Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Sunday, 22.03.2009, 03:39

Yazar: vj-atila

umutSuz AŞK İndex

DjMaHurGözLüm eline emegine saglik gercek süper olmus sablonda muzikde süper ) yalniz sablonda ufacik bir hata var firefoxda sablonun alt kismi bozuk gösteriyor :up:

Tuesday, 28.10.2008, 20:14

radyo damar siir sarki icin uygun index ariyorum !

slm engel7348 istegini tam olarak özel pmden yazarsan sana yardimci olabilirim saygilar örnek olarak bizim siteye bir bak istersen www.askatesifm.com kolay gesin

Tuesday, 14.10.2008, 21:14

Nehir Index

arkadaslar bir indexde benden olsun bu indexi dreams grafik den hazir aldim üzerinde bir kac degisiklikler yapdim belki hatali olabilir bende calisiyor ama deneyimli üyeler kontrol ederlerse tabiiki daha iyi olur begeneceginizi umarim ön izleme: [edit onizleme calismiyor]

Wednesday, 1.10.2008, 20:53

CERCEVELER

ceyber ellerine emegine saglik gercek güzeller

Sunday, 13.05.2007, 18:11

Allaturkaa´da Tema & Resim ekleme

cetin arkadasim ellerine emegine saglik cok güzel ve acik anlatmissin tskler arkadaslar birde bildiginiz baska siteler varsa yazarsaniz sevinirim. simdiden ilginiz icin tskler

Friday, 30.03.2007, 17:30

dj yörem mavi kalp[Flatcast Themes]

tskler arkadasim paylasim icin tskler ellerine saglik :lol:

Monday, 19.03.2007, 03:20

Sarı Temam [Flatcast Themes]

entvel arkadasim ellerine emegine saglik

Monday, 19.03.2007, 03:16

GALATASARAY TEMASI [Flatcast Themes]

mevlüt kardesim ellerine emegine saglik gene süper bir tema basarmissin calismalarinin devamini bekerim

Monday, 19.03.2007, 03:11

KALBIM>.>>>>>GELINCIK<<<<<&

aypera ellerine emegine saglik cok güzel bir tema paylasim icinde tskler

Monday, 19.03.2007, 03:04

Kanla Çizildi

maminet arkadasim ellerine emegine saglik

Wednesday, 14.03.2007, 04:06

dj lik nasil yapiliyor!!!

ellerinize emeginize saglik gercek cok güzel ve net bir sekilde anlatilmis tskler. :up:

Wednesday, 14.03.2007, 03:53

Flatcast Radyo Kurma ( videolu )

arkadas_ca kardesim tskler isime yarayacani düsünüyorumm ellerine emegine saglik :up:

Monday, 12.03.2007, 23:53

Sitenizde kendi Radyonuz : Flatcast

admin, slm admin kardesim benim ufak bir sorunum var bundan 3 gün önce bir radio actim herseyi calisiyor sade iki problemim var onlarda birincisi yayini devredemiyoruz vj arasinda yani mecburen biri kapatip digerinin acmasi lazim. ikinci sorunumsa arka capa beyaz orya nasil yapabilirim yani bir forum ziyaretci defteri felan bana bu konularda yardimci olursaniz sevinirim simdiden yardimlariniz icin tskler.

Monday, 5.03.2007, 21:35

Kizilderilikiz

selam mevlüt ellerine yüregine saglik basarilarinin devamini dilerim :up:

Monday, 5.03.2007, 20:58

IKI TEMA DA BENDEN

selam aypare ellerine emegine saglik cok güzel bir tema yapmissin basarilarinin devamini dilerin

Monday, 5.03.2007, 20:57

Siyah Gül Temasi.

maxma selam ellerine emegine saglik gercek güzel bir tema yapmissin ben tikladim valla tskler :lol:

Monday, 5.03.2007, 20:49

Yalniz Degilsin ( Flatcast Tema )

admin selam basdan gercek süper temalar yapmissin ellerine emegine saglik basarini devamini dilerim :flex:

Tuesday, 27.02.2007, 14:12

Bir tane Daha Yaptim Tema

maxma ilk bastan selamlar ellerine emegine saglik fevkalade bir tema yapmissin ben tikliyorum simdiden tessekkürler diger calismalarini büyük bir sabirsizlikla bekleyecegim .

Tuesday, 27.02.2007, 14:08

Güzelkiz

ikizler-fm, ilk basdan selamlar ikiz-fm muhtesem bir tema yapmissiniz ellerinizeemeginize saglik böle bir temayi bende isterim valla canimdan cok sevdigim bir ablam icin sizden bu temayi istesem yollayabilirmisiniz acaba ?