Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Friday, 14.03.2008, 00:52

Yazar: rainman

dj girisi yapamiyorum

aylion tskler yardımın ıcın ilk onerdigin yoldan giris yapabiliyorum ama diger sekılde olmuyor yıne. sanırım benm asıl sorunum explorerde ayarlarında cunkı mozaılla da yayın alabılıyorum ama ordada ekran kaydedemıyorum senın onerdıgın ılk yoldan denedım ordanda ekran kaydedemıyorum hep aynı sorun save ısaretıne tıklıyorum ıslem gormuyor bombos tıklıom işlev yok cerez cetnevir olayını hala anlamıs deılım forumuda okudum ama allahm ne sorunlu bırısıyım kım ıcat etti bu vıstayı ya masum masum sanad...

Thursday, 13.03.2008, 22:58

dj girisi yapamiyorum

zennube o dediklerin nasi yapılcak kardes anlatsan ah bi bide yardımcı olur belki die sole hata yı yazayım ekrana kendı nıkımle giris yapip sid pas yazip getstream dediimi sole bi hata cıkıyor almanca oldugu icin anlayamıyorum Nur für registrierte Benutzer This page con only be accessed by registered users. Please enter your Username and your Password. Sie sind noch kein registrierter Flatcast-Benutzer? Hier können Sie sich registrieren lassen! umarım yardımcı olcak arkadaslar wardır paswordlar ...

Thursday, 13.03.2008, 16:09

dj girisi yapamiyorum

Alıntı sahibi ""slowcu"" rainman, Selam Yayin alabilmen için ilk önce flatcast kayitli nickin ile sisteme giris yapmalisin adresteki 2. resme iyice bak.. Eger sisteme giris yaptiysan Sid ve Pass girdikten sonra radyon açilacaktir . Yada yayindaysa saana baska bir sayfada uyari mesaji verecektir sistem selam kardes kardes ben biliyorum o dediklerini yeni stili ciktigindan beri kullaniyorum ama bilmedigim anlamadigim noktayi anlatamiyorum yeni pc aldim vista yuklu ve o senin dedigin ekranlara gir...

Thursday, 13.03.2008, 15:02

dj girisi yapamiyorum

Alıntı sahibi ""slowcu"" Yeni yayin alma stili biraz degisti Verecegim linke bak istersen :burda: www.allaturkaa.de/forum/index.php?page=Thread&threadID=8518 Vista da tema yükleme biraz işlem gerektiriyor Firefox ile yayin yap bu özellikleri kullan :burda: www.allaturkaa.de/forum/index.php?page=Thread&postID=39571&highlight=#39571 KARDES SATEN BEN O EKRANA DOGRU GIRIS YAPIYORUM O YENI STILIDE BILIYORUM AMA DJ SIFRE VE ID YAZDIMMI AYNI EKRAN GELIOR RADYO ACILMIYOR

Thursday, 13.03.2008, 11:31

dj girisi yapamiyorum

S.A ONCELIKLE ARANIZDA YENIYIM ARKADASLAR ilk mesajimda faydali biseler yazmak isterdim ama sorunum acil forumda aradim bulamadim belki gozden kacirmis olabilirm simdiden ozur dilerim yeni aldigim laptopta vista yuklu vistayla birlikte gelen sorunlar bitmiyor yayina giremiyorum dj sife id yaziyorum yine ayni ekran aciliyor ilk basalrda bi kac kere almistim zor kotek simdi alamiyorum firefox kullanayim dedim ondada ekran kaydedemiyorum ben internet explorerde acmak istiyorum yayini sorun nedir ac...