Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Tuesday, 6.09.2011, 16:30

Yazar: Anti Biotic

Ünlü Düşünürlerden Düşündüren SÖZLER...

Erkek şöyle düşünür: İsterse başkasını sevsin, yeter ki sevişmesin. Kadın şöyle düşünür: İsterse başkasıyla sevişsin, yeter ki sevmesin. Çünkü kadına göre vücudun merkezi yürek, erkeğe göre etek... Cemal SAFİ

Tuesday, 6.09.2011, 16:09

Anlamlı Sözler

Akıllı insan düşündüğü her şeyi söylemez; fakat söylediği her şeyi düşünerek söyler. Hz. Mevlana (Bazı kaynaklarda Aristo diye geçiyor.)

Sunday, 21.08.2011, 21:31

temalarımız açılmıyor

Temalarınızı yüklediğiniz site kaldırmış olabilir. Temalarınızı daha güvenli ve üyelik gerektiren bir yere yüklerseniz daha iyi olur. Tavsiyem: www.photobucket.com

Saturday, 20.08.2011, 09:51

Windows 7 Format Atma ve Yükleme

Eline sağlık Masum. Çok ayrıntılı ve açıklayıcı bir anlatım olmuş. Tşkrler.

Monday, 15.08.2011, 00:24

Blogger (blogspot.com) Site Kurulumu [Resimli Anlatım]

Teşekkür ederiz BaBuSh. Yeni bir radyo kurmak isteyenlerin çok işine yarayacaktır.

Sunday, 14.08.2011, 18:28

Alkışlamak istiyorum

Dr. Burçin BOZDOĞANOĞLU'nu alkışlamak istiyorum. Teşekkürler Ülkemizin knayan yarası Bey'in Göçü'nü ne de güzel ifade etmişler kendileri. Kadının dırdırına, triplerine, mızmızlığına ve kaprislerine dayanamayan adamın, başka bir kadının peşine takılıp gitmesine, “Bey’in göçü” denir...

Saturday, 13.08.2011, 15:16

Karalama Defteri...

Alıntı sahibi "Melye" Sular yükselince, balıklar karıncaları yer.. Sular çekilince de karıncalar balıkları... Kimse bugünkü üstünlüğüne ve gücüne güvenmemelidir... Çünkü kimin kimi yiyeceğine "SUYUN AKIŞI " karar verir..." Hımm hoş bir sözmüş. Bu sözden her insan bir ders çıkarır haliyle. Teşekkürler.

Saturday, 13.08.2011, 00:02

Özelinizi Paylaşırmısınız ??

O zaman herkesin özel hakkındak düşünceleri de kendine özel kalsın. Buraya aktaranın da özel anlayışına şaşarım. Benim özel hakkındaki düşüncem kendi kafamda özeldir. Neden 2. 3. 4. 5. şahıslara anlatayım ki. Yazdıklarınızla çelişiyorsunuz eyy yukardakiler.

Friday, 12.08.2011, 17:06

Nickinin Anlamı Ne?

Alıntı sahibi "R-TürK_" ReaLisT _ TürK (gerçekçi türk ) demek yani ) R-TürK_ buda kisaltimisi ) Bana RTÜK gibi geldi Radyo Televizyon Üst Kurulu. Bir an dedim RTÜK temsilcisi burda ne yazdığımıza dikkat edelim he Anti Biotic: Ağrı Kesici, Ateş Düşürücü,

Friday, 29.07.2011, 22:43

Anlamlı Sözler

-Ne iş yaparsın, dedi. -Hamalım, dedim. -Nasıl yani, diye sordu. -Elimden tutmasını bilenin yüreğini taşırım, dedim.

Wednesday, 29.06.2011, 00:14

Internet cikti cikali....

İnternet çıktı çıkalı yakın dostlarıma daha az vakit ayırır oldum. Onlarla buluşmaktan çok net üzerinden yazışır ya da konuşur olduk. İnternet sanırım bizi yavaş yavaş yalnızlaştırıyor. İnternet çıktı çıkalı birçok resmi işlemimi on line yapabilir oldum. Bu da olumlu tarafı.

Sunday, 29.05.2011, 00:22

İşte korkudan oy verirsin

Saturday, 28.05.2011, 23:28

Sanırım kimse avatarları beğenmedi. Ben girsem kesin kazanırdım.

Thursday, 12.05.2011, 21:55

Sarışın :))))

Şarışınlar fıkralara sık sık konu olmuşlardır. Aslında zekidirler ama zekaları fazla olduğu için çok küçük olaylarda komik duruma düşerler. Aramızda sarışınlar varsa bu fıkralarda art niyet aramasınlar. Sarışının biri başlı başına fıkra konusu olurken ikisi bir araya gelirse ne olur bakalım: Şarışın bir bayan araba sürmektedir. İlerde kontrol yapan polis ekipleri vardır ve arabayı durdururlar. Polislerin arasından sarışın bir bayan polis arabaya yaklaşır ve "ehliyet ruhsat" der. Sarışın sürücü e...

Sunday, 1.05.2011, 11:42

Dj lik yaptiğım radyoya dinleyici olarak girdiğimde sorun yaşıyorum

Başka radyolarda sorun yaşamıyorsan sorun şu: O anda radyoda yayın yapan dj in bağlantısı zayıf ya da portları kapalıdır. Sanırım dinleyici sayısı da fazla değil bu nedenle diğerlerinin bağlantısından da aktarım olmuyor. Radyonun yayın kalitesini düşürün biraz. 64 Kbit olabilir mesela.

Sunday, 1.05.2011, 11:38

Dervişin Biri...

Güzel bir paylaşım. Tşk.

Wednesday, 27.04.2011, 22:27

Webadam Hosting Firmasından İnanılmaz Bir Kampanya (Damain+Hosting Sadece 25 TL)

25 Tl'lik paket için 10 adet sınır var evet. Diğer paketlerde sınırsız. Yukardaki linklere tıklayarak ayrıntılı bilgi edinebilirsin.