Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Friday, 11.01.2013, 11:27

Yazar: Yakusuhlu

dinleyici sayısı nasıl çoğaltırım?

Alıntı sahibi "korasoglu" Hocam benim radyoya 15 kişiden fazla giriş yapılmıyor arkadaşlar boot filan diyor yardımcı olursan sevinirim yani aynı anda kullanıcı sayısı çoğaltma cevabınızı heyecanla bekliyorum sevgi ve muhabbetle... Ne kadar cok dinleyici gelmesini saglarsan sayi okadar cogalir bunda bilmeyecek ne var

Friday, 28.12.2012, 08:48

Coklu Flatcast'a Bir Son [Flatcast News]

Alıntı sahibi "ISIKLI-YOL" flatcasta sahte user sokmalarinin kanidi Iyide bizi pek ilgilendirdigini sanmiyoum, bize ne

Tuesday, 18.12.2012, 16:53

Sorun-(Flatcast homepage )

Sag üst kösedea arama motoru var kullanimi herkese aciktir

Wednesday, 12.12.2012, 14:14

Şu an İçinizden bir ses ne diyoo ??

Aaaaaaa teeesssüf iderim nuuuliiii Sen su esalete bi bah helem senle daha fazla sohbet itmek isterdim emme daha sonraya irtelememiz girik, islirim var su an... Hadi byeeeeeee

Wednesday, 12.12.2012, 14:08

Kapaaak sen bay misin bayanmi? Baysan yazmiicam

Wednesday, 12.12.2012, 14:02

Yaffff cocacolamin kapagini kaybettim asiti kaciyo yardimci olurmusun bana Kapak kardes

Wednesday, 12.12.2012, 13:53

ŞU ANDA HANGİ PARÇAYI DİNLİYORSUNUZ ?

R kelly........................I belive I can flyyyyyyyyyy

Monday, 1.10.2012, 19:47

Karşılık Beklemeden Yapılan İyiliğin Önemi

Müminler yaptıkları iyiliklerin karşılığını yalnızca herşeyin tek ve gerçek sahibi Yüce Allah (cc)`tan beklerler. Hiçbir zaman karşı tarafın övgüsünü almak, rızasını kazanmak ya da herhangi bir menfaat elde etmek için güzel bir tavırda bulunmazlar. Asıl amaç hep Allah (cc)`ın hoşnutluğunu kazanmaktır. İnsanın yaptığı işi, Allah (cc)'ın rızası, rahmeti ve cenneti dışında herhangi bir karşılık umarak yapmasıysa, ihlası kırıp, kişiyi samimiyetsizliğe sürükler. Allah (cc)'ın rızasını kazanma çabası ...

Monday, 24.09.2012, 00:37

Benim Avatarin üstüne Avatar yuk diiiiiiii icimdeki sisssss gercek resmim cünki

Wednesday, 19.09.2012, 19:36

My name is Altintop :D

Alıntı sahibi "MeRaL" Hepimiz özledik Burhani bide Avrupa Yakasini Ben burdayim bea Meral