Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Tuesday, 4.03.2008, 22:43

Yazar: aslew

Flatcast tamirhane

misfir niki alamıyorlar dediğim bu

Tuesday, 4.03.2008, 22:21

Flatcast tamirhane

ancak misafirler loginden rumuz alamıyorlar şifre istiyormuş. benim sorduğum bu. ne yapmam lazım. teşekkürler.

Tuesday, 4.03.2008, 22:07

Flatcast tamirhane

kullandım bulamadim ama(

Tuesday, 4.03.2008, 21:55

Flatcast tamirhane

forumup.it phpbb sanırım anlatabildim bu defa.popup nasıl olcak açık ve net anlatırmısınız.

Tuesday, 4.03.2008, 21:44

Flatcast tamirhane

selam. benim radyoma guest girebiliyorlar şifreyi kaldırdım ama loginden rumuz alamıyorlar şifre istiyor ne yapmama gerekiyor acaba. acil ceva. teşekkürler.

Monday, 3.03.2008, 19:24

Flatcast tamirhane

slowcu boş php belgesi demişsin konuyu açarsan sevinirim. aşamalarıyla lütfen.

Monday, 3.03.2008, 19:22

Flatcast tamirhane

ftp programım yok hangisi yüklemeliyim ve nasıl yapmalıyım yuakrıdaki verdiğin linki incaledim ama yapamadım. resimli anlatım yokmu acaba veya zahmet olmazsa detaylı bi anlatım her aşamayı tek tek. teşekkürler.

Monday, 3.03.2008, 19:20

Flatcast tamirhane

sitem hazır site o yüzden çok açık yazmanızı rica ediyorum.hazır forum sitesi benimki. bu yüzden her şeyi açık ve net yazarsan uygulayacağım ve yapacam. hangi kod nereye nasıl ne zaman yazpılacak yazarsan sevinirim.

Monday, 3.03.2008, 19:08

Flatcast tamirhane

boş ptp belgesi ne oluyor açık yazarmısın.

Monday, 3.03.2008, 17:47

Flatcast tamirhane

sıd numarasına kendi radyo sidimi yazdım. ve bunu yapıştırdım siteme sitem php ancak çıkan sayfada hiçbişiy yok.phplerde ne yapamak gerekiyor. onu soruyorum başka bi yol yöntemmi var.

Monday, 3.03.2008, 17:16

Flatcast tamirhane

<body LANGUAGE=javascript onload="window.open (''http://www.flatcast.com/de/Player.aspx? sid=282'',''_blank'',''scrollbars=yes,menubar=no,width=640, height=480,left=0,top=0'');return;"> </body> bu kodları yazdım ama olmadı kendi sid şifremi yazmam yeterli olurmu. birde benim sitem phb nasıl olcak. acil cevap.

Sunday, 2.03.2008, 21:57

Flatcast tamirhane

teşekkür ederim bu sorunda halloldu tek sorunum kaldı o da şu popup olarak yayında olmasını istemem.ama maile gönderilen kod html kodu ve sitem php. bu sorunu nasıl halledecez popup yayın nasıl olcak ne yapacam yeterli açıklama bulamadım taramaar sonunda. bunada yardımcı olursanız sevinirim. şimdidien teşekkürler.

Sunday, 2.03.2008, 21:08

Flatcast tamirhane

sağol oldu. yalnız bişiy isteyecem flatcast aktvisyon denetimi karşıdakki bilgisayrda yok hangi linkten bunu yükleybilirler. linki verirmisiniz.

Sunday, 2.03.2008, 20:12

Flatcast tamirhane

portu açtım yayına başladım ancak başka bilgisayardaki kişi bu yazıyı aynen gördüğünü söylüyor. sorun nerde anlamadım yardımcı olurmusunuz. Sie haben versucht gleichzeit mehrere Sendungen zu empfangen oder zu senden. Dies ist leider nicht möglich. Schließen Sie erst die bereits laufende Sendung, bevor Sie eine andere Sendung starten anlamı ne bu yazının.

Sunday, 2.03.2008, 18:24

Flatcast tamirhane

ben portumu açtım orada sorun yok yanlız siteme koyduğum kod iframe yazanla başlayıp biten yer. ancak yinede sitede görünmüyor yukarıdaki yazı aynen yazıyor.yoksa o yazıyı yayın yaparken sadece ben mi görecem diğer girenler normal arayüzümü görecekler anlamadım.

Sunday, 2.03.2008, 17:22

Flatcast tamirhane

selam. ben herşeyi yaptm ancak benim sitemde yayın görünmüyor. ben dinliyorum çaldığım parçları sadece sorun nedir bilgisi olan varsa forumu taradım ancak sorumun cevabını bulamadım. Sie haben versucht gleichzeit mehrere Sendungen zu empfangen oder zu senden. Dies ist leider nicht möglich. Schließen Sie erst die bereits laufende Sendung, bevor Sie eine andere Sendung starten. sayfada bu yazıyor sebep nedir acaba. flatcasttan giriyorum çalışıyor ancak sitede görünen yazı bu. radyo arayüzü görünmü...