Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Friday, 7.03.2014, 12:06

Yazar: urkebek

Radyoda Dinleyici Sayısını Artırmak

Arkadaslar nerede cokluk varsa oraha cok huzursuzluk cikiyor. Önceleri ben 50 kisiye yayin yapiyordum kesinlikle tavsiye etmem. Normal sohbet denen birsey olmuyor bu defa catasmalar küfürler tehtitler kol geziyor. Su anda sadece tanidiklarla beraberiz en fazla 10 kisi oluyor huzurumuz ve sohbetimiz var en azindan. Radyo da sayi önemli degil. Önemli olan müzik esliginde hos ve güzel sohbet etmektir. Tanimadigin kisiler ne seni, nede sen onun nazlarini kaldirabilirsin. Her zaman icin az olsun öz o...

Tuesday, 10.09.2013, 13:34

FlatApp [Yayıncılar İçin]

Bir de bu Apps leri Cep telefonlari icin yapsalar daha da iyi olacak. Iphone, Samsung, Sony, Lg, vs. telefonlarda radyolari dinleyebilmek icin. Emegi gecen herkeze sükranlarimi dilerim.

Tuesday, 7.07.2009, 13:14

Flatcast F5.2 (RC 1)

Bende aksama yeni versiona geceyim. Birkac degisiklik var okuduguma göre. Yapanlarin ellerine saglik.

Thursday, 19.03.2009, 14:21

Dj mixer görünmüyor ?

Arkadaslar Ayni problem bendede var. Ses karti treiberini dün gece fuji siemens in homa page sinden laptopun serinumarasina göre indirip güncelledim ama gene cikmiyor. Kac tane pc ve laptopda denedim 2 tane laptop da ayni hata veriyor nedenini cözmüs degilim. Vista yüklü ikisinde de. Baska bir yerinden ayar yapmam gerekiyor mu acaba. Bilen varsa lütfen yardim etsinler. Bu isin icinden cikamadim. Her seyi denedim Mixer saniyelik cikiyor sonra kayboluyor. Ilgi ve alakanizdan dolayi cok tesekkür ed...

Tuesday, 1.04.2008, 11:02

Delete Chat olmuyor lütfen yardim

Arkadaslar bendede 4.16 RC1 var fakat ne yapdi isem Chat Delete olmuyor. Yayini baskasina devrediyorum 4.16 yeni sürümü yüklüyorum radyoyu tekrar aliyorum fakat nafile. Bir türlü hatayi yok edemedim. Benim kanatimca Windowsun bütün updatelerini yapdim ondan kaynaklanabilir mi...

Tuesday, 1.04.2008, 10:52

YESIL TEMA[Flatcast & Zeybek]

Zeybek katkilarindan dolayi cok sagol arkadasim.