Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Wednesday, 14.01.2015, 05:59

Yazar: saika

Radyo ismi SiLinmi$

Sid yerine Radyo ismi sadece önerilen radyolarda yaziyor anlatim --> [Önerilen Radyo] Radyo Rulet Anlatımı [Önerilen Radyolar] Biryerde okumustum (suan bulamiyorum) önerilen radyolarin arasina girebilmek icin sadece Online süresi ve Dinleyici kitlesi yetmiyor, yayin iceriginede dikkat edildigide yaziyordu, sonucta o radyo allaturka tarafindan öneriliyor...

Sunday, 22.12.2013, 10:47

TR.GG Sitesi Kurmak

@SILADA N , tr.gg sitesinde ne hatasi veriyor yayin bir yerde acilip digerinde acilmiyorsa sid numaralarinda bir hata yapmissindir. tr.gg sitesindeki sid numarasini tekrar kontrol et

Sunday, 1.12.2013, 09:25

flatcasta sorunmu var benmi giremiyorum

flatcastin tüm adreslerinde org .net .com .info suan sorun var

Thursday, 10.03.2011, 00:39

Mixere sarki atinca internet tarayicisi kapaniyor.

Flatcast f5.2 veya f5.3 ile bir yayin acin, ordada ayni hatayi alacakmisiniz?!

Friday, 22.10.2010, 11:08

Flatcast-->winamp-->sitem :)

Soutcast icin stream-server kiralaman gerek!

Tuesday, 5.10.2010, 10:24

WindoWs 7 Port nasiL aciLir ?

Alıntı sahibi "KeLeßeq" Model No: Vodafone dsL- EasyBOx 802 pArt No: FWVIRXXXXXX SeriaL number : R01XXXXX eger komsun olsam bu numaralar cok isime yarardi (bedavadan baglanti) bilgisayarinda Windows'un firewall'u haric baska bir firewall kullaniyormusun?! (Kaspersky-internetsecurity, norton-internertsecu. , mcafee-internetsec..)

Friday, 20.08.2010, 10:25

RadYo Actırmak İstiyoRumM

@etravon, eger radyo hesabina giremiyorsan sifre ve kullanici ismini dogru yazdigindan eminsen, kayit olurken verdigin e-posta adresinede ulasamiyorsan, yapabilecegin hicbirsey yok.

Thursday, 19.08.2010, 16:12

FLatcast İndex (LiLa)

indexte bulunan grafikleri link olarak eklemezsen daha iyi olur, tüm grafikler imageshacke yönlendiriyor. paylasim icin tesekkürtler

Wednesday, 4.08.2010, 00:06

flatcast skype sorunu

seskartinin driverini güncelle, ses kartinda verici aktif olmali

Friday, 23.07.2010, 00:54

Şifremi Unuttum :(

en kolayi ve en cabugu, yeni bir hesap acip yeni bir radyo kur, yeni radyonun sid numarasini eskiye karsi sitende degistir. Not: baskasinin kurdugu radyo, eger senin mail adresini vermemisse, hicbirzaman senin degildir!!!

Sunday, 18.07.2010, 12:27

Flatcast Tema

bir süre bekle acilir, videonun boyutu baya yüksek, acilmasi bir kac dakika sürebilir.

Sunday, 18.07.2010, 12:21

sitemi yapamadim (edit)

kendi yaptigin yayini ayni bilgisayarda dinleyemezsin. portlarin aciksa baskalari dinleyebilir, eger kapaliysa sadece portu acik olan biri gelene kadar kimse yayinina giremez. armayi kullanarak daha detayli bilgi edinebilirsin. dipnot: bu sordugun sorularin hepsi daha evel defalarca cevaplanmistir, onlardan faydalanman senin icin daha cabuk bilgi ve sonuc saglar. yardim sevenleride bezdirmemis olursun

Sunday, 18.07.2010, 12:17

Flatcast Tema

aramayi kullan, burda videolu anlatim bile var Tema yapmak ve kaydetmek

Sunday, 18.07.2010, 12:12

FLATCAST yayınım herkesınkınden gerıde kalıyor

birsey yapmana gerek yok, normal. baglanma sirasina ve dinleyici sayisina göre 10-30 saniye oynaya bilir.

Sunday, 27.06.2010, 23:30

Radyomu Yayina Açamadim

okadar kolay degil iste burdan --> http://www.allaturkaa.de/forum/index.php…ard&boardID=137 bolgcu, tr.gg , funpic vs. gibi anlatimlar bulabilirsin

Saturday, 26.06.2010, 18:21

radyoma kimse giremiyor (edit)

radyonuzda kan, organ bagisindami bulunuyorsunuz'da yardimin acili gerekli?? Alıntı Ben radyo aciyıorum ama Kimse gelemiyor port ac dediler actim sorun nedir acaba nedeni: eksik veya yanlis port acimi ve yönlendirmesi.

Monday, 14.06.2010, 14:22

Kendi rayoma dinleyici olarak giremiyorum

yardim istiyorsun, fakat verilen önerileri uygulamayip hatta verdikleri linklerdeki aciklamalari okumuyorsun. cerenin verdigi linkteki aciklamayi iyi oku, neden bazen girebilen oluyor, bazen sinirli kisi girebiliyor, bazen kimse giremiyor vs. vs. ayrica anlatimin en basinda, portunun acik olup olmadigini nasil ögreneceginde yaziyor, mapping veya my pc de kirmizi eksiyi gördügün halde, hatanin baska biryerde olacagini düsünüyorsun.

Wednesday, 28.04.2010, 16:18

pc kapanip duruyor nedena acaba`??

filim felan bakarken cpu isinir, ve fan (almanca = Lüfter) bunu sogutur, nekadar cok isinirsa fan okadar hizli calisir, eger fan sogutmada basarisiz olursa cpu (prozessor) yanmasin diye bilgisayar otomatik olarak kapanir. belirli bir dereceye dfüsene kadarda acilmaz. Özellikle yaz aylarinda fan in görevi dahada zorlasir. öncelikle bilgisayarin kapagini ac ve cpu nun üzerinde oturan havalandirmayi (CPU Lüfter) temizle. Sanirim bu sorununu cözer. Sorun devam ediyorsa muhtemelen Fan bozulmustur (ye...

Thursday, 1.04.2010, 12:19

Modemlerde Port Açmak (Resimli)

bodrum, buraya bak http://portacmak.com/ orda bulamazsan burdan dene http://portforward.com/english/applications/port_forwarding/Flatcast/Flatcastindex.htm

Saturday, 27.03.2010, 14:53

Lütfen Yardım :(

indirdigin indexi bir editör ile ac, radyo sidini degistir, kaydet ve sitene yükle.