Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Wednesday, 18.01.2012, 16:39

Yazar: sohop

Buğulanmış bir cama ne yazardınız?

Alıntı sahibi "Fatmanur13" şifrem değişmiş foruma giremiyorum benimde diger nicklerin şifreleri ile girilmiyor yetkililer uyuyormu ya

Sunday, 22.11.2009, 12:13

Flatcast.com adresine saldırı

edit flatcast.info yadımı saldırdılar ne infoda açılmıyor kullandığınız kelimeleri forumda özenli seçin --> Beratcan

Sunday, 22.11.2009, 12:04

Flatcast neden açılmıyor

flatcast bugun 22/11/09 13:00 itibarı ile yıne kapalı galıba bir turlu giriş olmuyor aynı zamanda flatcast.info danda girilmiyor yoksa sorun sadece bendemı

Sunday, 1.11.2009, 13:53

dj yazısı isteyenlere yazı iste seninde olsun

selam bir gifte ben rica etsem DJ Salyazı Sevdalısı

Sunday, 18.01.2009, 09:53

** ATEŞ ve KIRMIZI ** [Tema]

Beratcan eline saglık teşekkurler

Sunday, 18.01.2009, 09:46

Flatcast tamirhane

Selamlar Sorunum çozuldu bu konuda bana yardim etmeye çalişan tüm arkadaşlara sonsuz teşekkur ve selamlar ederim. sorun çözumu anlatayım belkı faydalı olur: ilk önce resimdekı hatayı verıyordu sistemim Vistaydı ama diger Pc Xp olmasına rağmen aynı hatayı verdı ama XP de müziklerde atlama olmuyordu sadece Vistada resimde gorulen hatadan dolayı atlama oluyordu her 2 pc yede format attım sorun çözulmedı denılenlerı yaptım tek yapmadığım kurum yapıldıktan sonra guncelleştirmeleri almadım microsoft s...

Wednesday, 14.01.2009, 09:51

Flatcast tamirhane

cadi-kiz bilgisayarim HP diz ustu ve vista orjinal yuklu yani ben yeniden yukleme yapmadim sadece beratcan dedikten sonra fabrika ayarlarını geri yukledım bu yuklemeyıde pc den vistanın yedığınden yukleme yaptım pc ilk aldığımda bu sorun yoktu bir kaç kez yayın yaptım daha sonraları başladı bu sorun teşekkurler.

Tuesday, 13.01.2009, 12:33

Flatcast tamirhane

ilginiz için teşekkurler servis e gotureyımde ne dıyecem ama donanimda çakişma gozukmuyor diğer ses ortamlarını gayat guzel çaliyor ?

Monday, 12.01.2009, 11:58

Flatcast tamirhane

beretcan arkadaşım gorev çubuğundakı hoparlor önceki resimdekı hoparlör in kirmizi olma sebebi ben sesi kapattim normalde sizin resimdekı gibi beyaz. bu PC de bir zamanlar yayında yapıyordum hiç bir sorun yoktu daha sonraları başladı fabrıka ayarlarına gerı donunce sorun ortadan kalkar dedım ama kalkmadı mikserden eserler(parçalar)teker teker atlıyor. ilginiz içnde teşekkurler

Sunday, 11.01.2009, 07:16

Flatcast tamirhane

Alıntı sahibi ""cadi-kiz"" parcaslar mixerde atliyorsa sounddriver hatali veya eksik. flatcast dj mixer biraz hasaz, olmazsa dj mixer yerine winamp veya benzerini kullan. cozum bu olmasa gerek sounddriver hatalı veya eksık olması herhalde ımkansız olsa gerek beratcan ın dedığı gıbı pc fabrıka ayarlarını bularak tekrar gerı yukledım arkadasın dedığı gıbı kız gıbı oldu ama yınede aynı hatayı verıyor ilk açtıgım konudakı resım hatası ondan sonra tema secıyorum mıkser gelıyor ama parçalar atlıyor

Thursday, 8.01.2009, 14:18

Flatcast tamirhane

Beratcan evet chatRradio dark tıklayınca mikserim ve temam geliyor ama miksere yolladiğim mp3 ler atlıyor hiç birini çalmiyor baska mp3 dene derseniz elimde bulunan 40GB mp3 lerin hepsinde yapıyor mikser çalmadan atlıyor. vista kullanıyorum fabrıka ayarlarına nasıl donulur sistemi geri yukle yaptım olmadı Beratcan ayrıca resim linkını verdığın içinde teşekkurler

Thursday, 8.01.2009, 12:29

Flatcast tamirhane

selam bu denilenlerin hepsini yaptim format hariç ama sorunum çözulmedi vista kullaniyorum daha önceleri yayin yapıyordum şimdi olmuyor ama sorun mikseri açarken başliyor bende bu hatayı verdıkten sonra ne kadar mp3 varsa hepsini teker teker atıyor pc me formatıda duşundum ancak driver leri yok şimdiden teşekkurler.

Friday, 22.02.2008, 14:57

Sitenizde kendi Radyonuz : Flatcast

selam iframeyı sitemde bir sayfaya yerleştırdım lınke tıklatınca şu yazı gelıyor Sie haben versucht gleichzeit mehrere Sendungen zu empfangen oder zu senden. Dies ist leider nicht möglich. Schließen Sie erst die bereits laufende Sendung, bevor Sie eine andere Sendung starten. kımse radyomu dınlıyemıyor