Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Tuesday, 6.09.2016, 21:04

Yazar: Muhtar

Radyo ismi

Tesekkürler Atilla Ky

Tuesday, 6.09.2016, 18:41

Radyo ismi

Merhaba Arkadaslar Radyo ismini Eklerseniz Sevinirim Simdiden Tesekkürler SiD : 510204 Radyo Ismi : Best_Fm

Thursday, 31.12.2015, 16:51

Radyo isim

Alıntı sahibi "Atilla_Ky" Alıntı sahibi "Muhtar" Merhaba: Yaklasik bir Ay önce Radyo ismi Eklenmisti ama 2 hafta Sürmeden Tekrar Kaldirildi Sorun Nedir Bilmiyorum Ilgilenirseniz Sevinirim Tskler... Silinme sebebini istatistik bilgilerinize bakınca göreceksiniz http://www.flatcast.com/DE/PrgStatistic.aspx?sid=510204 Şu an için dinleyicisi sayınız kriterlerin altında. Online dinleyici sayınız, 24 saat içinde 18 saat açık olup ve her saat dilimi içinde en az 6 kişi ve üstünde olduğunda tekrar müra...

Tuesday, 29.12.2015, 04:58

Radyo isim

Merhaba: Yaklasik bir Ay önce Radyo ismi Eklenmisti ama 2 hafta Sürmeden Tekrar Kaldirildi Sorun Nedir Bilmiyorum Ilgilenirseniz Sevinirim Tskler...

Wednesday, 25.11.2015, 18:36

Radyo isim

Tesekkür Ederim Melye

Monday, 23.11.2015, 18:44

Radyo isim

Merhaba: Radyo ismi Daha önce Ekliydi bazi sorunlar oldugu icin Kendim rica etmistim silinmesini ve isim silinmisti. Simdi Tekrar Isim yazdirmak istiyorum ilgilenirseniz Sevinirim SiD:510204-Best-Fm Simdiden cok Tsk Ederim

Wednesday, 12.06.2013, 16:30

Windows 8 Fcp Kayit Sorunu

Findik Cok Tesekkür Ederim Sorun Halloldu Google Chrome dan yapilinca FCP Kayiti Sorunu Kalkti Cok Tesekkür Eederim Arkadaslar

Sunday, 9.06.2013, 18:18

Windows 8 Fcp Kayit Sorunu

Merhaba Arkadaslar Konu yu aradim Forumda fakat Windows 8 icin bir sonuc bulamadim Pc yi degistirdim Windows 8 Kayit yapamiyorum temalarini Win 7 de bu sorun vardi ama ayarlari yapilinca düzelmisti Bunda Düzelmedi bilgisi olan varsa yardimci olabilirse sevirinim

Thursday, 5.07.2012, 19:00

[Eski] Radyo Rulet AllaTurkaa Hizmetinizde

Radyo dinleyicisinde düsüsler olabilir admin arkadaslar malum izin sezonu ve benim radyomda bu haliyle bir sorun göremiyorum neden isim silindi halen anlamis degilim biraz anlayis göstermelisiniz bence izin sezonu bir anda öyle silmek haber vermeden hos bir durum degil kendimce yinede tskler

Sunday, 1.07.2012, 22:04

gecte olsa bilgilendirdiginiz icin cok cok tsk ederim

Tuesday, 10.04.2012, 05:38

Alıntı sahibi "Masum Masum" Radyonuzun ismi rulete eklenmistir, hayirli olsun. Cok Tesekkür ederim emegineze saglik

Monday, 2.04.2012, 18:17

Alıntı sahibi "Melye" merhaba... http://www.flatcast.com/DE/PrgStatistic.aspx?sid=510204 kriterlere uyumlu görünüyorsunuz ama yinede birkaç gün takip etmemizde yarar var... sonuç olumlu yada olumsuz bu konuda bildirilecektir Güzel Yayınlar Dileriz... Tesekkür ederim ilgiliniz icin

Monday, 2.04.2012, 08:52

Merhaba... ilgilenirseniz sevinirim 510204 - Best-Fm statistikleri- kriterlere uygun oldugunu düsünüyorum tabi sizin bakmanizda yarar var simdiden tsk ederim güzel calismalar