Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Monday, 4.07.2011, 17:39

Yazar: NaPaLM

bilinmeyen bi hata var (stream is currently not available)

peki yayinda kim var? bu hataya göre kimse yok yayinda!! Yayinda biri var ise index'e ekledigin SID numarasini kontrol et, belkide yanli$ SID numarasi eklememissindir..

Monday, 4.07.2011, 16:59

Blogcu Giris Sayfasi / Flash Intro

Konunun icinde 2 kere belirtilmi$ blogcu'ya Tek Sayfa index eklenildigi ve Siten Tek Adres üzeri cali$icagi sürece buda böyledir!! Ba$ka bir Bedava Hosting'e bakman en dogrusu olurdu intro'lu bir Sayfa istiyorsan.. Yada Blogcu'nun panelinden yeni bir Blog acip, Blogun tekini intro icin ötekinide Radyo icin kullanabilirsin.. Bu Index'te Bubble Shooter ve benzeri Oyunlar yada herhangi bir Banner felan eklemek istiyorsan Posisyonunu belirleyip eklemen gerekir!! Index Dosyalari Word Dosyasi degildir...

Monday, 4.07.2011, 13:03

Flatcast Tema Kodlari [yeni]

Hangi I$letim Sistemini kullandiginiz fark etmez.. Tüm Windows I$letim Sistemlerinde Aynidir bu!! Önemli olan kullandiginiz tarayici, Firefox, Opera, Safari veya Google Chrome kullaniyorsaniz Aktive-X indirip kurduktan sonra tarayicinizi yeniden ba$latmaniz gerekir Internet Explorer kullaniyorsaniz o kendisi Sayfayi yeniler ve yükledikten sonra Radyoyu dinleyebilir yada Yayin Yapabilirsiniz. Yayin yapicaginiz zaman (ilk yayinda) tabi ki birde Default Preset secmeniz gerekir, buda hata ekrani gib...

Monday, 4.07.2011, 12:24

Flatcast Tema Kodlari [yeni]

Tabi ki her ikisinide Yüklemelisiniz.. Producer Yayin Alabilmeniz icin Viewer'de Yayini dinleyebilmeniz icin gerekir..

Saturday, 23.08.2008, 15:20

Ayetu'l-Kursi ve Aciklamasi...

Güzel Paylasimin icin eline emegine saglik bende daha bes dakika evel google´de aramistim

Thursday, 14.08.2008, 22:42

Süüper~Sevileceksin[tema]

ladykiller, biraz karisik görünse bile Cok Güzel bir Tema Olmus Eline Emegine Saglik Button Yönünden Eksiksiz gibi Görünüyor Tüm bölümler cok Güzel Pay edilmis ve En önemlisi bence hic bir sekilde göz yormaz, yazi yazma alani ile Chat alaninin arasinda Buttonlar bulunmasida ayri bi farklilik katmis... Eline Emegine Saglik...

Thursday, 5.06.2008, 21:56

Cafe Allaturkaa

vadide heycan basladi irem al senin olsun melek sabah`a geri isterim ama söyle ona kahvaltiyi hazirlamadan karsima cikmasin [ yemekleri bana yapdirdigini kimseye anlatma melegim sabaha ac kalirsin benden demesi :böö: ]

Thursday, 5.06.2008, 20:38

Cafe Allaturkaa

acilin bakem yalan söyleme oyunu yan tarafda Masum sade ve sade benim kismeye virmem :e142: melek bah bu yalan oyunu degil fururum alimallah kimseye varmak yok burda Maxma kacircam valla ister ver ister verme i-rem senden cooook korkuyum ama hic heveslenme tapusuna el koydum ya benim olur ya da.... hmmm... kem... küm... sey Benim Olur

Thursday, 5.06.2008, 04:04

En Büyük Yalanı Kim Söyleyecek

ben burda yazilan herseye sahit oldum D

Wednesday, 4.06.2008, 18:02

windows vista ile w-lan üzeri f5 radyolarina giremiyoruz

hata da yazan baska bir islemin o portu kullanmasi ayni baglanti ile baska bir bilgisayardan flatcast radyosunda olan var mi? yada Port`u acarken hic bir hata yapmadigindan eminmisin?

