Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Tuesday, 27.08.2019, 12:53

Yazar: buldukfm

slm eskiler

eskilere slm olsun bir selam vereyim dedim

Wednesday, 18.12.2013, 23:05

flatcast radyo hacklenmelerine karşı önlemler

arkadaslar simdi size sosyal mühendislikten bahsedecegim flatcast radyo acmak icin herkez mail adresi aliyor degil mi 1.bu mail ile alinan flatcast radyo fm nikinizi kullanmaya baslıyorsunuz. 2.sonra bu mail adresini cogunuz kullanmiyor ve radyofm nikinizde mailinizi paylasiyorsunuz 3.bu mailin belli bir süresi var bu süre zarfında mail sıfırlanıyor aynı maili tekrar ala biliyorsunuz 4.bu sekilde radyonuzun ana sifrelerini ala biliyorlar 5.sonrada radyomuz hacklendi diyorsunuz Önlemler 1.mail ad...

Sunday, 16.12.2012, 19:46

radyo kapatma(sid silinmiş nasıl geri alırım)

Alıntı sahibi "))ONUR((" admin olmadan radyo silinmez . böyle bi durum olsa herkez birbirinin radyosunu siler. böyle bi seyin olacagini ihtimal vermiyorum. onun icin üyelerin kafasini karistirmaya gerek yok. onur dostum malesef bu mümkün ben bu sekilde bir sürü radyo sildim acigi ben buldum ben bu acigi flatcast yönetimi ile paylasacam video acik icin bir video cekecem flatcast yönetimi ile paylasacam acik kapatilincada bu paylasimi burada paylasacam dostum malesef flatcast icin gercekten büyük...

Saturday, 15.12.2012, 23:31

radyo kapatma(sid silinmiş nasıl geri alırım)

sizin radyonun adi neydi admin olmadan radyo siline biliyor bunun icin bir video cekecem yakında

Sunday, 9.12.2012, 22:41

flatcast fcp dini hiradağı tema (Ahievran40) muhibb_40

güzel bir calisma olmus renk akımıda uyumlu basarilarinin devamini dilerim emegin icinde tsklr.

Sunday, 9.12.2012, 22:39

Flatcast Fcp Sürgün sevdam tema 12

calisman güzel birseyler yapmaya calisiyorsun bu aziminide görüyorum biraz farklilik yapsan icine birseyler katsan sade bir tema ama ileride daha güzellerinin de cikacagini biliyorum basarilarin devamini dilerim emegin icinde tsklr.

Sunday, 9.12.2012, 22:36

Aysegül'den çiçek ve kız (Gifli)

tebrik ederim emegin icin güzel bir paylasim olmus basarilarin devamini dilerim

Sunday, 9.12.2012, 22:30

Aysegülden kırmızılı kız tema

tebrik ederim sade ve hos bir tema olmus renk akımıda güzel resimdeki bayanda cekici ))

Thursday, 22.11.2012, 19:21

Flatcast Sitesine Girmiyor

melye suan bir sorun yok gayet güzel acilliyor flatcast sitesi bu bir zamanlar meshur olan ddos saldırısıdır acılımını yapayım bölgesel olarak bazi bölgelerde net agi yavas oldugu icin bu saldırının boyutundan etkileniyor bazi bölgelerde ise net agı hızlı oldugu icin pek anlasılmıyor suan bir problem yok zaten saldirida gecicidir

Thursday, 22.11.2012, 19:14

Flatcast Sitesine Girmiyor

arkadaslar flatcast sitesine saldiri oldugu icin sunucu bazı tarayıcılarda acıyor bazılarında acmıyor bu saldırılar 1 saat arayla düzeliyor suan bir sorun yok düzeldi saldirilar kesildi tekrar baslarsa saldırılar tekrar sunucu yüklenme hatası alırsınız bu saldırılar gecicidir bilginize.

Thursday, 16.08.2012, 22:07

flatcast,tema,.Kirmizi-Geceler ( v-e-r-d-a ) FCP

güzel bir calisma olmus tebrik ederim emegine ve ellerine saglik basarilarin devamini dilerim.

Tuesday, 14.08.2012, 18:15

Flatcast fcp radyo tema,Sebebeni Bilmeden Ahımı Alma , Türkleydi

türkleydi ellerine ve emegine saglık asaletin rengi cok hos durmus uyumlu basarilarinin devamini dilerim.

Tuesday, 14.08.2012, 17:47

deniz gezmiş tahta tema

ellerine saglık emegin güzel olmus paylasim icin tskrler.