Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

. Çok fazla sonuç bulundu, lütfen aramanızı tekrar belirleyin.

Sunday, 19.12.2010, 22:03

Yazar: EviL

Flatcast Fcp Tema by Tamer [ Uzaklarda Arama ]

Burda tek şeref bize yakışmıyor herhalde.. Haklısınız. Ne kadar ŞEREF Varsa SİZSİNİZ.

Saturday, 6.11.2010, 22:46

Flatcast Fcp Tema by Tamer [Sensiz Neyleyim]

Yüreğine sağlık tamer, çok güzel duruyor. Tebrikler.

Thursday, 4.11.2010, 10:52

Flatcast Fcp Tema By TURUNTU&Turuncustyle-4renk

Bikaç ufak hatalrı saymazsak dizayn ve renk uyumu açısından harika duruyor.. Gitkçe dahada guzel olmaya başladı temaların. Yüeğine sağlık.

Thursday, 4.11.2010, 10:50

flatcast fcp tema Dsg.Melegim TEMA20

Yüreğine sağlık çok güzel duruyor.

Thursday, 4.11.2010, 10:45

flatcast fcp tema by leyla kelebeklerim

Bu bir ilkse, süreklilik ve ve görsellik açısından sonunucusnu hiç görmeyiz inşallah.. Yüreğinize sağlık, tebrikler. Bişeyler ogretme cabasında bulununan cehennemmelegi arkadasada ayrıca teşekürler.

Thursday, 4.11.2010, 10:41

Flatcast Fcp Tema by Tamer - [Zor Günler]

Yüreğine sağlık tamer. PSP benim en eski ve ilk grafik programlarımdan biridir. Fakat beni açamdı bıraktım.. Son zamanlarda sizlerden ve bu işlerle uraşan arkadaşlardan çalışmalarınızı görüyorum çok güzel grafikleirniz var ve hep dmeişimdir neden temaya aktarmıyorlar. en son kendim bile dusundum benmi başlasamda yapsam diye ama tarz olarak sizler gibi bi türlü güzel yapamıyorum.. Çiçek yada resim gibi şeleri sizler gibi pek yakıştırıp güzelleştiremiyorum sende biliyorsun. İnşallah çok güzel tema...

Wednesday, 27.10.2010, 12:05

Şu an İçinizden bir ses ne diyoo ??

içimdeki ses henüz bir çocuk, konuşamıyor

Wednesday, 27.10.2010, 11:59

Bilgisayarım kapanıyor

Masa ustundeki bilgisayarım secenegine sag tiklatın ve özelliker secenegine basın. Ordaki menulerde "sistem geri yükleme" başlığına tıklatın. "Bütün sürücülerdeki sistem geri yüklemeyi kapat" kutucununu işaretli olmaması gerekir.. İşareti kaldırdıgınızda aşagıdaki menude süsrücelr aktif olucaktır.. Daha once acikken bu işlem ile yedeklememişseniz geri yukleme noktalarında bir yedek göremezsiniz.. Pc isinma sebeblerinide arkadaşlar sölemişler.. İhtimal olarak bende sölim. Eğer pc nizde birden cok...

Monday, 25.10.2010, 00:39

Flatcast FCP Tema - Disco Style - Esmer

Eline sağlık canım çok güzel duruyorlar. Teşekkür.

Sunday, 17.10.2010, 22:36

Flatcast FCP Tema 022 By EviL

Babush bi kpa istersen yaa. Walla bişey anlamadım imandanda. İma etme her kimsen açıkla.. yada amacın neyse.. Ama bi git karşımdan ALlah için.. suuus yani sus. Daha açık dili varmı bunu anlatmanın.

Sunday, 17.10.2010, 22:19

Yani ne olaydan haberin var nede olanlardan. Kendi kendine yazıp olgunluk muamelesi yapmışsın. Sen nerden nasıl tanıyorsunki beni evil hep bu diyorsun. Demeki eskiden beri bi derdin var ki, hep sen çııyorsun karşıma : Kafanı Patlatmak İçin Sadece Bu On Satir Yeterde Artar Bile... Yooo, “Kafana Patlatmak” Demedim, “Kafanı Patlatmak” Dedim. Kafa Patlatmak Bizim İşimiz Değil. Kafaya Patlatmak İse Harcımız Değil; Kafa Patlatacak Nice On Satırların Önünde, Bir Kafa Bile Fazla Gelirken Bu Kafaya...

Sunday, 17.10.2010, 21:54

Arakdaşım her konuda seni muhatap alıyorum niyeyse. Kendini muhatap konumuna sokmak zorundamısın her sefer. Bu temayı bire al desemde yapamıcaksın uce al desemde.. O zaman ben niye her seferinde seninle yorumlaşıyorum. Hem beni yoruyorsun hemde kendini. Hemde olmıcak yerde tartışma oluyor farkındamısın. Sen yazdınmı konu içerigi birden degisiyor.. O kadar kişi yazmış bişe değişmemiş.. Bak gene beni yorumlamışsın , kişiliğimi yorumlamışsın.. Biraz daha kişiliğim yada benle iligili bişey yazarsan ...

Sunday, 17.10.2010, 21:48

Sade beni yorumlama diyorum sen. Yorumunu nereye nasıl ne şekilde yaparsan yap.. Ama butun benim konularımdaki iletilerine bakıyorum beni yorumlamışsın.. Sana anlatamdıugım bu.. Ordakileirn resmi var bigun eklerim. Kim ne yazmış.

Sunday, 17.10.2010, 21:44

Babush : hak benim hakkı vericek olanda sen değilsin. ben isim veya birini sölemedim hiçbi yorumumda. Ama sen her seferinde beni yorumluyorsun.. Arkadaşım yorumunu yap, ama beni yorumlama. Her iletinde beni yorumluyorsun.. Önce kendi söylemlerinizi dikkatlice okuyun. Sonra benim söylemlerime dil atın.

Sunday, 17.10.2010, 21:40

Burda bi oylama varsa, beni benim yaptıklarımla oylayamazsın. Eskilerdenim belki sen bilmiyorsundur.. Benim herkesin okuyacıgı bir alan yazdıgım herşeyi herkes okudu. Ama sizlerin juri odasında yazdıklarınızı herkes deil ben okudum sadece. Kendi tarzımı aştımı sölüyorsun. Bu temaya imza atmasam yuz kişiden doksanı evilin der. Birilerini hedef gostermeden yaptıgım yorumlar algılansaydı şimdi hedefin onunde kimse olmazdı. Neyi ne kadar biliyorsunda neyi konusuyorsun anlamış değilim. Maalesef herke...