Wednesday, 4.06.2008, 17:52

windows vista ile w-lan üzeri f5 radyolarina giremiyoruz

orda Yazili olan ve bu sorun ile alakali acilan tüm konularda belirtildigi gibi Port Sorunu F5 den kaynaklanan bir hata degil önceki versionlardada Port acmak gerekirdi acik olmayincada yayindan düserdiniz genelde... Port nasil acilacagi asagadaki Linkde okuyabilirsiniz... http://www.allaturkaa.de/forum/index.php?page=Thread&threadID=3297

Tuesday, 3.06.2008, 23:47

Cafe Allaturkaa

Eskide neler yokduki off offfff sirf yazi webcam bilem lüküsdü mikrofonla kulaklik ayri ayri iki parcaydi ping atip odadakileri ucururdun her önüne gelen bi baska maske takiyordu [sanki su an farkli ] ahhh aol ahhhhh özledim simdi cidden

Tuesday, 3.06.2008, 23:31

Cafe Allaturkaa

ups Eski kelimesini büyük yazmayi unutmusum eski cooooook eski hic hatirlamiyorum bile chat bölümü portalda istatistiklerin biraz altinda arada oradada bulusmak hic fena olmaz aslinda

Tuesday, 3.06.2008, 23:25

Cafe Allaturkaa

Sagolasin Adas... :up: eski chatcilerden oldugum cok mu belli oldu ne :roll:

Tuesday, 3.06.2008, 23:10

Cafe Allaturkaa

bence ikisi tadi farklidir chat ve bu sekilde bir lak lak bölümünde farkli sohbetler olusur ve sonucda chat odasdindan daha kalici insan aradabir girip eskiden yazdiklarini okuyabilir ve acilan konular günlerce konusulabilir nasil degerlendirildigine bagli

Wednesday, 28.05.2008, 12:35

MorKadife [FCP] By Masum Masum

Eline Emegine Saglik... Cok Güzel Bir Paylasim olmus...

Tuesday, 20.05.2008, 20:42

karanlik mavi baretta (çek vur beni fcp tema) By EsPriTüeL

EsPriT�eL, Tema Harika olmus Elineemegine Saglik PS: senin temalari takip etmekde ayri bir zevk

Monday, 19.05.2008, 19:39

Yesil - By NaPaLM - Flatcast Preset [fcp]

Ekleyimmi eklemeyimmi diye bayaga bi düsündüm ama hosuna gidenler belki olur diye karar verdim begenenlere iyi günlerde kullanmalari dilegi ile...

Monday, 19.05.2008, 18:47

Devir Açık Ama Yayın Alamıyoruz

radyo ile alakasi olucagini sanmiyorum cadi-kiz gerekeni söylemis ve baska bir sorunun olma ihtimalide cok düsük sen ve yayindaki arkadas en iyisi bir portlarinizi kontrol edin...

Thursday, 15.05.2008, 23:51

ÖZEL TEMA ISTEKLERINIZ BURAYA

BenKral, Arkadasim cok güzel bir Baslik acmissin ve elinden geldigi kadariyla güzel calismalar sunuyorsun en azindan emek veriyorsun ve emegine saygisizlik edende yok takindigin tavir dogru degil burasi hepimizin bildigi kadariyla bir paylasim platformu hepimiz birbirimize elimizden geldigi kadar destek oluyoruz ister konu flatcast olsun ister site istersede bilgisayarda herhangi bir konu sonucda hepimizin bir amaci olmali o da PAYLASIM ve birbirimize YARDIMCI OLMAK bi arkadas gelip senin acdigi...