasarim degisikligi süreci..

Alıntı sahibi "CATLI70" evet olmasi gerekende bu haklisiniz sitenin anasayfasindaki CANLI YAYINA tiklayinca bende ve bircogunda oldugu gibi az evvel yukariya yazdigim yazi cikti sebebi hakkinda bir fikriniz varmi acaba yayin yapandami cikiyor sadece cünkü yayin yapanlarda oldu genelde mesela biri yayindayken bir baska internet sayfasi aciyor ve flatta sizin resmini aldiginiz yerden geliyor anasayfaya geliyor canli yayina tikliyor ve Leider können Sie am Stream des Users "(((ORKUN)))" nicht teil...

Sunday, 1.01.2012, 23:48

radyo kurdum msn ene mail gelmedi

ne iletisi gelmesini bekliyorsun? buraya bak Flatcast HTML kodlari [yeni] kodlari mailden beklemene gerek yok. buarada nisa ile nezaman arkadas oldun???

Sunday, 14.08.2011, 22:59

IE ile yayin alinca sarkilar calmiyor

son günlerde sisteminize kurdugunuz programlardan biri muhtemelen windows program dilini degistirmistir, eger program dili türkce degilse, flatcast mixer cogu sarkilari* calmadan atlar *( sarkilarin - sanatcilarin isminde veya bulundugu dosyada türkce özel karakter gecerse) calmadan atliyan bir parcanin bilgisayar linkini buraya eklersen daha net bir cevap verebilirim örnek: C:\Users\Public\Music\Sample Music\kalimba.mp3

Friday, 10.06.2011, 23:00

Flatcast Radyoda ses sorunu ..

Alıntı sahibi "kayıpsevdam" pç yi kapatıp actımmı radyodan ses gelmiyo deepfreeze veya benzeri bir güvenlik programi kullaniyorsan, yaptigin tüm islemler bilgisayar kapandiktan sonra eski haline gelir, yani flacast viewer veya priduceri hic uygulamamis gibi olursun...

Thursday, 12.05.2011, 17:08

radyoya bot atıyorum

Coklu Flatcast'a Bir Son [Flatcast News]

Wednesday, 20.04.2011, 16:54

HG521 modemime port açamadım Edit/ Acil Yardim..

acil isteyince böyle bekletirler, senden haric kimsenin acili degil umarim biraz kendin arastirip nelerin gerektigini incelemistirsin sabit ip, internet security vs. modemin icin gereken ayarlar burda http://www.portacmak.com/Modemler/Huawei…21%2FHG521.html veya burdan iletisim sistemini vs. kendin secerek ayarla www.portacmak.com

Wednesday, 12.01.2011, 01:15

sık sık radyodan düsen dinleyiciler

yayin yapan kisinin baglantisi kisa süreligine giderse (w-lan, hat) dinleyiciler düser ve yayinci bunu farketmez. düsmeler hep ayni djin yayinindami oluyor