Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Monday, 25.05.2009, 19:24

Yazar: omer68

Radyomun Şifresini değiştirmisler

Alıntı sahibi ""beratcan"" 1 - Kolay şifre yapmayınız (şifrenizi harf ve rakamlardan oluşturunuz) 2 - DJ leri çin ayrıca dj şifresi oluşturunuz 3- flatcast asıl şifrenizi hiç kimseyle paylaşmayınız (arkadaşınızla dahi paylaşmayınız) 4- güvenmediğiniz kişilerden MSN ile dosya alışverişinde bulunmayınız ! 5- bilgisayarınızı güncel virüs programları ile log (keylogger)kayıtlarını tutan programların olup olmadığını taratınız 3. şıkka dair atasözü .......... Deme dostuna onunda dostu var der dostuna...

Saturday, 23.05.2009, 23:21

İlginiz için teşekkürler. Dediğiniz gibi yapılmış.. 2.seçeneği seçerek yeni şifre istedim. Bu şifreyi nasıl ele geçiriyorlar? Nasıl tedbirimizi alabiliriz?

Saturday, 23.05.2009, 18:04

S.A. Bugün radyomu açıp diş tedavisi için dişçiye gittim. Satanist nikli birisi gelip üstündeki çiziği kaldirmami istemis. Tabi ben pc başında olmadığım için açamadim. hakaret edip "sen görürsün" deyip çıkmış. Bir süre sonra yayın kesildi. Yeniden radyoyu açmak istediğimde şifreyi kabul etmiyordu. Hem ana şifre hem de dj şifrelerini değişmiş. Radyoyu ele geçiren kişi kısa bir süre radyoyu açmıştı. Ama müzik yayını yoktu. sonra kapattı. Flattan e-mail adresime yeni şifre gönderilmesini istedim o ...

Sunday, 11.01.2009, 13:12

Re: Hazır Harf Arşivim Set Halinde [By Prenses]

Alıntı sahibi ""Prenses"" Yıllar önce çeşitli sitelerden toplamıştım bu harfleri ozamanlar şuanki gibi isim yazan siteler yoktu o dönem bu harflerden çok faydalandım çiçeklisi böceklisi kedilisi civcivlisi her çeşit var ama onları eklemedim ben bu harfleri kartlara bastırıp çocuklara okuma yazma öğretiyordum eğlenceli oluyordu çabuk kavrıyorlardı belki öğretmen arkadaşlarımıza fikir olur aksi halde onca hazır isim yazan siteden sonra bu harflerin İşe yarayacağından pek umudum yok ama yinede pay...

Thursday, 18.09.2008, 16:22

Google Adsense l Kurulum

Ben de sitemde google reklamları yayınlıyorum. Biriken para 100 doları geçti. 7 mayıs 2008 çarşamba günü test ödemesi başlattıklarını 10 gün içinde hesabımda olacağını bildirdiler. Ancak bugüne kadar herhangi bir ücret hesabıma yatmadı. Hesabı yanlış vermiş olabilirim diye yeniden girdiğimde "Bu hesap zaten var" diyor. adsenseye 3 kez mesaj yazdım ama üçünde de otomotik mesaj geldi. bazı işlemleri yapmamı istediler. Dediklerini yaptım sonuç aynı. Bu konuda da bilginiz var mı?

Saturday, 6.09.2008, 20:14

Dinleyiciler Temayı Göremiyor

user lisbox yazan yerde işaret var. Temaya iki tane gif ve url eklemiştim. Onları kaldırıp kaydettim. Şimdi görebiliyorlar ancak biraz geç açılıyormuş.

Saturday, 6.09.2008, 19:29

Dinleyiciler Temayı Göremiyor

Arama yaptım ilgili konuyu bulamadığım için başlık açtım. Eğer varolan başlığı göremediysem özür dilerim. Problemim şu: Kendim bir tema hazırladım. Radyoya yükledim. Tema bende görünüyor ama dinleyicilerde görünmüyor. bozuk bir ekran göründüğü söyleniyor. Bu siteden aldığım temaları seçince hemen görünüyor. yardımcı olursanız sevinirim Not : f5 kullanıyorum.

Saturday, 6.09.2008, 15:34

Basit Ama Renkli Bir Islem ( Volumeter Yapimi)

Paylaşım için teşekkürler. bir sorum olacak. Bu ekolayzer görüntüsünnü dikey yapma imkanımız var mı? Bazı temalarda dikey olarak görmüştüm.

Saturday, 6.09.2008, 12:28

winaptan yayın ( videolu anlatim )

İkisiyle de denedim açılmadı.Sizin dediğinizi de yaptım. Görüntü penceresi açık çünkü başka videoları gösteriyor.

Tuesday, 2.09.2008, 16:57

winaptan yayın ( videolu anlatim )

Ben videoyu indirdim ama ses var görüntü yok. Nedeni ne olabilir?

Monday, 1.09.2008, 10:49

Flatcast F5

Alıntı sahibi ""i-rem"" Cansu'nun dediginimi yaptin yoksa benim dedigimi mi ? İkinizin dediğini de yapmış oldum. İkiniz de tema seçmekten bahsetmişsiniz. Tooldan temayı seçince oldu.

Saturday, 30.08.2008, 14:42

Flatcast için Dj Panel v2.0

Alıntı sahibi ""baba79"" arkadaşlar radyodaki ayarlarda benim radyo audi bölümüne girmiyor kapalı onu nasıl açabilirim acaba şimdiden teşekkürler Design Tooldayken ekolayzer ışığının üzerine sağ tıklarsan resimdeki görüntü çıkıyor.

Thursday, 28.08.2008, 16:57

Flatcast F5

Mesajı yazdıktan sonra tesadüfen sizin dediğinizi yaptım oldu. Yardımınız için teşekkürler.

Thursday, 28.08.2008, 16:44

Flatcast F5

Selam arkadaşlar. Bu bölümde anlatıldığı gibi radyoyu F5'e çevirdim. Ancak radyo açılmıyor. Resimdeki gibi bir uyarı veriyor. Yardımcı olursanız sevinirim.

Sunday, 4.05.2008, 13:08

** ALTIN GECE Flastcast **

Paylaşım için teşekkürler, eline yüreğine sağlık.

Sunday, 4.05.2008, 13:07

** FENRBAHÇE TEMA **

Sunday, 4.05.2008, 12:57

SESSİZ GEMİ

Sunday, 4.05.2008, 12:52

bu kalp seni unutur mu?

Sunday, 4.05.2008, 12:46

elimden tut düşecegim