Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Tuesday, 21.04.2009, 14:10

Yazar: lowol

Kurtuluş Savaşı [Fcp)

fcp sini ekledim konuyu bir zahmet taşırsanız sevinirim teşekür ederim ilgi ve alakanıza

Tuesday, 21.04.2009, 14:02

Kurtuluş Savaşı [Fcp)

Fcp sinide yükleyecektim ama kurallar değişmiş galiba uzun zamandır girmiyordum.

Wednesday, 26.03.2008, 15:11

Barisin Anisina (Flatcast Tema)

TeBeSSüMMM, http://www.allaturkaa.de/forum/index.php?page=Thread&threadID=2735&postdays=0&postorder=asc&start=0 arama yapsaydın bu link çıkardı karşına kolay gelsin

Friday, 22.02.2008, 12:21

Hayal [Tema]

Masum Masum, teşekür ederim. yalnız fcp de karartma yaptim burda görsel olarak göze hitap etmesi için bu şekilde bınraktım.

Friday, 22.02.2008, 11:35

Hayal [Tema]

En kısa sürete Fcp eklenecektir

Friday, 1.02.2008, 14:21

İstek AVATAR veya İMZA !!!

çok mu şey istedim acaba

Friday, 1.02.2008, 14:01

İstek AVATAR veya İMZA !!!

aRKADAŞLAR KAVGA ETMEYİN BİR LOGO YADA BANNER BENDE İSTİYORUM SİZLER BU İŞİN PİRİSİNİZ BEN ANLAMIYORUM BU İŞLERDEN BİR FORUMA BİLE ÜYE OLURKEN BİR SAAT FALAN UĞRAŞIYORUM SİZLERDEN RİCAM BİR BANNER DE BANA YAPARMISINIZ YAZILIŞI ''LLooWooLL'' bu şekilde olsun daha klavyeyi bile öğrenemedim yazarken harfleri arayarak yazıyorum şimdiden teşekür ederim mümkünse haraketli gif olsun

Tuesday, 29.01.2008, 08:16

kendime ait sitede radyo kurmak istiyorum

antalyanightboy, ARASAYDIN FORUMDA BULURDUN GEREKSİZ BAŞLIK AÇMANA GEREK YOKTU.BU LİNKTE OLDUĞU GİBİ :burda: http://www.allaturkaa.de/forum/index.php?page=Thread&threadID=686

Monday, 28.01.2008, 13:55

Peygamber Efendimiz (SAV) ile ilgili Anket

BU AKETİN 2006 YILINDAN KALMA OLDUĞUNU BENDE GÖRÜYORUM.BUNUN İÇİN HABERİ OKUMAYA GEREK YOK 2006 YILI DİYE LİNKDEDE YAZIYOR VE ANKET AKTİF BİRDE AKTİF OLMASA BİLE YAZIDA BELİRTİLDİĞİ GİBİ Amerika'dan yayin yapan CNN Haber kanali internet sitesi Hz.Muhammed (s.a.v) karikatürünü ankete açti. Televizyon internet sitesinden gelen evet ya da hayir oylarina göre bu karikatürü yayinlayip yayinlamama karari alacak. O'na saygimizin ve sevgimizin bir göstergesi olarak düsünelim ve gerekli cevabi verelim bu...

Monday, 28.01.2008, 12:17

Peygamber Efendimiz (SAV) ile ilgili Anket

CNN hakaretlerle dolu Hz. Muhammed(s.a.v) karikatürünü ankete sundu. Amerika'dan yayin yapan CNN Haber kanali internet sitesi Hz.Muhammed (s.a.v) karikatürünü ankete açti. Televizyon internet sitesinden gelen evet ya da hayir oylarina göre bu karikatürü yayinlayip yayinlamama karari alacak. O'na saygimizin ve sevgimizin bir göstergesi olarak düsünelim ve gerekli cevabi verelim bu sadece bir baslangiçtir. Tepkimiz bence agir olmali ki bir daha böyle bir seye yeltenmesinler. CNN'in internet sitesi...

Monday, 28.01.2008, 11:14

sobrevivire (video)

*-*Trinity*-*, koptum süpersinnnnnnnnnnnn :lachab: :lachab: :lachab:

Monday, 28.01.2008, 10:51

Gidiyorum [ Flash görüntülü şiir ]

melikenalan, tek kelime ile harika bir paylaşım teşekür ederim.

Monday, 28.01.2008, 10:12

A.R.O.G. [Fragman]

*-*Trinity*-*, süper bir film bu paylaşımın için teşekür ederim. vizyona girer girmez izleyecem.

Monday, 28.01.2008, 10:01

Siir-GiT Be YaLaNCı (SeSLi ŞiiR)

melikenalan, güzel paylaşım teşekür ederim

Monday, 14.01.2008, 21:55

Bir Aşk Gerçeği -Çok etkileyici

bulutbulut, bir dahaki konuda okuma yazma bilmeyenlere okumayı öğreteceğim katılmanı tavsiye ederim.. :book:

Monday, 14.01.2008, 21:36

Bir Aşk Gerçeği -Çok etkileyici

Bir Aşk Gerçeği Sabah uyandığında midesinde bir yanmahisseti.Yanmanın nedeni akşam yedikleri değil,uyanır uyanmaz bugün yapacaklarının aklına gelmesiydi.Bugün 2 yıldır götürmeye çalıştığı bir birlikteliği bitirecekdi.Aslında bunuyapmakda geç bilke kalmıştı. 'Bitmeli dedi içinden' ,Hergün bu tatsız uyanış bitmeli.Genç adam bunları düşünürken suratı şekilden şekile giriyordu.Süratle giyinerek dışarı çıktı.Bugüne kadar hiç bekletmemişti onu,şimdide bekletmemeliydi.İstanbul,soğuk ve yağmurlu bir Nis...