Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Saturday, 5.04.2008, 17:33

Yazar: fanTasTic_arT_

index lütfen yardim edin

slm arkadaslar tekradan...yaaa ben hala radyomun yanına ana menü indexini koyamadımm..nasıl koyarsam koyayım hala ya radyonun altına yada üstüne gelio ana menü... ya ne olur biri bana nasıl radyonun sağına veya soluna menü seçenekleri indexini koyarım anlatsınn..şimdiden teşekkürler :thx:

Saturday, 29.03.2008, 22:16

index lütfen yardim edin

ok MERAL sağol yardımların için... :thx:

Saturday, 29.03.2008, 18:07

Bir Giris Indexside Benden ;)

eline sağlık ZEYBEK bence çok güzel olmus...hemde ilk index yapımına gore gayet başarılı...hemen indiriom saol

Friday, 28.03.2008, 23:44

Giriş İndex

ok pardon haklısın onu unutmusum.saol tekrardan

Friday, 28.03.2008, 23:30

index lütfen yardim edin

bir konudada yardım ben isticemm...arkadaslar ben radyomu blogcudan kurdum..içinede indeximi yerleştirdim... fakat yapamadığım bişey var;mesela radyomun sol tarafına bir ana menü sağ tarafınada yine menü koyucam...mesela sol tarafa ana menu koymak için bir kod buldum...fakat kodu o tarafa nasıl yerleştircem yani radyonun sol tarafına nasıl yerleştircem bilmiom ...yani benim yapmak istediğim ayrı ayrı kodları nasıl yana yana koyabilrim....umarım anlatabilmişimdir..şimdiden yardımlarınız ve ilgili...

Friday, 28.03.2008, 23:19

Giriş İndex

bu arada imzamı düzelttim uyarılarınız için teşekkür ederim :thx:

Friday, 28.03.2008, 23:18

Giriş İndex

ZEYBEK senin dediğin gibi yaptım...ama galiba dj ahmetin indexinde bir sorun var...indexin içindeki siteyi giriş kodunda buraya kendi sitenizi yazsın dio..bende aynen ole yaptım yonlendirmek istediğim siteyi yazdım ve siteyi kaydettim...yalnız yonlendirdiğim siteyi açmıo...tıkladığımda yıne aynı giriş bolumunu açıooo..acaba sorun indextemi bi ilgilenen olursa sevinirim... umarım anlatabilmişimdir...saygılarımla.....

Thursday, 27.03.2008, 00:37

Giriş İndex

he bide tavsiye ettiğin ftp destekli bi site varmı.. benim aklına xm.com gelioo.. birde genellikle tavsiye edilen bir host var isminiz.somee.com...uzantısı güzel olmasada bunuda smartdots ile yonlendirip net.tc olarakta yapabiliriz..benim aklımda bunlar var ftp destekli..seninde bildiğin daha güzel bir ftp destekli bir host varmı??? varsa hemen alayım

Thursday, 27.03.2008, 00:24

Giriş İndex

teşekkür ederim ZEYBEK bilgilerinden dolayı... ftp desteklide alıcam yavas yavas oturtayım bi radyoyu oda olucak inş.. :saril: :happy[1]: :h050:

Thursday, 27.03.2008, 00:03

Giriş İndex

evet radyomu blogcu üzerinden kurdum...şimdi anladığım kadarıla blogcudaki şu an kullandığım şablon yerine bu djahmet arkadasımızın yapmıs olduğu site girişi indexini kopyalayayım...radyo için kullandığım şanlonuda başka bir adres alarak blogcudan oraya kopyalayıp yonlendirim... mesela diyelim radyomun adı>>> www.xxxxxx.blogcu.com ben bunun içine dj ahmetin yapmıs olduğu indexi atim...sonrada radyomu yonlendirmek için blogcudan yeni bir adres daha alip (ornek:www.xxxxxy.blogcu.com)radyonun asıl ...

Wednesday, 26.03.2008, 21:05

Giriş İndex

djahmet gerçekten super...ama ben bunun içine indeximi nasıl yerleştircem bilmiom yani sitemi açtıklarında siteye girişi tıklayıp benim radyoma nasıl geçiş yapabilirim..yani sayfa geçişi...bu konuda bilgilendiriseniz sevinirim..şimdiden teşekkürler...

Tuesday, 25.03.2008, 22:59

dj ismi

konu açılmiş bilgilendirim dedim...türkiyeden youtubeye girmek isterseniz www.ktunnel.com'a girin...

Sunday, 23.03.2008, 17:26

Hosting Yönlendirme

ARKADAŞIM VERDİĞİN BİLGİLER İÇİN TEKRARDAN ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM...DEDİĞİN GİBİ YAPTIM OLDU. :olee: :thx: :saril: SAĞOLLLL!!!!!

Sunday, 23.03.2008, 17:16

Hosting Yönlendirme

ZEYBEK yardımın için çok teşekkür ederim şimdi denicem...cvbı yazarım

Sunday, 23.03.2008, 14:52

Hosting Yönlendirme

slm arkadaslar ben blogcudan yaptığım radyomu www.smartdots.com ile yonlendirip www.siteminadı.net.tc yapmaya çalıstım...ama yapamadım...yapanlar tarif ederse çok sevinirim...şimdiden ilginize teşekkürler..sağlıcakla kalın

Monday, 10.03.2008, 22:26

blogcudaki blogbarını kadlır

DJahmett İNAN ÇOK TEŞEKKÜR EDERİMMM.BENİM AÇIMDAN GÜZEL BİR BİLGİDİ VEDE SAYENDE REKLAMI KALDIRDIMMM...EMEĞİNE TEŞEKKÜRLER....

Sunday, 9.03.2008, 14:38

PRESENT SELECTİON!!!SORUNUM VAR :(

sayın İNCİ-TANEM gerçekten size nasıl teşekkür edeceğimi bilmiyorumm..birinci yolu denedim.su an yaptım tıkır tıkır çalısıo..sadece geriye kalan biraz tecrübe...inş oda olur...çok saolllll... :saril: :h050:

Sunday, 9.03.2008, 13:55

PRESENT SELECTİON!!!SORUNUM VAR :(

s.a... MERHABA!!ben flatcast konusunda sizden bi yardım isteyecektim...konular arasında baktım ama bulamadım bana yardımcı olursanız çok sevinirim... konu oncelikle flatcasttan bir radyo ismi aldım.sid kodunu da aldım...hatta allaturkanın temasını kullanarak blogcu.com da açtığım bolüme radyoyu ekledim...fakat sorun şu radyoyu açamıyorum...START STREAM dediğimde FLATCAST video producer die bir mor renkli sayfa açılıo ve o sayfanın içinde küçük bi kutu olarak PRESET SELECTİON kutusu çıkıo...buray...